Według najnowszego sondażu, Wiosna Roberta Biedronia, która powstała na początku lutego, może liczyć na 10% głosów w wyborach parlamentarnych. - Chcemy być w każdej gminie, chcemy być blisko mieszkańców – mówi koordynator regionalny partii Marcin Marzec, który zajmuje się tworzeniem lokalnych struktur ugrupowania m.in. w Płońsku.
Płońsk: Argentyńczyk zataczał się na stacji paliw
Zamknij jape polaczek
Ernando
11:57, 2026-05-12
Basen dla uczniów zostaje. Emocjonalna debata
Same świrusy w tym Płońsku.
WML
11:42, 2026-05-12
Starosta o kompleksowej termomodernizacji obiektów szpi
Już pokazaliście inwestycje w budynek E mokre ściany pływa, a do dziś pewnie sanitaria nie zamontowane a to wszystko za około 50 baniek gdzie by to zburzył i palec postawił tu pewnie będzie to samo, kasa do kieszeni dyrektora a nic nie zrobią, wymienione w wpisie rzeczy już są jak drzwi itp ale wypadało by klamki wymontować bo to wariatkowo nie szpital.
Anon
11:01, 2026-05-12
Basen dla uczniów zostaje. Emocjonalna debata
Może pora zajmować się poważniejszymi sprawami niż wpisami kogoś na Facebooku jak by to było pismo oficjalne z urzędu, halo tu ziemia, jakie miasto podjęło działania aby samochody przestały jeździć wzdłuż chodnika? I parkować na nich? Bo chyba żadnych albo sami to robią
Anon
10:58, 2026-05-12