Zamknij
REKLAMA

Chryzantemy ozdabiają również Raciąż

15:24, 10.11.2020 | RED
Skomentuj Ppochmurno, ale na ulicach Raciąża kolorowo [Foto: UM Raciąż]
REKLAMA

Po decyzji rządu o zamknięciu cmentarzy od 31 października do 2 listopada, wielu sprzedawców kwiatów nie zdążyło sprzedać swoich roślin. Jak wiemy, premier zapewnił handlujących o rekompensatach, jednak towar pozostał. Tu z pomocą przyszły samorządy. 

Do akcji sadzenia chryzantem na terenie miasta przyłączył się także Raciąż. O podjęciu tej inicjatywy za pomocą swojej facebookowej strony poinformował burmistrz miasta, Mariusz Godlewski. Przypomnijmy, że wcześniej zajęto się tym np. w Płońsku.

Podobnie jak w innych miastach, również w Raciążu ozdabiamy centrum chryzantemami. Dziękujemy „Roślinki od Kuźniewskich” za przekazanie kwiatów – napisał gospodarz miasta.

Kwiaty posadzono głównie w centrum miasta, w okolicach Placu Adama Mickiewicza – na rondzie, w małym parku miejskim, przy ratuszu, ale także w betonowych donicach, które znajdują się na chodnikach w mieście.

Dziś mogliśmy zobaczyć jak się one prezentują. Trzeba przyznać, że efekt końcowy jest naprawdę przyjemny dla oka. Sądząc po komentarzach pod postem raciąskiego urzędu, mieszkańcy także podzielają to zdanie.

(RED)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA