Policjanci Wydziału do walki z Przestępczością Narkotykową KSP oraz kryminalni z Woli zatrzymali 55-latka, który ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. W użytkowanym przez niego lokalu znaleźli też 5 paczek z marihuaną, a także amfetaminę i mefedron. Jeszcze więcej narkotyków przechowywał w swoim rodzinnym domu i w mieszkaniu na Ursynowie. Policjanci znaleźli tam blisko 44 kilogramy różnego rodzaju substancji, prawie 140 waporyzatorów z zawartością THC, a także prawie 40 litrów chemikaliów mogących służyć do produkcji narkotyków. Zatrzymany mężczyzna usłyszał w Prokuraturze Rejonowej Warszawa Wola zarzut posiadania znacznej ilości substancji psychotropowych i decyzją sądu został tymczasowo aresztowany.
55-latek ukrywał się w Warszawie przed policjantami z Płońska. W ten sposób chciał uniknąć 18-miesięcznej odsiadki. Nie podejrzewał jednak, że namierzą go stołeczni policjanci. Kryminalni ustalili również, że w lokalu, który użytkuje może przechowywać narkotyki. Policjanci Wydziału do walki z Przestępczością Narkotykową KSP wspólnie z kryminalnymi z Komendy na Woli postanowili złożyć wizytę mężczyźnie.
::addons{"type":"youtube","url":"https://youtu.be/OxPLbYHne1o?si=_X4voGUXMWxBCTon"}
Poszukiwany był całkowicie zaskoczony widokiem policjantów. Wyraźnie zdenerwowany mężczyzna swoim zachowaniem zdradził, że jeszcze coś ukrywa. Szybko wyszło na jaw, że w torbie na laptopa schowane były paczki z marihuaną. Nie były to jedyne nielegalne substancje znalezione w lokalu. Policjanci trafili też na mefedron i amfetaminę. W sumie policjanci zabezpieczyli w mieszkaniu ponad pół kilograma narkotyków.
Funkcjonariusze przeszukali również dom 55-latka pod Płońskiem. Znaleźli tam jeszcze więcej narkotyków. Było to 41 kilogramów białej substancji. Wstępne ustalenia wskazują, że jest to prawdopodobnie mefedron we wczesnym stadium produkcji. W domu znaleziono również 137 waporyzatorów z zawartością THC oraz 40 litrów płynnych odczynników chemicznych, mogących służyć do produkcji narkotyków.
Policjanci dotarli też do kolejnej lokalizacji, tym razem na warszawskim Ursynowie. Tutaj 55-latek ukrył ponad 1,5 kg marihuany i blisko 1,5 kg mefedronu.
Mężczyzna trafił do policyjnej celi, a kryminalni zabezpieczyli wszystkie ujawnione substancje.
W Prokuraturze Rejonowej Warszawa-Wola mężczyzna usłyszał zarzut posiadania znacznych ilości środków psychotropowych. Sąd przychylił się do wniosku prokuratora i zastosował wobec mężczyzny tymczasowy areszt na okres 3 miesięcy. 55-latkowi grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. [za informacją mł. asp. Bartłomieja Śniadały Z KSP]
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu plonskwsieci.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Nowe zasady liczenia emerytur. Możesz dostać mniej
Donald Trump! Donald Trump! Donald Trump!!!
pis i orban FOREVER
09:47, 2026-04-02
Zapadł wyrok w sprawie burmistrza Nowego Miasta
Zeszyty do tornisterka spakowałeś? Masz dzisiaj przecież sprawdzian z majzy, a jeszcze nie jesteś w szkole? Biegiem, biegiem, szczy#lku.
do JA
09:45, 2026-04-02
Zapadł wyrok w sprawie burmistrza Nowego Miasta
Osobiście jak spotkam to mu ryja obiję.
JA
09:03, 2026-04-02
Nowe zasady liczenia emerytur. Możesz dostać mniej
skąd oni wiedzą ile ja będę żył-obniżają ludziom,tylko za tych rządów można spodziewać się obniżek. to co dla państwa wszystko idzie w górę.potrafią tylko stawiać zarzuty oponentom
kryn
09:00, 2026-04-02