Zamknij
REKLAMA

IX Akademickie Targi Pracy, Dzień Przedsiębiorczego Studenta z Państwową Uczelnią Zawodową im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie

10:10, 02.06.2022 | Materiał zewnętrzny
[fot.: zbiory uczelni]
REKLAMA

Akademickie Targi Pracy, połączone z Dniem Przedsiębiorczego Studenta już za nami. To już dziewiąta edycja tego wydarzenia zorganizowanego przez Biuro Karier "Partner" Państwowej Uczelni Zawodowej w Ciechanowie. 

Tegoroczne  spotkanie odbyło się  pod hasłem „Praca -  pasja, misja, powołanie” Adresatami targów byli studenci i młodzież ciechanowskich szkół. Targi miały charakter spotkania młodzieży z pracodawcami i instytucjami rynku pracy. Bardzo duże zainteresowanie wzbudziły wystąpienia  studentów z pasją – bohaterów Dnia Przedsiębiorczego Studenta. Po spotkaniu w auli PUZ, uczestnicy przenieśli się do strefy doradczej i wystawienniczej, gdzie kontynuowano rozmowy, prezentowano oferty pracy. 

Do odwiedzenia stoisk zapraszali: Santander Bank, Carlsberg Polska, Sofidel Poland, Komenda Powiatowa Policji, Wojska Obrony Terytorialnej, Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego, Grupa Cedrob, Metaltech, Bank Spółdzielczy w Płońsku, Zakład Mleczarski Winnica, Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie Filia w Ciechanowie, Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Ciechanowie, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Ciechanowie, Norcospektra i PUP Ciechanów.

W targach uczestniczyła młodzież ciechanowskich szkół średnich oraz studenci PUZ Ciechanowie.  

Akademickie Targi Pracy po raz kolejny okazały się udanym wydarzeniem integrującym uczelnię, pracodawców i instytucje rynku pracy. Były okazją do nawiązania nowych kontaktów i rozpoczęcia owocnej współpracy.   

                               

(Materiał zewnętrzny)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
0%