Zamknij
REKLAMA

REKLAMA
08:54, 16.10.2019
W cyklu ''PROWste historie", które obrazują 15 lat naszego województwa w Unii Europejskiej podajemy kwotę jaką wydano na Mazowszu w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013. Materiał przygotowany przez Biuro Regionalne Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich Departament Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie.
13:57, 10.10.2019
W cyklu ''PROWste historie", które obrazują 15 lat naszego województwa w Unii Europejskiej, czas odpowiedzieć na pytanie, ile produktów żywnościowych trafiło na Mazowszu na listę produktów tradycyjnych. Materiał przygotowany przez Biuro Regionalne Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich Departament Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie.
09:19, 07.10.2019
W cyklu ''PROWste historie", które obrazują 15 lat naszego województwa w Unii Europejskiej, czas na informację o liczbie placu zabaw i obiektów sportowo-rekreacyjnych które powstały na Mazowszu. Materiał przygotowany przez Biuro Regionalne Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich Departament Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie.
16:31, 06.10.2019
Każdy właściciel auta chciałby utrzymać swoją własność w jak najlepszym stanie. Odpowiednia pielęgnacja nadwozia oraz pozostałych elementów pojazdu pozwala utrzymać jego wysoką wartość. Wygląd zewnętrzny używanego samochodu ma przecież niebagatelne znaczenie podczas późniejszej odsprzedaży. Dlatego lepiej przez cały czas dbać o swoją własność i trzymać ją w odpowiednich warunkach, w dobrze zabezpieczonym garażu, niż tuż przed przyjazdem potencjalnego kupca dokonywać pospiesznych poprawek.
15:04, 03.10.2019
Stosowane dziś coraz częściej w rodzimym budownictwie płyty termoizolacyjne to materiał opatentowany niemal stulecie temu przez niemieckich inżynierów. W Polsce ich publiczność stale się powiększa, szczególnie dlatego, że ekipy budowlane, mieszkańcy oraz inwestorzy nieustannie poszukują materiałów, które pozwoliłyby na mniejsze straty energetyczne przy porównywalnych i stosunkowo szybko zwracających się kosztach inwestycji. W niniejszym artykule we współpracy z dolnośląskimi ekspertami, postaramy się dokonać przeglądu zalet płyt izolujących.
11:15, 02.10.2019
Dziś w cyklu ''PROWste historie", które obrazują 15 lat naszego województwa w Unii Europejskiej, informacja o liczbie kanalizacji zagrodowych i mikro instalacji odnawialnych źródeł energii na Mazowszu. Materiał przygotowany przez Biuro Regionalne Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich Departament Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie.
11:39, 30.09.2019
W poniedziałek w cyklu ''PROWste historie", które pokazują osiągnięcia naszego rolniczego województwa z ostatnich 15 lat we współpracy z Unią Europejską, informacja o wybudowanych i zmodernizowanych oczyszczalniach ścieków. Materiał przygotowany przez Biuro Regionalne Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich Departament Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie.
16:29, 29.09.2019
W ostatnią sobotę września otworzono w Płońsku przy ulicy Wyszogrodzkiej 51c Market Budowlany ''Pszczółka". W oficjalnej inauguracji działalności sklepu brali udział zaproszeni goście oraz klienci, dla których przygotowano konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.
10:22, 27.09.2019
W piątek w cyklu ''PROWste historie", które obrazują 15 lat naszego województwa w Unii Europejskiej, informacja o liczbie obiektów melioracyjnych i zabezpieczeniach przeciwpowodziowych. Materiał przygotowany przez Biuro Regionalne Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich Departament Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie.
10:58, 25.09.2019
Dziś w cyklu ''PROWste historie", które obrazują 15 lat naszego województwa w Unii Europejskiej, krótka informacja o oddolnej inicjatywie Leader. Program ten ma na celu pobudzenie aktywności środowisk lokalnych i ich zaangażowanie w tworzenie oraz realizację lokalnych strategii rozwoju obszarów wiejskich. Materiał przygotowany przez Biuro Regionalne Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich Departament Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie.
08:24, 23.09.2019
Dziś w cyklu ''PROWste historie", które obrazują 15 lat naszego województwa w Unii Europejskiej, informacja nie tylko dla turystów. Materiał przygotowany przez Biuro Regionalne Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich Departament Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie.
10:08, 19.09.2019
Dziś w cyklu ''PROWste historie", które obrazują 15 lat naszego województwa w Unii Europejskiej, informacja o odnowionych na Mazowszu zabytkowych obiektach. Materiał przygotowany przez Biuro Regionalne Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich Departament Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie.
10:24, 17.09.2019
W kolejnej części cyklu ''PROWste historie", które obrazują 15 lat naszego województwa w Unii Europejskiej, informacja o nowych drogach i ścieżkach rowerowych, które pojawiły się na Mazowszu. Materiał przygotowany przez Biuro Regionalne Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich Departament Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie.
16:34, 13.09.2019
Niezależnie od tego, w jakiej branży działamy, naszym największym przeciwnikiem zawsze będzie konkurencja. Dbanie o oryginalność i wysoką jakość świadczonych usług często okazuje się niewystarczające. Chcąc cieszyć się mianem lidera należy zagwarantować sobie sprawny marketing w sieci. Podpowiadamy, dlaczego pozycjonowanie strony będzie dla Ciebie korzystne.
17:22, 12.09.2019
Grillowanie na działce przy pięknej, słonecznej pogodzie można spokojnie uznać za jedną z naszych świeckich tradycji narodowych. Jednak oprócz sprzyjającej aury oraz sowitego zaopatrzenia potrzeba jeszcze właściwego sprzętu. Nie tylko grilla, ale też komfortowych mebli do ogrodu – nie ma to jak relaks na wygodnym leżaku, z pysznym jedzeniem, świetną muzyką i dobrym towarzystwem. Przez wiele lat poważnym problemem ogrodowego wyposażenia była niska trwałość, wymuszająca kupno nowego sprzętu.
REKLAMA
© plonskwsieci.pl | Prawa zastrzeżone