Zamknij
REKLAMA

Kontrkandydatka poprze Zbigniewa Sadowskiego w drugiej turze

12:03, 26.10.2018 | DZ
REKLAMA
Skomentuj
Zbigniew Sadowski 4 listopada powalczy w II turze o fotel wójta gm. Raciąż [Foto: zbiory własne]

Za pośrednictwem facebook'a kandydatka na urząd Wójta Gminy Raciąż, Małgorzata Ziółkowska, która nie dostała się do II tury, poinformowała o poparciu dla Zbigniewa Sadowskiego. 

Przypomnijmy, że w gminie Raciąż dojdzie do dogrywki między dwójką kandydatów – obecnym wójtem Ryszardem Giszczakiem, a Zbigniewem Sadowskim. 37-latek, mimo że - używając terminologii pięściarskiej - jest pretendentem do urzędu, to jak pokazał wynik I tury nie stoi na straconej pozycji. Według oficjalnych danych Państwowej Komisji Wyborczej, uzyskał 1 103 głosy, przy 1 350 wójta Giszczaka. 

23 października oficjalnie poparcia kandydatowi z Ciecierska udzieliła jego niedawna kontrkandydatka, Małgorzata Ziółkowska. Mieszkanka Jeżewa Wesel napisała m.in.: ,,W świetle zmian, jakie są Państwa oczekiwaniami, demokracja powinna być pomostem pomiędzy kandydatami na wójta na następną i kolejne kadencje w naszej gminie – tak aby wszystkim nam żyło się lepiej. Jestem przekonana, że pan Zbigniew Sadowski jest gwarantem szacunku do drugiego człowieka, obyczajów i kultywowania tradycji jak również wdrażania korzystnych zmian ważnych dla nas wszystkich".

W ostatnich zdaniach zaapelowała do swoich wyborców, oraz tych którzy nie są jeszcze zdecydowani by zagłosowali na Zbigniewa Sadowskiego. Małgorzata Ziółkowska zdobyła w I turze 806 głosów. 

Sam zainteresowany nie skomentował całej sytuacji, a jedynie udostępnił oświadczenie swojej jeszcze kilka dni temu kontrkandydatki. Czwarty z kandydatów na stanowisko wójta, Grzegorz Pawlak nie opowiedział się do tej pory za żadną ze stron. Pewne jest, że 4 listopada wieczór wyborczy w gminie Raciąż będzie nadzwyczaj gorący. 

(DZ)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (3)

gośćgość

0 2

I tak powinno być. Kobieta się nie zbłaźniła , nie zrobiła z siebie pajaca tak jak Pan z Komitetu Alternatywny Raciąż . A jak zagłosują wyborcy to tylko i wyłącznie ich sprawa. 12:49, 28.10.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Raciąż Raciąż

2 0

Zbigniew Sadowski karierowicz. Giszczak gość. Co Sadowski obiecał tej kobiecie. Mieszkańcy gminy nie dajmy się oszukać.
20:33, 01.11.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Anna GiszczakAnna Giszczak

0 0

Proszę przeciwników mojego ojca o zachowanie odrobiny przyzwoitości. To co zrobiliście jest podłe. Oby Wasze dzieci nigdy nie musiały czuć tego co ja, gdy przeczytałam informację o rzekomej śmierci mojego Taty.
To chore, żeby robić coś takiego.
https://www.facebook.com/ryszard.giszczak/posts/1004704603047929

12:31, 02.11.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© plonskwsieci.pl | Prawa zastrzeżone