Zamknij
INFORMACJE

Paweł Obermeyer odebrał od marszałka symboliczny czek na 7 mln zł

13:51, 30.12.2022 Aktualizacja: 14:00, 30.12.2022
Skomentuj [Fot.: zbiory zewnętrzne] [Fot.: zbiory zewnętrzne]

Szpital Czerniakowski w Warszawie, którym zawiaduje były dyrektor płońskiej placówki medycznej Paweł Obermeyer, otrzymał 7 mln zł dofinansowania z funduszy Unii Europejskiej na informatyzację.

Wsparcie pochodzić będzie ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Szpital został beneficjentem projektu: 'Poprawa dostępu do opieki medycznej poprzez rozbudowę systemu informatycznego w oparciu o wdrożenie e-usług''.

Umowę podpisał Marszałek Województwa Mazowieckiego Adam Struzik oraz płońszczanin Paweł Obermeyer - Prezes Zarządu Szpitala Czerniakowskiego i Gwidon Wójcik, członek Zarządu Szpitala Czerniakowskiego.

(Materiał zewnętrzny)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(2)

Antypisior Antypisior

3 1

Brawo Paweł! Kompetencje zawsze w cenie. Płońsk zasługuje na lylyjane, tak jest, gdy mentalność folwarcznego chłopa głosuje na bolszewicki pełen komuchow, esbeków i maskotek KGB i SB PiS i jego czopki.

09:59, 31.12.2022
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

PloPlo

3 0

Kto mądrze zarządza to i nagrody otrzymuje.

09:28, 06.01.2023
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%