Zamknij
REKLAMA
REKLAMA
07:31, 27.07.2021
W tym wydaniu programu informacyjnego samorządu województwa "Mazowsze. Wiadomości z regionu" mówimy, m.in. nowego oddziału neurologii w Mazowieckim Szpitalu Wojewódzkim w Siedlcach, inwestycjach sportowych w gminie Rzewnie i powiecie sochaczewskim, budowie dróg w powiecie makowskim oraz tunelu w Celestynowie.
11:32, 26.07.2021
Bardzo wielu analityków spodziewa się, że w ciągu 6 do 12 miesięcy będziemy mieli do czynienia z bessą na rynkach rozwiniętych. Przemawia za tym rosnąca inflacja w USA, która prawdopodobnie skłoni Fed do zaostrzenia polityki fiskalnej, a co za tym idzie, zakończy jedną z najdłuższych hoss w historii. Czy spółki typu value są dobrą inwestycją na te trudne czasy?
08:08, 23.07.2021
Wakacje to czas podróżowania. Wzmożony ruch na drogach przyczynia się do większej liczby wypadków. W ciągu roku najwięcej zdarzeń drogowych policja odnotowuje w sierpniu. Niewiele mniej jest ich we wrześniu i lipcu. Samorząd Mazowsza od wielu lat działa na rzecz poprawy bezpieczeństwa na drogach.
09:18, 21.07.2021
Przemyślany sampling może skłonić klienta do dokonania zakupu, zwłaszcza jeżeli produkt rzeczywiście będzie dobrej jakości i zgodny z zainteresowaniami lub potrzebami klienta. Należy jednak pamiętać, że istotne jest, aby testowanie produktów zostało zaplanowane, bo sama dystrybucja próbek to nie wszystko. Ważne jest, aby klient mógł poznać zalety produktu oraz uzyskać wszystkie interesujące go informacje. Tylko wtedy zainteresują go próbki produktu i będzie można liczyć na to, że podczas zakupów zdecyduje się na wybór produktu, który miał okazję przetestować.
10:09, 20.07.2021
W tym wydaniu programu informacyjnego samorządu województwa "Mazowsze. Wiadomości z regionu" mówimy, m.in. o klinice "Budzik dla dorosłych" powstającej przy szpitalu bródnowskim w Warszawie, inwestycjach ze wsparciem UE i samorządu Mazowsza m.in. w Kozienicach i Pionkach oraz o tym jak sobie radzić w trakcie upałów.
REKLAMA
15:51, 19.07.2021
W obrocie prawnym obserwujemy w ostatnim czasie dokonywanie przez ustawodawcę licznych, coraz bardziej liberalizujących przepisy zmian w zakresie upadłości konsumenckiej. Obecnie by oddać charakter upadłości konsumenckiej należałoby wskazać, iż mogą nią być objęte również osoby fizyczne nieprowadzące działalności gospodarczej.
00:00, 19.07.2021
Rozwój budownictwa i nowoczesnych technologii, związanych z tą dziedziną przemysłu, prowadzą do tworzenia coraz to nowszych rozwiązań i zaawansowanych produktów. Firma SOPREMA jest światowym liderem w dziedzinie innowacyjnych pomysłów, a co za tym idzie produkcji systemów, które codziennie wspierają budownictwo na świecie. Jakie rozwiązania globalne są najbardziej pożądane?
09:24, 14.07.2021
Każdy z nas chce posiadać piękne auto. Jak poprawić jego wygląd? Wystarczy skorzystać z auto detailingu. Auto detailing to usługa, dzięki której samochód będzie piękniejszy. Można zlecić korektę lakieru, poprawę wyglądu elementów pojazdu czy też tylko zabezpieczenie tapicerki lub wyłącznie detailing zewnętrzny. Car detailing na najwyższym poziomie to także inne opcje, między innymi oklejanie auta folią ochronną. Car detailing bez wątpienia więc ma sens.
09:40, 13.07.2021
W tym wydaniu programu informacyjnego "Mazowsze. Wiadomości z regionu" mówimy, m.in. o ultranowoczesnym robocie operującym w szpitalu wojewódzkim w Siedlcach, budowie Centrum Administracyjnego w Ciechanowie, przebudowie drogi i nowym moście w powiecie żuromińskim ze wsparciem województwa, a także inwestycjach z pomocą Mazowsza w gminie Drobin.
08:26, 12.07.2021
Już niebawem w subregionie ciechanowskim zostanie zrealizowanych aż 19 inwestycji sportowych. Pomoże samorząd województwa mazowieckiego. W sumie na ten cel przekazał 3 mln zł. Nowe boisko sportowe, wyremontowana sala gimnastyczna czy nowoczesny skatepark – sprawdź co powstanie w Twojej miejscowości.
REKLAMA
14:45, 06.07.2021
2 lipca 2021 roku w Mszczonowie, w hotelu „Panorama”, podczas seminarium podsumowującego „Konkurs Agroliga 2020 i 2021 - etap wojewódzki” poznaliśmy zwycięzców oraz laureatów 29. edycji. ''Konkursu Agroliga 2021 - etap wojewódzki'' finansowany jest z Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: „Europa inwestująca w obszary wiejskie”.
08:27, 06.07.2021
W tym wydaniu programu informacyjnego samorządu województwa "Mazowsze. Wiadomości z regionu" mówimy m.in. o proponowanych zmianach w mazowieckiej uchwale antysmogowej, budowie SOR-u w Radomiu, nowych przestrzeniach w bibliotece na Koszykowej, a także kampanii "Odpocznij na Mazowszu" z przystankiem w Ciechanowie.
00:00, 06.07.2021
Użytkownicy samochodów osobowych coraz częściej zwracają uwagę nie tylko na szybkość dotarcia do celu, ale również na komfort samej jazdy. Istnieje wiele przydatnych gadżetów, które znacząco wpływają na jakość podróżowania. W okresie jesienno- zimowym warto zwrócić uwagę na wybór odpowiednich dywaników samochodowych. Jest to bowiem czas, kiedy pogoda nie rozpieszcza i na co dzień trzeba się mierzyć z opadami deszczu lub śniegu. Brud oraz wilgoć może znacząco pogarszać komfort jazdy samochodem. Jak temu zapobiec?
08:14, 05.07.2021
Inwentaryzacje źródeł ciepła, tworzenie ogrodów deszczowych czy stawów i niecek retencyjnych, to tylko niektóre z projektów, które w tym roku mogły liczyć na wsparcie samorządu Mazowsza. Po raz trzeci mazowieckie gminy otrzymały środki z budżetu województwa na działania służące ochronie powietrza. Wsparcie otrzymało 25 projektów z subregionu ciechanowskiego.
09:32, 29.06.2021
W tym wydaniu programu informacyjnego "Mazowsze. Wiadomości z regionu" wśród tematów, m.in. absolutorium dla Zarządu województwa, płockie pogotowie przekazuje karetki druhom OSP, milionowe wsparcie samorządu Mazowsza dla projektów z regionu radomskiego, a także sezon turystyczny na Mazowszu otwarty.
REKLAMA
REKLAMA