Zamknij
REKLAMA

REKLAMA
15:28, 22.06.2020
Myślisz o lekcjach rysunku dla dzieci, postaw na sprawdzoną szkołę ze sprawdzonymi opiniami, która rozwinie talent twojego dziecka.
12:56, 22.06.2020
Pożyczki online to wygodny i szybki sposób na zdobycie środków nawet na najpilniejsze wydatki. Pieniędzy nie należy jednak pożyczać pochopnie. Co powinieneś wiedzieć, zanim zaciągniesz pożyczkę przez Internet?
17:08, 09.06.2020
Wiele firm, oprócz prowadzenia działalności w Polsce, szuka okazji do wykorzystania potencjału rynków w innych krajach. Dzięki możliwościom internetu, łatwej komunikacji i szeroko pojętej globalizacji ekspansja stała się naturalnym krokiem w życiu wielu przedsiębiorstw, zwłaszcza tych z sektora e-commerce. Przygotowania do nowego etapu rozwijania biznesu nie powinny jednak kończyć się na spełnieniu przepisów obowiązujących w danym państwie, dopasowaniu oferty i przetłumaczeniu treści. W przypadku stron internetowych istotne jest również pozycjonowanie zagraniczne.
10:38, 05.06.2020
Architektura to jeden z najbardziej prestiżowych kierunków studiów, na który corocznie pragnie dostać się wielu absolwentów liceów - w tym również z Płońska. Jak wygląda przygotowanie na architekturę? Czy warto rozważyć specjalny kurs na architekturę oraz naukę rysunku architektonicznego w szkole rysunku w Warszawie?
13:19, 21.05.2020
Branża budowlana od zawsze przeżywa swoje upadki i wzloty, które wynikają z aktualnej sytuacji gospodarczej kraju, wysokości stóp procentowych kredytów hipotecznych oraz wielu innych czynników dalszego otoczenia firm, na które jak wiemy, nie mają wpływu. Jednak nawet w trudnych czasach, przy odpowiednim zarządzaniu marketingowym, i podtrzymaniu dobrych relacji z klientami, firma budowlana może odnieść sukces.
09:10, 18.05.2020
Redukcja tkanki tłuszczowej oraz modelowanie sylwetki najczęściej kojarzą się z inwazyjnymi, bolesnymi zabiegami chirurgicznymi. W gabinetach medycyny estetycznej dostępna jest liposukcja Vaser Lipo - rewolucyjna metoda bezpiecznego odsysania tłuszczu. O szczegóły innowacyjnego zabiegu zapytaliśmy specjalistów z Kliniki Miracki.
14:04, 15.05.2020
O tym, w jakiej formie przedsiębiorca będzie rozliczał się z podatku, musi zadecydować już podczas rejestracji w CEIDG. Kolejną ważną decyzją jest wybór ewidencji księgowej.
17:12, 28.04.2020
1 stycznia 2020 r. weszła w życie ustawa z dnia 19 lipca 2019 roku o zmianie niektórych ustaw w celu ograniczenia zatorów płatniczych (Dz.U. 2019 poz. 1649). Nowelizacja wprowadziła rozwiązania mające na celu ograniczenie występowania zatorów płatniczych. Zmiana ustawy ma dać przedsiębiorcom narzędzia, dzięki którym będą oni mogli zabezpieczyć się przed nieuczciwymi kontrahentami i skuteczniej dochodzić swoich roszczeń. Nowe regulacje są szczególnie istotne dla branż, w których zatory płatnicze to powszechnie występujące zjawisko, tj. spożywczej, budowlanej i transportowej.
09:37, 22.04.2020
Są takie ubrania, które są bardzo popularne ze względu na swój nietuzinkowy charakter. Należą do nich niewątpliwie kombinezony damskie. Choć wydawać by się mogło, że to propozycja jedynie dla kobiet o idealnych proporcjach, to nic bardziej mylnego, gdyż można znaleźć bardzo wiele fasonów, a do tego wersje z krótkimi lub długimi nogawkami. Zatem, co warto wybrać?
10:35, 17.04.2020
Samorząd województwa mazowieckiego jako pierwszy polski region uruchomił środki unijne na zakup sprzętu i środków ochrony osobistej. Efekty są już widoczne. Podpisanych zostało blisko 50 umów z dostawcami. Do szpitali na Mazowszu sukcesywnie trafiają kolejne partie środków ochrony i pierwszy niezbędny sprzęt medyczny, a personel medyczny może korzystać z szybkich testów diagnostycznych.
15:49, 09.04.2020
Jeśli chcemy skutecznie stawić czoła branżowym konkurentom oczywiście nie możemy czekać, trzeba jednak liczyć się z okolicznościami, wobec których nie możemy zbyt wiele. Do takich należy czas, jakiego wymaga zdobycie wysokich pozycji w wynikach organicznych Google, a więc najlepszego atutu marketingowego, jakim można dziś dysponować. Jeśli więc rozważamy podjęcie współpracy z agencją SEO, warto już dziś dowiedzieć się o tym więcej – może to ostatni moment na to, by ją rozpocząć?
10:21, 02.04.2020
Miłośnicy aut stale szukają rozwiązań co zrobić, by ich samochód był lepszy oraz jak przy tym nie uszczuplić znacznie portfela. W końcu samochód dla każdego dorosłego mężczyzny to jedna z ważniejszych rzeczy. Jednym z ciekawszych rozwiązań jest właśnie instalacja gazowa LPG.
09:28, 19.03.2020
Rysunek i malarstwo towarzyszą nam od zarania dziejów. Ich funkcją jest jednak nie tylko kwestia dekorowania wnętrz domów czy sprawiania frajdy z samego faktu tworzenia dzieła. Idąc na kurs rysunku możemy także nauczyć się wielu praktycznych rzeczy, jak zdolności manualne, umiejętność skupienia na dłuższy czas i tak dalej.
14:55, 13.03.2020
Ciężka, żmudna i niezwykle wymagająca praca w różnych sektorach przemysłu (choć nie tylko tutaj) często nazywana jest „brudną robotą”. Nie da się ukryć, że wykonywanie pewnych czynności wiąże się z powstawaniem rozmaitych zanieczyszczeń, które na pewnym etapie trzeba będzie usunąć. Stanowisko pracy musi pozostawać w nienagannym stanie: dotyczy to zarówno konserwacji maszyn, jak też przygotowywania wieloskładnikowych dań w kuchni. Do usuwania typowych plam często używa się wielowarstwowych ręczników jednorazowych – jednak eksperci przekonują, że czyściwo bawełniane ma znacznie więcej zalet.
REKLAMA