Promuj to ogłoszenie

Operator wózka widłowego

Data dodania: 2019-05-27 15:10:34ID: 280

573Pokaż numer[email protected]

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO
Prime Staff agencja pracy tymczasowej zatrudni operatora wózka widłowego
Opis stanowiska:
? Praca na hali
? Miejsce wykonywania pracy- Płońsk
? Wykonywanie poleceń bezpośredniego przełożonego

Wymagania:
? Zdolności manualne, dokładność, dyspozycyjność, rzetelność
? Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
? Gotowość pracy w systemie zmianowym
? Uprawnienia na wózek widłowy wydawane przez Urząd Dozoru Technicznego (UDT)
? Wymagana książeczka sanitarno epidemiologiczna
? Przestrzeganie BHP

Oferujemy:
? Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
? System premiowania
? Posiłki regeneracyjne
? Umowa zlecenie ( po okresie próbnym możliwość przejścia na umowę o pracę)
? Stabilne zatrudnienie
? Środki ochrony indywidualnej
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: [email protected] bądź pod nr telefonu 573 070 048/ 24 364 20 20
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Agencja Pracy Tymczasowej nr. 21561
W CV proszę o dołączenie klauzuli:
Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej rekrutacji.