Mieszkańcy Gościmina Wielkiego w gminie Nowe Miasto mają swój lokalny, zabytkowy park z pomnikowymi drzewami i historyczną aleją, gdzie mogą pospacerować z bliskimi, odetchnąć, po prostu odpocząć. Pytanie, czy czas spędzony tam nie pozostanie im wkrótce jedynie w sferze wspomnień. Jest bowiem plan Gminy, aby trzyhektarowy zielony teren otaczający dawną szkołę, sprzedać. Mieszkańcy na taki scenariusz nie chcą się zgodzić, ale ostateczna decyzja należeć będzie do radnych.
Chłodzić, nie kąpać się. Ważny komunikat w sprawie font
Nie może tak być, gdzie goje do fontanny
231
07:51, 2026-06-24
Pijany 23-latek spowodował kolizję trzech aut w Szeromi
Znowu wsiok, znowu katolicki, znowu nachalny i znowu opel, wtf polanda?
I znowu
07:12, 2026-06-24
Chłodzić, nie kąpać się. Ważny komunikat w sprawie font
Ale podmyć się to mi nikt tam nie zabroni!!!
Pan żul
07:10, 2026-06-24
Chłodzić, nie kąpać się. Ważny komunikat w sprawie font
Te ostatnie najbardziej najgorętsze dni spędziliśmy na fontannie, to było piękne tyle dzieci , bawiących się w upał. Bo gdzie indziej iść z nimi wakacje, Płońsk brak basenu bo w wakacje zamknięty.. he rutki brudne Płonka brudna, co druga ławka to menel , zaznaczam że w rynku najwięcej ich jest , jeżeli jest fontanna to i woda powinna być czysta bez bakterii tyle kasy nasz Płońsk podnno ma burmistrza co buduje nowe bloki , jeden za drugim a nie potrafi zadbać o to żeby najmłodsi mieli trochę radości z tego że jest ciepło i można się ochłodzić w naszym pięknym rynku zabetonowanym parku na dawnym Rutkowskiego... Gdzie kiedyś rosła tam sama trawa i to było piękne a na środku ogromne drzewo.. a teraz ... BETON I WSZYSTKO ZABRONIONE. . POZDRO dla wszystkich którzy korzystali w upały z fontanny było ekstra. 😂
W..B
00:47, 2026-06-24