Zamknij
REKLAMA

Ulica Szkolna w Sochocinie została zamknięta dla ruchu! [VIDEO]

15.57, 19.10.2022 UMiG Sochocin/RED Aktualizacja: 16.04, 19.10.2022
Skomentuj [fot.: zbiory urzędowe]
REKLAMA

Rozpoczęły się główne prace związane z budową czterowlotowego ronda w Sochocinie, na skrzyżowaniu drogi krajowej numer 50 z drogami powiatowymi. To ostatni, czwarty etap robót, podczas których wykonywana będzie tarcza sochocińskiego ronda, podaje Urząd Miasta i Gminy Sochocin.

W związku z tym ulica Szkolna w Sochocinie zostaje zamknięta dla ruchu. Objazd został poprowadzony drogami gminnymi – ulicą Miłą i ulicą Leśną. Skrzyżowanie drogi krajowej numer 50 z drogami powiatowymi oczywiście jest przejezdne, tak jak dotychczas.

Przewidywany czas wprowadzenia czasowej organizacji ruchu to nieco ponad jeden miesiąc.

Objazd pozwoli wykonawcy na realizację części etapu robót, związanego z budową elementów ronda i infrastruktury drogowej poza pasem drogi krajowej numer 50. Kolejnym etapem, objętym inną czasową organizacją ruchu oraz oddzielnym objazdem będą etapy w ciągu drogi krajowej.

Mówi rzecznik prasowa warszawskiego oddziału GDDKiA Małgorzata Tarnowska.

Po wybudowaniu tarczy ronda, wykonawca będzie budował przejścia da pieszych, oświetlenie, dwie zatoki autobusowe oraz urządzenia bezpieczeństwa ruchu drogowego. Na zakończenie pozostanie do wykonania oznakowanie pionowe i poziome.

Dodajmy jeszcze, że na wyznaczonym objeździe obowiązuje ograniczenie tonażowe do 15 ton.

Ponownie bardzo prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość - musi być trochę gorzej, żeby potem było lepiej - czytamy na facebook'owym profilu sochocińskiego urzędu. 

(UMiG Sochocin/RED)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%