Mieszkańcy ulicy Młodzieżowej zainteresowali nas sprawą parkingu, którego lokalizację obrazuje czołówkowe zdjęcie. Parkowanie - temat stary jak świat, który niesie za sobą niekończący się problem z brakiem miejsc postojowych. - Zaparkować na tym terenie auto, to jak trafić szóstkę w totka - mówi nam lokator jednego z tamtejszych bloków, prosząc o interwencję. - Wydeptaliśmy już ścieżki do spółdzielni, zanosiliśmy pisma, ale niestety bezskutecznie - dodaje. O rozwiązanie patowej sytuacji, gdzie mieszkańcy osiedla mają ciągłe trudności z zaparkowaniem tam samochodu, pytamy władze SM w Płońsku.
Zalew w Nowym Mieście bez strzeżonego kąpieliska
Myć to się trzeba w domu, a nie za darmoszkę w zalewie. Śmierdzą potem jeden z drugim w tych dyskontach i innych miejscach publicznych...
Karolek z Siedlec
18:06, 2026-06-24
Zalew w Nowym Mieście bez strzeżonego kąpieliska
Czyli będzie można się kąpać tylko bez nadzoru ratownika. Nie przejmujcie się Nowe Miasto. My w Płońsku nawet nie mamy kąpieliska mimo, iż mamy jezioro i kasę na ratowników.
Płońska norma
18:03, 2026-06-24
Chłodzić, nie kąpać się. Ważny komunikat w sprawie font
Czas na zmiany
Taczki
10:01, 2026-06-24
Niebezpieczne zdarzenie na przejeździe kolejowym w gmin
Raciąż i okolice - trójkąt bermudzki Mazowsza.
WCI
09:53, 2026-06-24