Zamknij

11:46, 23.09.2019
Gdyby żył pewnie dalej zarażałby płońszczan pasją biegania. Mowa o Piotrze Sękowskim, nauczycielu wychowania fizycznego, wybitnym sportowcu, ultramaratończyku. Za kilka dni 15. rocznica jego śmierci. Środowisko biegaczy skupione w klubie jego imienia zorganizowało w ostatni dzień lata, przy wsparciu Starostwa Powiatowego w Płońsku, wydarzenie dedykowane właśnie śp. Piotrowi. To była bez wątpienia rozbiegana niedziela.
08:38, 23.09.2019
Startem w Mistrzostwach Polski Młodzików w Tarnowie zawodnicy MKS BANK BS Płońsk zakończyli starty w tym udanym dla klubu sezonie.
12:55, 16.09.2019
Trzy złote medale wywalczyli młodzicy MKS Bank BS Płońsk podczas mistrzostw Mazowsza, które rozegrano 14 września w Ciechanowie. Złote krążki zdobyły zawodniczki, których trenerem jest Zbigniew Majewski.
09:42, 13.09.2019
W swoim drugim starcie na Mistrzostwach Europy Masters w Wenecji Marek Dzięgielewski z Klubu Biegacza im. P. Sękowskiego w Płońsku zajął czwarte miejsce.
10:14, 09.09.2019
W sobotę, 7 września w Olecku rozegrano międzywojewódzkie mistrzostwa w lekkiej atletyce. Młodzicy MKS Bank BS Płońsk wywalczyli 3 medale: złoty i dwa brązowe oraz 19 punktów do Ogólnopolskiego Systemu Sportu Młodzieżowego.
1
09:24, 09.09.2019
57 lat na karku, a forma godna pozazdroszczenia. Marek Dzięgielewski, reprezentant Klubu Biegacza im. P. Sękowskiego w Płońsku, w biało-czerwonych barwach sięgnął po brązowy krążek czempionatu Starego Kontynentu.
11
18:40, 16.08.2019
Gdy emocje już opadły przyszedł czas na podsumowania. Zuzanna Bronowska w rozmowie z naszą redakcją opowiada o niezwykle udanym dla siebie sezonie. Miejsce spotkania nieprzypadkowe, stadion na którym wszystko się zaczęło. Zapraszamy do lektury.
14:56, 19.07.2019
Płońszczanka Zuzanna Bronowska na półfinale zakończyła swój udział w lekkoatletycznych mistrzostwach Europy juniorów w szwedzkim Borås. Jechała na zawody z 16. wynikiem na 800 metrów, a była o włos, aby zakwalifikować się do finału.
18:08, 18.07.2019
Czwartek jest pierwszym dniem lekkoatletycznych, juniorskich mistrzostw Starego Kontynentu w Borås. Pierwszy bieg, i jak się okazało wcale nie ostatni, ma za sobą płońszczanka Zuzanna Bronowska, zawodniczka ciechanowskiej Mazovii ProActiv.
10:39, 14.07.2019
Czwarte miejsce wśród klubów z Mazowsza, szósta pozycja sztafety 4x400 chłopców i 20 punktów do Ogólnopolskiego Systemu Sportu Młodzieżowego wywalczyła 10-osobowa reprezentacja juniorów młodszych MKS BANK BS PŁOŃSK podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży - Mistrzostw Polski U-18, które rozegrano w dniach 9-12. lipca w Poznaniu.
14:14, 06.07.2019
Mistrzostwa Polski U-20, które rozegrano w Raciborzu, okazały się udane dla MKS BANK BS Płońsk. Damian Trzaska zdobył srebrny medal w biegu na 200 m - 21.57 (el. 21.51) i został powołany do reprezentacji Polski na Mistrzostwa Europy w Boras w Szwecji.
4
21:13, 04.07.2019
Po srebrze Sebastiana Charzyńskiego na ''setkę", kolejnym bohaterem dnia dla płońszczan jest Zuzanna Bronowska. Przed godziną 19 to ona była królową bieżni stadionu MOSiR-u w Raciborzu, wygrywając pewnie finał biegu na 800 metrów juniorek. Obydwoje nasi medaliści będą reprezentować Polskę już wkrótce na juniorskich mistrzostwach Europy w LA w szwedzkim Borås.
11:42, 17.06.2019
11 medali (4 złote, 3 srebrne i 4 brązowe) zdobyli zawodnicy MKS BANK BS Płońsk podczas Mistrzostw Mazowsza, które rozegrano w miniony weekend na stadionie AWF w Warszawie.
09:52, 03.06.2019
Trzy złote, trzy srebrne i jeden brązowy krążek oraz 9. miejsce w klasyfikacji medalowej zdobyli lekkoatleci MKS BANK BS Płońsk w Mistrzostwach Polski Ludowych Zespołów Sportowych, które rozegrano w miniony weekend w Zamościu.
18:45, 01.06.2019
II Memoriał Sławomira Rosłona w Piasecznie okazał się bardzo szczęśliwy dla 18-letniej płońszczanki, zawodniczki Mazovii ProActiv Ciechanów. - Cieszę się z tego minimum, mam to już za sobą. Teraz chcę przygotować się solidnie do mistrzostw Polski i ewentualnych mistrzostw Europy w Szwecji - mówi nam Zuzanna Bronowska.