To było wyjątkowe wydarzenie - pełne sportowych emocji, zdrowej rywalizacji, strażackiej integracji i przede wszystkim pomocy drugiemu człowiekowi, 2,5-letniej Malwince Marciniak ze wsi Strzembowo w gminie Naruszewo. (...) Lekarze już kilka razy przygotowywali nas na najgorsze. Malwinka cudem uniknęła śmierci! Każdy dzień naszej kochanej córeczki jest walką o jej życie i zdrowie. Bez Was nie damy sobie rady! - piszą rodzice dziewczynki na stronie Fundacji Siepomaga, gdzie zorganizowano zbiórkę na jej leczenie i rehabilitacje. Ten sam szczytny cel przyświecał Edycie Wierzchowskiej i Stowarzyszeniu ''Idziemy na Spacer'' oraz wszystkim dobrym ludziom, którzy w niedzielę spotkali się na terenie ''Orlika'' przy Zespole Szkół nr 1 w Płońsku podczas II Charytatywnego Turnieju Piłki Nożnej OSP Powiatu Płońskiego.
Alarm w bibliotece przy ul. Północnej
Na co straż podjechała tak blisko?jakby faktycznie coś tam było i byłby wybuch to by im rozwaliło te pojazdy i by nic już nie pomogli
Darek
13:07, 2026-06-28
Policjant z płońskiej komendy z zarzutami
Znowu kpp Płońsk,co tam się dzieje?policjanci piją ze stresu?o co tam chodzi?
Krzysiek
13:04, 2026-06-28
Policjant z płońskiej komendy z zarzutami
Służba i poświęcenie itd
124
12:50, 2026-06-28
Policjant z płońskiej komendy z zarzutami
Pomagamy i chronimy (jak mamy wspólny interes).
Darek
12:42, 2026-06-28