Zamknij
4
10:46, 17.09.2021
Pia Skrzyszowska to wielka nadzieja polskiej lekkiej atletyki, która specjalizuje się w sprinterskich biegach płotkarskich i płaskich, a w swym dorobku ma już młodzieżowe mistrzostwo Europy oraz udział w ostatnich Igrzyskach Olimpijskich w Tokio. W piątek utalentowana biegaczka gościła w Płońsku, aby spotkać się z uczniami z płoński podstawówek, w tym z zawodnikami MKS Bank BS Płońsk.
2
17:11, 29.06.2021
Podczas imprezy w Sieradzu Ola Cieszewska zdobyła złoty medal w zawodach rangi mistrzostw Polski, które odbyły się w ramach programu PZLA ''Lekkoatletyka dla Każdego", zwyciężając w kategorii U-14 w konkursie pchnięcia kulą 2-kilogramową z wynikiem 12.37 m.
2
13:17, 14.06.2021
13 czerwca w Warszawie rozegrano lekkoatletyczne Mistrzostwa Mazowsza U-18 i U-20. Reprezentanci MKS BANK BS Płońsk wywalczyli aż 14 medali. Gratulujemy!
1
18:21, 06.06.2021
Złoty i srebrny medal oraz wiele miejsc w czołówkach swoich konkurencji wywalczyli zawodnicy MKS BANK BS Płońsk podczas Mistrzostw Polski Zrzeszenia LZS, które rozegrano w dniach 4-6. czerwca w Słubicach, informuje płoński klub.
14:01, 24.05.2021
Powody do radości ma Damian Trzaska, sprinter MKS Bank BS Płońsk. 21-latek w weekend wybiegał dwa brązowe medale na dystansach 100 i 200 metrów. Tym samym spełnił minima na lekkoatletyczne mistrzostwa Europy do lat 23.
19:35, 17.05.2021
W niedzielę na stadionie AWF w Warszawie rozegrano ogólnopolskie zawody w chodzie sportowym. W imprezie wzięli udział zawodnicy MKS Bank BS Płońsk.
18:51, 17.05.2021
Bardzo dobrze zaprezentowali się zawodnicy MKS BANK BS Płońsk w mityngach lekkoatletycznych, które w sobotę rozegrano w Warszawie i w Łodzi.
2
09:19, 14.03.2021
- Wracamy z Halowych Mistrzostw Polski Lekarzy z kompletem medali; przerobiliśmy również wszystkie możliwe miejsca - od najlepszego do najgorszego dla sportowca - mówi nam Michał Jaszczur. Drugim z dobrze znanych kibicom rodzimej lekkiej atletyki biegaczy, uczestniczący w toruńskich mistrzostwach, był Miłosz Borowski.
3
18:28, 28.02.2021
Michał Jaszczur podczas niedzielnego wydarzenia z cyklu Indoor Track Run - Testy Motoryczne w hali RKS Łódź startował na dystansach sprinterskich - 60 i 200 metrów. - Udało mi się wygrać swoją serię na 200 metrów, w tej na 60 m byłem drugi - mówi naszej redakcji.
2
14:16, 15.01.2021
W czwartek Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Płońsku rozpoczęło kompleksową modernizację nawierzchni lekkoatletycznego łącznika z bieżnią tartanową i skocznią do skoku w dal. To pierwszy tak rozległy remont tej części hali sportowej od czasu oddania łącznika do użytku, a więc od 20 lat z okładem. Na temat inwestycji mówi Waldemar Kunicki, dyrektor lokalnego centrum sportu.
16:58, 14.09.2020
Osiem medali oraz 29 punktów do Systemu Sportu Młodzieżowego wywalczyli młodzicy MKS Bank BS Płońsk podczas międzywojewódzkich mistrzostw, które rozegrano 12 września w Ciechanowie i 13 września w Warszawie. Gratulujemy naszym lekkoatletom!
1
19:06, 12.09.2020
To z pewnością najważniejsza informacja mijającej soboty dla rodzimego sportu. Płońszczanka Zuzanna Bronowska, na co dzień broniąca barw Mazovii ProActiv Ciechanów, sięgnęła po złoty medal 74. Mistrzostw Polski U20 w Lekkiej Atletyce, które odbywają się w Radomiu.
11:51, 31.08.2020
Płońszczanka Zuzanna Bronowska zadebiutowała w Mistrzostwach Polski Seniorów, które rozgrywano we Włocławku. Naszej juniorce do awansu do finału biegu na 800 metrów zabrakło zaledwie 35 setnych sekundy i ostatecznie uplasowała się na 9. pozycji. Główną imprezą sezonu utalentowanej lekkoatletki będą Mistrzostwa Polski Juniorów, które za dwa tygodnie odbędą się w Radomiu.
2
09:19, 23.02.2020
Wyobraź sobie, że biegniesz sam... - usłyszał od swojego trenera Michał Jaszczur przed startem w biegu na 400 metrów. Poskutkowało! Po dwóch wcześniejszych biegach, w których płoński ginekolog uplasował się tuż za podium, tym razem finiszował na miejscu medalowym.
11
20:26, 16.02.2020
Niespełna 19-letnia Zuzanna Bronowska zdobyła srebrny medal Halowych Mistrzostw Polski Juniorów Starszych rozgrywanych w Arenie Toruń. Płońszczanka, która reprezentuje ciechanowski klub Mazovia ProActiv, kolejny raz pokazała klasę i sprawiła wiele radości swoim kibicom.