Zamknij
REKLAMA
REKLAMA
09:12, 14.10.2021
Aż 256 mln zł przeznaczył samorząd województwa mazowieckiego, aby pomóc lokalnym samorządom w ich inwestycjach. W subregionie ciechanowskim wsparcie otrzymają aż 24 inwestycje, w tym 9 z powiatu płońskiego.
15:04, 12.10.2021
Biegi górskie to świetny sposób na poprawę kondycji organizmu. Chcesz zacząć biegać po górach? Sprawdź, jak się do tego przygotować!
14:58, 12.10.2021
Dobre oświetlenie jest kluczowe, aby prawidłowo zadbać o nasze zdrowie. Nienależny więc oszczędzać na lampach sufitowych, ponieważ często jest to główne źródło światła w pomieszczeniu. Warto również zauważyć, że źle dobrany żyrandol może zrujnować każdą, nawet najlepszą aranżację wnętrza, zatem trzeba się dobrze zastanowić jak dobrać model do danego pomieszczenia. Lampy wiszące do kuchni to bardzo praktyczne akcesoria, ale także świetnie przyciągające wzrok ozdoby, dlatego dzięki nim możesz łatwo odświeżyć wnętrze swojego domu.
08:08, 12.10.2021
W tym odcinku o sytuacji w stołecznym Meditransie, zakończeniu zachodniej obwodnicy Płońska, rozstrzygnięciu tegorocznej edycji Nagród Marszałka, wsparciu dla OSP i stołecznych szpitali.
15:30, 11.10.2021
Tylko do 18 października możesz zgłosić organizację niosącą pomoc kobietom, która wspólnie będziemy mogli wesprzeć w przyszłorocznej edycji akcji Pomagamy jak umiemy kobietom.
REKLAMA
10:23, 11.10.2021
Przekazywanie uczniom wiedzy w zrozumiały, przystępny i skuteczny sposób to niełatwe zadanie. Pomoce dydaktyczne i materiały edukacyjne mogą być dużym ułatwieniem - sprawiają, że przekazywanie informacji staje się znacznie łatwiejsze. Pomoce edukacyjne, jakie możemy znaleźć w sklepach, są jednak bardzo różnorodne - w co warto zainwestować?
14:53, 08.10.2021
Podatnicy, którzy uzyskują przychody na terytorium Polski są zobowiązani do złożenia rocznego zeznania podatkowego do końca kwietnia następnego roku, rozliczając w ten sposób osiągnięte przychody. Przy okazji rozliczenia PIT podatnik ma prawo do tego, aby odliczyć darowizny na cele pożytku publicznego.
09:14, 05.10.2021
W tym wydaniu programu informacyjnego samorządu województwa mazowieckiego "Mazowsze. Wiadomości z regionu" mówimy o karetce dla noworodków i wcześniaków dla warszawskiego Meditransu, zakupionej przez samorządy Warszawy i Mazowsza, podsumowaniu wydatkowania środków unijnych w ramach RPO WM 2024-2020 na Mazowszu, pomocy z budżetu województwa na ratowanie siedleckich zabytków, a także muzeach wyróżnionych w tegorocznej konkursie "Wierzba".
09:03, 05.10.2021
Telefony komórkowe są dziś niemal wszechobecne i korzystają z nich prawie wszyscy. Nowoczesne urządzenia niosą ze sobą zarówno ogromne możliwości, jak i sporo zagrożeń, o których nikt by nie pomyślał jeszcze kilka dekad temu. Wartość urządzeń sprawia, że są one łakomym kąskiem dla złodziei czy nieuczciwych znalazców (coraz częściej zdarza nam się bowiem zapominać o konieczności pilnowania naszego telefonu). Na użytkowników czyhają także inne zagrożenia - nic więc dziwnego, że wielu z nich stara się swój telefon namierzyć.
09:00, 29.09.2021
1 października to Światowy Dzień Uśmiechu. Z tej okazji Rossmann organizuje webinar, jakiego jeszcze nie było. UŚMIECH ROBI DZIEŃ DOBRY to 6 godzin inspirujących spotkań, rozmów, wykładów i warsztatów, z których dowiemy się, jak dbać o szeroko pojęty fizyczny i psychiczny dobrostan. Wydarzenie będzie transmitowane na żywo na profilach społecznościowych Rossmanna w godzinach 11.00-17.00. Może wziąć w nim udział każdy, kto w codziennym życiu poszukuje pozytywnej energii, radości i harmonii – oczywiście bezpłatnie! 
REKLAMA
08:36, 28.09.2021
W tym wydaniu programu informacyjnego samorządu województwa mazowieckiego "Mazowsze. Wiadomości z regionu" mówimy o nowym tomografie dla szpitala w Sokołowie Podlaskim, pracach termomodernizacyjnych w gminie Kowala ze wsparciem UE oraz inwestycjach w bazę sportową w Warszawie z pomocą Mazowsza. W programie również głosowanie w Budżecie Obywatelskim Mazowsza oraz konkurs dla kreatywnych nauczycieli i innowacyjnych szkół.
12:00, 27.09.2021
Na stronie akcji „Rossnę! z dobrymi nawykami” na rodziców i dzieci czekają podcasty, filmiki, quiz oraz propozycje zabaw edukacyjnych, które pomogą w nauce dobrych nawyków higienicznych, żywieniowych, a nawet społecznych wśród najmłodszych. Relacje z rówieśnikami, zdrowe drugie śniadanie, odpowiednia higiena poza domem – to tylko kilka przykładów poruszanych tematów. Wszystkie materiały zostały opracowane we współpracy z ekspertami.
08:59, 27.09.2021
Zdecydowana większość dorosłych osób, które uczyły się języka angielskiego w szkole ma jeden problem - całkiem nieźle pamięta reguły dotyczące stosowania czasów, sporo rozumie, jest w stanie napisać przyzwoitą wypowiedź, ale kiedy przychodzi do rozmowy, w głowie pojawia się absolutna blokada przed mówieniem. Zwłaszcza jeśli naszym rozmówcą jest rodzimy użytkownik języka.
08:17, 24.09.2021
Tylko do 10 października br. możesz zagłosować na projekt, który zostanie zrealizowany w Twojej okolicy. Właśnie trwa głosowanie w Budżecie Obywatelskim Mazowsza. Wybierz spośród 7 projektów w regionie ciechanowskim i 29 ogólnowojewódzkich. Swój głos możesz oddać na stronie www.bom.mazovia.pl. – Zagłosuj i wybierz swój projekt – zachęca marszałek Adam Struzik.
07:58, 24.09.2021
Teoretycznie wprost idealnie odbywa się to w przypadku pracowniczych polis grupowych. Z góry wiemy, ile zapłacimy, w dodatku, jak się przynajmniej wydaje, niewiele. Wpisujemy się na listę tudzież wypełniamy prosty druk i zapominamy o sprawie. Niestety, jeśli zależy nam na realnej ochronie ubezpieczeniowej, musimy poświęcić na to znacznie więcej czasu i to nie tylko bezpośrednio na sam proces zakupu.
REKLAMA
REKLAMA