Płońszczanie wybrali radnych Rady Miejskiej w Płońsku. Na liście widzimy 10 nazwisk z komitetu triumfującego burmistrza Płońska, czyli z Porozumienia Samorządowego Ziemi Płońskiej. Większości więc nie ma, ale, jak pokazała miniona kadencja, koalicjanci powinni się znaleźć. W porównaniu z poprzednią czterolatką mamy dziesięciu nowych przyszłych rajców miejskich.
Z PSZP do rady wchodzą: Arkadiusz Barański, Aneta Jerzak, Andrzej Kwiatkowski, Henryk Zienkiewicz, Małgorzata Adamska-Jasińska, Leszek Kalkowski, Benedykt Nowakowski, Alina Braulińska, Waldemar Senderski (za Andrzeja Pietrasika, kiedy ten zarzeknie się mandatu radnego) i Mariusz Prusak (za Teresę Kozerę).
Prawo i Sprawiedliwość do rady wprowadzi 6 kandydatów: Są to: Ewa Sokólska, Antoni Rączkowski, Marcin Kośmider, Ryszard Antoniewski, Małgorzata Kurzątkowska i Andrzej Ferski. Z kolei Mazowiecka Wspólnota Samorządowa tylko dwóch: Krzysztofa Tucholskiego i Agnieszkę Gzylewską. Trzy panie będą reprezentowały komitet ,,Razem dla Samorządu": Monika Zimnawoda, Marzanna Stasiak i Agnieszka Piekarz.
To wciąż jeszcze dane nieoficjalne.
Zakończyły się konsultacje w sprawie nocnej prohibicji.
Proponuję ankietę kto jest za likwidacją parkomatów i straży miejskiej.
Może ankieta
21:29, 2025-11-18
Zakończyły się konsultacje w sprawie nocnej prohibicji.
Może byście lepiej zajęli się lokalami z automatami Sprawa ucichła mimo obietnic .Minęło tyle czasu a lokale jak były tak są. Alkohol kto będzie chciał kupić to sobie poradzi. To tak jak z fajkami kto pali podruby to wie gdzie kupić
Tak.......
21:19, 2025-11-18
Zakończyły się konsultacje w sprawie nocnej prohibicji.
Wystarczy w rynku śledzia zamknąć i w mieście w nocy będzie o połowę spokojniej
112
21:12, 2025-11-18
Usłyszała trzask dobiegający z rejonu parkingu przy jed
Jak pijaki czują się bezkarnie jak po mieście na zakupy jeżdżą tak nawaleni . Brawo dla tej pani
,,,,,
16:37, 2025-11-18