Zamknij
REKLAMA

Wędkarskie koło, w którym panuje rodzinna atmosfera [Ludzie z pasją]

09:06, 03.12.2020 | RED
Skomentuj Jest dobrze - działamy! [Foto: zbiory Koła]
REKLAMA

W Czerwińsku nad Wisłą od blisko 40 lat prężnie działa PZW Koło Wędkarskie 55 CERTA. O działalności koła pokrótce przypomina Dariusz Pręgowski, sekretarz czerwińskiej 'CERTY'.  

- Od 1982 roku Koło prowadzone jest przez ludzi z wędkarską pasją, jak również doceniających dobro naturalne, jakim jest Wisła - mówi Dariusz Pręgowski.

Koło posiada prężnie działającą straż rybacką. - W trosce o członków Koła prowadzimy liczne zarybienia - dodaje sekretarz.

Po ostatnich zarybieniach w naszym kole, dużą rybą Społeczna Straż Rybacka miała za zadanie obserwację danych odcinków. Stosujemy zasadę "ufaj ale sprawdzaj". Jak dobrze wiemy amatorów rybiego mięsa nigdy nie brakuje. Dziś możemy powiedzieć że były to pracowite dni. Pod koniec roku przekażemy informację, jaka była liczba zarybień i w jakiej ilości - przekazuje czerwińskie KW [Foto: 55 Certa]

Koło organizuje coroczne zawody, czy to o Puchar Starosty Powiatu Płońskiego, czy o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Czerwińsk n/Wisłą oraz wędkarską rywalizację dla dzieci i młodzieży.

- Staramy się i myślę, że nam to dobrze wychodzi, aby w naszym Kole panowała iście rodzinna atmosfera - przyznaje Dariusz Pręgowski, zapraszając czytelników PwS na fan page Koła nr 55 Certa - TUTAJ.

(RED)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

BrawoBrawo

3 0

Takie pozytywne informacje to ja lubię. Szacunek dla ludzi z pasją 09:44, 03.12.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

nono

1 0

i te ryby zatrute Czajką ....... 08:22, 04.12.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%