Zamknij
REKLAMA

REKLAMA
10:22, 05.02.2019
W swojej praktyce wielokrotnie spotykam się z sytuacjami, w których klienci otrzymując z sądu nakaz zapłaty w postępowaniu upominawczym lub nakazowym, zachowują całkowitą bierność i nie reagują, albowiem są przekonani, że sprawa w dalszym ciągu jest na etapie postępowania sądowego i otrzymają z sądu oddzielne wezwanie na rozprawę, gdzie będą mogli bronić swoich praw, wzywać świadków i przedsięwziąć inne środki argumentacji swojej pozycji. Nic bardziej mylnego. Nakaz zapłaty wydany w trybie upominawczym lub nakazowym kończy postępowanie w trybie, w którym został wydany. Od dnia jego otrzymania przez daną osobę, stanowi potencjalny tytuł wykonawczy, który po uprawomocnieniu się, ma taką samą moc, jak wyrok sądu.
10:16, 04.02.2019
Po trzech latach nasze miasto wróciło na najwyższy stopień podium w rankingu organizowanym przez Związek Powiatów Polskich. W konkursie doceniane są najbardziej aktywne i wszechstronnie działające samorządy w Polsce.
11:30, 29.01.2019
Serdecznie zapraszamy na światowy hit teatralny pt. ''MAYDAY 2”. Spektakl zostanie wystawiony 12 marca o godz. 17:00 i 20:00 w Miejskim Centrum Kultury w Płońsku.
10:20, 23.01.2019
Copywriting cieszy się coraz większym zainteresowaniem głównie wśród amatorów pracy zdalnej. Obecnie z tą branżą związani są nie tylko studenci, nastawieni przede wszystkim na pracę dodatkową, ale także profesjonaliści, którzy mogą pochwalić się wieloletnim doświadczeniem i wysokimi zarobkami.
10:18, 23.01.2019
Jeszcze parę lat temu absolwenci studiów humanistycznych narzekali na brak satysfakcjonujących propozycji zawodowych. Obecnie jednak poloniści mogą liczyć na wiele intratnych ofert, niekoniecznie ściśle związanych z ich główną specjalizacją.
10:09, 23.01.2019
Coraz więcej Polaków przyznaje się do regularnego korzystania z zabiegów medycyny estetycznej. Wzrost zainteresowania tego typu usługami wpływa na powstawanie nowych placówek zajmujących się ich świadczeniem. Dlatego też warto związać swoją przyszłość właśnie z tą branżą.
10:05, 23.01.2019
Praca biurowa wciąż cieszy się dużym zainteresowaniem wśród Polaków, którym kojarzy się ona z wieloma autami. Obecnie z łatwością można zdobyć wymarzoną posadę na preferencyjnych warunkach finansowych, a wiele atrakcyjnych propozycji znajduje się w Internecie.
10:02, 23.01.2019
Usługi kosmetyczne cieszą się na polskim rynku coraz większym zainteresowaniem, dlatego specjaliści z tego zakresu są na wagę złota. Warto związać swoją przyszłość z tą branżą, pamiętając, że bardzo ważne jest regularne doskonalenie własnych umiejętności.
11:01, 15.01.2019
Prowadzisz konto na Instagramie i chcesz zaistnieć na portalu PwS? Wystarczy, że oznaczysz swój dowolny wpis hashtagiem #plonsk, #plonskwsieci lub #pwspl, albo jako lokalizację wybierzesz nasze miasto. Niewykluczone, że Twoja fotografia lub film niebawem pojawią się na stronie głównej naszego serwisu.
09:58, 03.01.2019
Celem niniejszego artykułu jest określenie fundamentalnych praw przysługujących podatnikowi w toku prowadzonej przez organy podatkowe kontroli podatkowej. Znajomość tych uprawnień ma istotne znaczenie w praktyce, albowiem zapewnia podatnikowi możliwość skutecznego przeciwstawienia się niekorzystnym dla podatnikom ustaleniom poczynionym przez organ w toku kontroli podatkowej, czy następnie postępowania podatkowego.
11:18, 27.12.2018
PIT-28 jest jedną z pierwszych deklaracji podatkowych składanych przez podatników. Dlatego już pod koniec roku bieżącego, będącego okresem rozliczeniowym, warto przypomnieć najważniejsze informacje dotyczące tego druku podatkowego, wraz z zakreśleniem terminu jego złożenia.
09:19, 28.11.2018
Przestronne biuro ze strefą obsługi klientów, kącikiem dla dzieci i zapleczem biurowo-szkoleniowym. Tak wygląda nowy oddział Domu Ubezpieczeniowego Spectrum w Płońsku. Dzięki tej inwestycji ogólnopolska multiagencja poszerza swoją sieć sprzedaży.
09:16, 26.11.2018
Na prośby naszych czytelników nawiązaliśmy współpracę z kancelarią adwokacką i panem Piotrem Truszkowskim. Będziemy cyklicznie publikować artykuły, które mogą być dla Was ważne i przydatne. Dziś pierwszy z nich.
08:44, 26.11.2018
Znowelizowana ustawa hazardowa, która zaczęła obowiązywać 1 kwietnia 2017 roku, uregulowała działanie branży bukmacherskiej w naszym kraju. Legalni bukmacherzy poprawiają swoje wyniki finansowe i walczą o klientów coraz bardziej atrakcyjnymi promocjami. Jedną z najpopularniejszych są oferowane przez nich kody bonusowe, które umożliwiają uzyskanie dodatkowych pieniędzy na obstawianie wyników sportowych. Podpowiadamy, jak działają zarówno kody promocyjne, jak i same bonusy.
13:07, 13.11.2018
Płoński Klaster Energii otrzymał wczoraj Certyfikat Pilotażowego Klastra Energii przyznany przez Departament Energii Odnawialnej i Rozproszonej w Ministerstwie Energii. Ułatwi on aplikowanie o fundusze w Programie Operacyjnym Infrastruktura i Środowisko.
REKLAMA
© plonskwsieci.pl | Prawa zastrzeżone