Zamknij
REKLAMA

Ruda tańczy jak szalona...! Taneczne powitanie lata w Raciążu

15:02, 30.06.2019 | TEKST/FOTO: DAWID ZIÓŁKOWSKI
Skomentuj Na scenie w Raciążu wystąpił m.in. zespół MEJK [Foto: DZ]
REKLAMA

Sobotni wieczór na targowicy miejskiej w Raciążu był przygotowany specjalnie dla miłośników muzyki tanecznej. Na wydarzeniu pod nazwą „Powitanie Lata 2019” wystąpili znani wykonawcy muzyki disco-polo, a także miejscowi artyści. Organizatorami wydarzenia było MCKSiR w Raciążu, Miasto i Gmina Raciąż.

Na raciąskiej scenie najpierw zaprezentowały się młode artystki z ogniska muzycznego „Amabile”, które działa przy Miejskim Centrum Kultury Sportu i Rekreacji w Raciążu, a następnie w taneczny nastrój gromadzących się na targowicy mieszkańców zadbał DJ Piotrek. Spośród gwiazd disco-polo jako pierwszy na scenie zjawił się Luka Rosi – półfinalista IV edycji Disco Star, autor takich przebojów jak „A Ty bądź”, czy „Oli Oli”.  Następnie scenę przejęła formacja Power Boy – autorzy utworów takich jak „Perfekcyjna” i „Nie świruj mała”. 

Do wspólnej zabawy szybko raciąską publiczność porwał zespół Mejk, na czele ze swoją wokalistką Elwirą. Z głośników popłynęły największe hity – „Tańczę z nim do rana”, „Bo to miłość”, „Przez dwa serca” i „Na parterze”, a także najnowsza propozycja „To chyba cud”. 

Gwiazdą wieczoru był Czadoman, który również zaśpiewał swoje największe hity z „Ruda tańczy jak szalona”, „Jestem superbohaterem”, „Chodź na kolana” i „Jedziemy z blondi” na czele. Wokalista Paweł Dudek dziękował ze sceny za wspaniałą atmosferę i świetną zabawę.

Na zakończenie imprezy na scenie pojawił się Tuk-Muz, który zaprezentował covery znanych przebojów muzyki tanecznej. 

Wydarzenie, oprócz zabawy dla mieszkańców, było również okazją do wsparcia szlachetnego celu – przez cały czas jego trwania na targowisku obecni byli wolontariusze, którzy zbierali fundusze na operację bioder oraz kolan 11-letniego Filipa. Chłopiec ma przejść operację w Stanach Zjednoczonych, ale jej koszt to niemal 500 tys. złotych. Operacja pozwoli Filipowi stanąć na nogi.

(TEKST/FOTO: DAWID ZIÓŁKOWSKI)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA