Zamknij

16:58, 14.09.2020
Osiem medali oraz 29 punktów do Systemu Sportu Młodzieżowego wywalczyli młodzicy MKS Bank BS Płońsk podczas międzywojewódzkich mistrzostw, które rozegrano 12 września w Ciechanowie i 13 września w Warszawie. Gratulujemy naszym lekkoatletom!
1
19:06, 12.09.2020
To z pewnością najważniejsza informacja mijającej soboty dla rodzimego sportu. Płońszczanka Zuzanna Bronowska, na co dzień broniąca barw Mazovii ProActiv Ciechanów, sięgnęła po złoty medal 74. Mistrzostw Polski U20 w Lekkiej Atletyce, które odbywają się w Radomiu.
11:51, 31.08.2020
Płońszczanka Zuzanna Bronowska zadebiutowała w Mistrzostwach Polski Seniorów, które rozgrywano we Włocławku. Naszej juniorce do awansu do finału biegu na 800 metrów zabrakło zaledwie 35 setnych sekundy i ostatecznie uplasowała się na 9. pozycji. Główną imprezą sezonu utalentowanej lekkoatletki będą Mistrzostwa Polski Juniorów, które za dwa tygodnie odbędą się w Radomiu.
2
09:19, 23.02.2020
Wyobraź sobie, że biegniesz sam... - usłyszał od swojego trenera Michał Jaszczur przed startem w biegu na 400 metrów. Poskutkowało! Po dwóch wcześniejszych biegach, w których płoński ginekolog uplasował się tuż za podium, tym razem finiszował na miejscu medalowym.
11
20:26, 16.02.2020
Niespełna 19-letnia Zuzanna Bronowska zdobyła srebrny medal Halowych Mistrzostw Polski Juniorów Starszych rozgrywanych w Arenie Toruń. Płońszczanka, która reprezentuje ciechanowski klub Mazovia ProActiv, kolejny raz pokazała klasę i sprawiła wiele radości swoim kibicom.
11:46, 23.09.2019
Gdyby żył pewnie dalej zarażałby płońszczan pasją biegania. Mowa o Piotrze Sękowskim, nauczycielu wychowania fizycznego, wybitnym sportowcu, ultramaratończyku. Za kilka dni 15. rocznica jego śmierci. Środowisko biegaczy skupione w klubie jego imienia zorganizowało w ostatni dzień lata, przy wsparciu Starostwa Powiatowego w Płońsku, wydarzenie dedykowane właśnie śp. Piotrowi. To była bez wątpienia rozbiegana niedziela.
08:38, 23.09.2019
Startem w Mistrzostwach Polski Młodzików w Tarnowie zawodnicy MKS BANK BS Płońsk zakończyli starty w tym udanym dla klubu sezonie.
12:55, 16.09.2019
Trzy złote medale wywalczyli młodzicy MKS Bank BS Płońsk podczas mistrzostw Mazowsza, które rozegrano 14 września w Ciechanowie. Złote krążki zdobyły zawodniczki, których trenerem jest Zbigniew Majewski.
09:42, 13.09.2019
W swoim drugim starcie na Mistrzostwach Europy Masters w Wenecji Marek Dzięgielewski z Klubu Biegacza im. P. Sękowskiego w Płońsku zajął czwarte miejsce.
10:14, 09.09.2019
W sobotę, 7 września w Olecku rozegrano międzywojewódzkie mistrzostwa w lekkiej atletyce. Młodzicy MKS Bank BS Płońsk wywalczyli 3 medale: złoty i dwa brązowe oraz 19 punktów do Ogólnopolskiego Systemu Sportu Młodzieżowego.
1
09:24, 09.09.2019
57 lat na karku, a forma godna pozazdroszczenia. Marek Dzięgielewski, reprezentant Klubu Biegacza im. P. Sękowskiego w Płońsku, w biało-czerwonych barwach sięgnął po brązowy krążek czempionatu Starego Kontynentu.
11
18:40, 16.08.2019
Gdy emocje już opadły przyszedł czas na podsumowania. Zuzanna Bronowska w rozmowie z naszą redakcją opowiada o niezwykle udanym dla siebie sezonie. Miejsce spotkania nieprzypadkowe, stadion na którym wszystko się zaczęło. Zapraszamy do lektury.
14:56, 19.07.2019
Płońszczanka Zuzanna Bronowska na półfinale zakończyła swój udział w lekkoatletycznych mistrzostwach Europy juniorów w szwedzkim Borås. Jechała na zawody z 16. wynikiem na 800 metrów, a była o włos, aby zakwalifikować się do finału.
18:08, 18.07.2019
Czwartek jest pierwszym dniem lekkoatletycznych, juniorskich mistrzostw Starego Kontynentu w Borås. Pierwszy bieg, i jak się okazało wcale nie ostatni, ma za sobą płońszczanka Zuzanna Bronowska, zawodniczka ciechanowskiej Mazovii ProActiv.
10:39, 14.07.2019
Czwarte miejsce wśród klubów z Mazowsza, szósta pozycja sztafety 4x400 chłopców i 20 punktów do Ogólnopolskiego Systemu Sportu Młodzieżowego wywalczyła 10-osobowa reprezentacja juniorów młodszych MKS BANK BS PŁOŃSK podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży - Mistrzostw Polski U-18, które rozegrano w dniach 9-12. lipca w Poznaniu.