Zamknij
REKLAMA
REKLAMA
00:00, 13.05.2021
Tlenoterapia ma bardzo wiele zalet, dlatego też tym bardziej warto dowiedzieć się o niej nieco więcej. Leczenie zwiększonym stężeniem tlenu jest doskonałym wyborem dla osób, które zmagają się z różnego typu objawami niewydolności oddechowej.
10:34, 11.05.2021
W tym wydaniu programu informacyjnego samorządu województwa mazowieckiego „Mazowsze. Wiadomości z regionu” mówimy, m.in. o budowie domu dziecka w Lipsku ze wsparciem samorządu Mazowsza, a także pomocy władz Mazowsza w projekcie zagospodarowania nabrzeża Narwi. W programie również Pałac Przebendowskich/Radziwiłłów w Warszawie otwarty dla zwiedzających po remoncie.
09:14, 10.05.2021
Odkurzacze bezprzewodowe to obecnie jedne z najchętniej kupowanych sprzętów AGD. Ich ogromną zaletą jest praktyczność, funkcjonalność i swoboda ruchu podczas pracy, jaką zapewniają. Aby sprzęt okazał się naprawdę funkcjonalny, przed zakupem warto spojrzeć na kilka istotnych jego elementów. 
08:19, 07.05.2021
Powodzie, wichury, pandemia – czy w ich obliczu potrafimy sobie pomagać? Przez 30 lat samorządności w Polsce udało się zbudować społeczeństwo obywatelskie, które potrafi się zmobilizować do wspólnych działań.
00:00, 07.05.2021
Za co kochamy klasyczne firanki w naszych wnętrzach? Za to, że miękko otulają okna, nadając im ciekawego charakteru, zależnego od reszty aranżacji. W zależności od wybranej tkaniny, kroju, koloru, wzoru i sposobu wieszania, mogą kompletnie odmienić całe pomieszczenie! W kuchni, łazience czy przedpokoju bardzo chętnie decydujemy się na panelowe firanki – czym się one charakteryzują i dlaczego są tak lubiane?
REKLAMA
00:00, 06.05.2021
Dom w Warszawie to marzenie nie jednego mieszkańca tego miasta lub okolic, który zasmakował życia w stolicy i właśnie tam pragnie mieszkać, rozwijać się i zakładać rodzinę. Warszawa potrafi uwieść nawet najbardziej zatwardziałego przeciwnika miejskich aglomeracji. Mnogość terenów zieleni, parków i ogrodów, a jednocześnie wysoko rozwinięta infrastruktura, wiele wydarzeń kulturalnych, a także atrakcyjny rynek pracy sprawiają, że Warszawa stała się dla młodych ludzi atrakcyjną alternatywą nawet dla dużych miast europejskich.
00:00, 06.05.2021
Właśnie wystartował aktywny sezon na połów szczupaka. To doskonała okazja, aby złowić prawdziwe okazy, którymi można się pochwalić! To także czas, w którym możemy wypróbować świetne przynęty od Corona Fishing, które tworzone są z pasji do spinningu. Poznaj doskonałe produkty i ich niesamowitą historię!
12:41, 04.05.2021
Jeśli nie masz jeszcze planów, jak spędzić długi czerwcowy weekend, mamy dla Ciebie podpowiedź. A jeśli wciąż masz wątpliwości, czy warto wyjechać - rozwiejemy je. Zmiana otoczenia i wypoczynek poza domem niosą ze sobą szereg korzyści. Dodatkowo, w obecnej sytuacji wyjazd wydaje się być szczególnie ważny dla naszego zdrowia, zwłaszcza psychicznego. Dlatego zaplanuj sobie pobyt - rodzinny lub w gronie znajomych. Podpowiadamy, jakich korzyści możesz oczekiwać, wyjeżdżając na długi czerwcowy weekend.
09:58, 04.05.2021
W tym wydaniu „Mazowsze. Wiadomości z regionu” – programu informacyjnego samorządu województwa mazowieckiego wśród tematów, m.in. flaga Mazowsza dostępna dla wszystkich, wsparcia samorządu województwa na rewitalizację rynku w Zakroczymiu oraz utworzenie jedynego na Mazowszu punktu odbioru ścieków na Zalewie Zegrzyńskim oraz nowe płótno w Muzeum im. Jacka Malczewskiego w Radomiu.
08:58, 27.04.2021
W tym wydaniu programu informacyjnego samorządu województwa "Mazowsze. Wiadomości z regionu" m.in. stanowisko Wojewódzkiej Rady Dialogu Społecznego ws. przyszłości lotniska w Modlinie, podsumowanie pomocy samorządu Mazowsza dla mazowieckich szpitali i personelu medycznego w związku z pandemią COVID-19, blisko 5 mln zł wsparcia na budowę żłobka, boiska i remonty dróg w powiecie płockim w ramach Instrumentu wsparcia zadań ważnych dla równomiernego rozwoju województwa mazowieckiego, nowa linia kolejowa Zegrze-Pułtusk oraz zakup wirtualnego stołu anatomicznego dla Mazowieckiej Uczelni Publicznej w Płocku dzięki środkom z budżetu województwa mazowieckiego.
REKLAMA
08:34, 27.04.2021
Podczas marcowego posiedzenia sejmiku radni województwa podjęli decyzję, dzięki której dostęp do flagi Mazowsza będzie bardziej otwarty. Może ona zagościć przed domem, w miejscu pracy i nauki czy zostać użyta w celach promocyjnych. – Flaga to symbol silnego województwa. Mazowsze to największy i od lat najszybciej rozwijający się region w Polsce. Województwo wielu szans i możliwości. Dlatego zachęcam wszystkich Państwa do jej wywieszania i eksponowania – mówi marszałek Adam Struzik.
08:19, 21.04.2021
Luki w pamięci, dezorientacja, bezsenność. Przebycie infekcji COVID-19 nie oznacza powrotu do stanu sprzed zakażenia. Problem dotyczy blisko 80 proc. ozdrowieńców! – O zespole objawów pocovidowych musimy głośno mówić, bo bez wielospecjalistycznego wsparcia pacjenci sobie nie poradzą – zaznacza dr n. med. Grażyna Cholewińska.
09:18, 20.04.2021
W tym wydaniu programu informacyjnego samorządu województwa "Mazowsze. Wiadomości z regionu" m.in.: 18 mln zł z na remont odcinków drogi wojewódzkiej nr 637 w powiatach mińskim i wołomińskim, karetki od warszawskiego Meditransu dla strażaków z Wesołej oraz medyków z Pruszkowa, tunel pod linią kolejową w Celestynowie z 4-milionową dotacją z budżetu Mazowsza oraz sukcesy Mazowsze Serce Polski Cycling Team, a także konkurs ''Smak ekologicznej żywności''.
14:56, 19.04.2021
Przekwalifikowanie się zazwyczaj wiąże się ze sporym stresem. W końcu podejmujesz odważną decyzję i chcesz całkowicie zmienić swoje obecne miejsce pracy. Jednak możesz zmniejszyć to ryzyko, jeżeli skorzystasz z naszych porad. Wtedy dobrze przygotujesz się do przebranżowienia.
00:00, 15.04.2021
Planujesz wprowadzić na rynek swój nowy produkt? Niezależnie od tego czy prowadzisz kampanię świadomościową czy produktową, musisz odpowiedzieć sobie na kilka podstawowych pytań, na które będą kluczowym krokiem do sukcesu Twojej firmy. Akademia PR Commplace podpowie Ci, czym kierować się przy wyborze swoich działań.
REKLAMA
REKLAMA