Zamknij
REKLAMA
REKLAMA
00:00, 28.01.2022
Ruszyła szósta edycja akcji „Pomagamy jak umiemy”. Podobnie jak w ubiegłym roku, klienci Rossmanna skanując aplikację przy każdych zakupach, będą mogli wesprzeć jedną z organizacji pomagających kobietom w trudnej sytuacji życiowej. Co więcej – sami zdecydują, na którą spośród 88 placówek przekażą gromadzone przez siebie punkty. Wyboru mogą dokonać już od 15 stycznia poprzez aplikację Rossmann PL. Warto, bo pula pomocy to 5 milionów złotych.
15:03, 27.01.2022
Odpowiednia cyrkulacja powietrza w mieszkaniu jest warunkiem dobrego samopoczucia mieszkańców i utrzymania w dobrej kondycji samego budynku. Zaostrzone normy dotyczące szczelności i ograniczania ucieczki ciepła w nowych budynkach, a także rosnące ceny ogrzewania sprawiły, że dąży się do jak największego uszczelnienia ścian, okien, dachów i likwidacji mostów termicznych. W takim środowisku jednak tradycyjna wentylacja grawitacyjna sobie nie radzi, co skutkuje pojawieniem się pleśni i wilgoci w domu. Rozwiązaniem problemu jest dobrze zaprojektowana wentylacja mechaniczna z rekuperatorem.
08:16, 27.01.2022
Przekazanie mieszkania za życia np. jednemu z dzieci w formie darowizny rodzi po naszej śmierci obowiązek zapłaty przez to dziecko pozostałym spadkobiercom. Bywają jednak w życiu takie sytuacje, że chcielibyśmy uniknąć takich konsekwencji. Jak więc doprowadzić do tego, by tylko jeden spadkobierca przejął w całości nasz majątek? Jak najbardziej jest to możliwe, a poniższy artykuł przybliża trzy sposoby na przekazanie mieszkania z uniknięciem płacenia zachowku.
00:00, 27.01.2022
Czy ceny OC Ferrari zapierają dech w piersi tak jak samochody tej marki? Ile średnio trzeba było w ostatnim czasie zapłacić za ubezpieczenie aut z Maranello? Czy właściciele Ferrari otrzymywali oferty ubezpieczenia za mniej niż 500 zł? Pędzimy z informacjami!
08:25, 25.01.2022
Niemal każda restauracja czy bar  szybkiej obsługi umożliwia zamówienie dań na wynos. Jakie są sposoby ich szczelnego i higienicznego pakowania?
REKLAMA
10:18, 24.01.2022
Śniadanie, czyli najważniejszy posiłek dnia, powinno być wartościowe, pyszne i szybkie w przygotowaniu. Nie może w nim zabraknąć białka, które jest podstawowym budulcem organizmu. Jakie jest zaś jego najlepsze źródło? Oczywiście sery: topione, plasterkowane, typu holenderskiego, szwajcarskiego... Te od MSM Mońki zachwycają wspaniałym smakiem i aromatem. Idealnie sprawdzą się na śniadanie, a w poniższych przepisach są niezastąpione.
08:25, 20.01.2022
Gynalgin to tabletki dopochwowe, dostępne wyłącznie na receptę. Opakowanie zawiera 10 sztuk. Najważniejsze składniki leku to metronidazol oraz chlorchinadol.
08:16, 19.01.2022
Warszawa to jedno z miast, w którym liczba koncertów przez cały jest duża. W stolicy mamy okazję uczestniczyć nie tylko w wysokiej jakości występach rodzimych artystów, ale także zagranicznych – zarówno tych z pierwszych stron gazet, jak i niszowych. Dlatego też koncerty w Warszawie przyciągają szeroką publiczność.
09:31, 18.01.2022
Łuszczyca to wyjątkowo uciążliwa choroba o charakterze przewlekłym. Niemniej jednak możliwe jest życie z nią, o ile nauczymy się odpowiednio pielęgnować skórę. Mało kto zdaje sobie sprawę z tego, że schorzenie to może dotknąć nie tylko kończyn czy skóry głowy, ale również skóry twarzy. Warto byłoby więc poznać symptomy łuszczycy twarzy oraz dowiedzieć się tego, w jaki sposób ją leczyć.
11:48, 15.01.2022
Firma Mondelez International Polska oferuje pracę w fabryce ciastek w Płońsku - są cztery oferty zatrudnienia.
REKLAMA
08:18, 12.01.2022
Poszukujesz mieszkania z dobrym dojazdem do centrum Warszawy? W ofercie Falenty apartamenty znajdziesz niejeden nowoczesny apartament studio, znajdujący się blisko centrum. Miejscowość Falenty daje wielkie możliwości. Oferuje nie tylko tanie noclegi do dyspozycji gości, ale przede wszystkim luksusowe apartamenty. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się rozbudowana infrastruktura. Jeśli interesuje Cię łatwy dojazd do centrum miasta, apartamenty Falenty to doskonałe rozwiązanie. Jeśli chcesz wiedzieć na ten temat więcej, zapoznaj się z informacjami, które prezentujemy poniżej. 
17:00, 10.01.2022
Kto z nas nie chce zatrzymać oznak upływającego czasu? Z wiekiem nasza skóra traci na jędrności i sprężystości, pojawiają się pierwsze zmarszczki. Włosy zaczynają wypadać, paznokcie stają się kruche i łamliwe. Ciało nie jest już takie sprawne jak wcześniej. Doskwierają nam bóle, ograniczenia ruchomości i problemy z układem kostno-stawowym.  Wiemy, jak temu zaradzić.
09:14, 05.01.2022
Pogotowie Pogrzebowe działa na podobnych zasadach jak numer alarmowy, tyle tylko, że w innym obszarze – umożliwia zgłoszenie usługi pogrzebu z każdego miejsca w Polsce.
13:16, 31.12.2021
Współczesna architektura i technologie stosowane w budownictwie wydają się otwierać coraz to nowe możliwości dla kreatywnych projektantów oraz odważnych inwestorów. Nikogo dziś nie dziwi surowy beton czy szkło jako wiodące elementy dekoracji wnętrz, a miłośnicy loftów oraz chłodnego, modernistycznego stylu coraz częściej sięgają po wykończenia z metalu – od czystej błyszczącej stali po elementy z efektem rdzewiejących blach.
09:27, 28.12.2021
W tym wydaniu programu informacyjnego samorządu województwa mazowieckiego "Mazowsze. Wiadomości z regionu" mówimy m.in. o nowej siedzibie Szkoły Drzewnej w Garbatce-Letnisko, którą zbuduje samorząd Mazowsza, a także Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowaczym w Pułtusku po remoncie. W programie także stacja uzdatniania wody w Jankowie po rozbudowie oraz remont drogi powiatowej Suskowola-Policzna ze wsparciem z budżetu województwa.
REKLAMA
REKLAMA