Zamknij
REKLAMA

Trzy odcinki powiatowych dróg do remontu

17.59, 18.08.2022 za info starostwa dodał RED
Skomentuj [fot.: Michał Osiecki/Zdjęcie ilustracyjne]
REKLAMA

W czwartek podpisano umowę na remonty kolejnych dróg powiatowych. O jakie odcinki dróg chodzi?

Tym razem inwestycje dotyczyć będą trzech odcinków dróg: Joniec – Sochocin (droga powiatowa nr 3041W), Ilinek - Kucice - Bulkowo – Bodzanów (3059W) oraz Załuski – Koryciska – Wilamy (3072W) - informuje Starostwo Powiatowe w Płońsku. 

Na zdjęciu od lewej: wicestarosta Krzysztof Wrzesiński, starosta Elżbieta Wiśniewska, Jerzy Szpański, przedstawiciel wykonawcy i Radosław Wojkowski z Powiatowego Zarządu Dróg w Płońsku [fot.: zbiory starostwa]

- Wiemy jak ważny dla naszych mieszkańców jest stan dróg powiatowych. Dlatego w tej kadencji dla Zarządu Powiatu jednym z priorytetów jest poprawa infrastruktury drogowej. W samym tylko 2022 roku, na terenie powiatu płońskiego rozpoczęliśmy inwestycje i remonty dróg na kwotę ponad 28 milionów złotych. Cieszę się z podpisanej umowy, której efektem będzie wyremontowanie kolejnych kilometrów dróg powiatowych – mówi Krzysztof Wrzesiński, wicestarosta płoński.

W ramach inwestycji wykonana zostanie: nowa nawierzchnia, ścinka istniejących i wykonanie nowych poboczy oraz oczyszczenie i odtworzenie istniejących rowów.

Remont o wartości ponad dwóch milionów złotych zostanie przeprowadzony w ciągu dwóch miesięcy.

Wykonawcą robót została firma z Wołomina. Zadanie dofinansowane jest z Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych.

[ZT]11002[/ZT]

(za info starostwa dodał RED)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

opoopo

2 0

I dzięki Bogu nie ta firma, która wykonała drogę w Szerominku. Można Panie Wójcie i Panie Stolpa inaczej... ale trzeba chcieć. A tak na marginesie, kto ma zbierać te kamienie z asfaltu w Szerominku. Może kreatywnością wykaże się Pan Kędzik - szef rady. 10:31, 19.08.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Użytkownik.Użytkownik.

0 0

Kilkadziesiąt kilometrów drogi, zostanie wyremontowane za dwa miliony złotych. Bardzo tania , ta
firma z Wołomina.
21:21, 07.09.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%