Zamknij
REKLAMA

REKLAMA
17:03, 14.06.2019
Niewątpliwie do czynników odgrywających w działalności wszelkiego rodzaju rosnącą rolę należy obecnie czas. Znaczący postęp w zakresie środków komunikacji sprawił, że wszyscy przyzwyczailiśmy się do błyskawicznego dokonywania wielu czynności, a w konsekwencji także realizacji bardziej złożonych przedsięwzięć. Oznacza to duże wyzwanie dla wszystkich, którzy chcą skutecznie dotrzeć ze swoją ofertą do możliwe szerokiego grona potencjalnych odbiorców. Dzięki pomocy odpowiednich fachowców można mu jednak skutecznie stawić czoła.
17:59, 05.06.2019
W 2019 roku - wzorem lat ubiegłych - zorganizowany zostanie konkurs Agroliga. Konkurs ma duże znaczenie w upowszechnianiu przedsiębiorczości i nowoczesnych technologii produkcyjnych w rolnictwie.
13:34, 03.06.2019
Centrum Dietetyczne Naturhouse w Płońsku obchodzi w tym roku swoje 5 urodziny. Z tej okazji zaprasza wszystkie zainteresowane osoby na Dni otwarte, które odbywają się w dniach 3-7 czerwca.
13:08, 31.05.2019
Budowa domu wymaga bardzo dużego nakładu pieniędzy. Dlatego każda osoba wchodząca w taką inwestycję, stara się zaoszczędzić na różnego rodzaju materiałach. Kupuje na promocjach, wynajmuje niektóre maszyny, decyduje się na pożyczanie różnych rzeczy od znajomych. Jeśli jednak chodzi o produkty elektryczne, tutaj trzeba zainwestować w rzeczy nowe, zdatne do użytku, które będą służyć w domu przez długi czas. W takiej sytuacji warto zdecydować się na to, by zakupić je w hurtowni elektrycznej. Zazwyczaj jest ich spora ilość. Mowa tutaj bowiem o gniazdach elektrycznych, różnego rodzaju przewodach oraz kablach. Jako klienci detaliczni, moglibyśmy czasem zapłacić krocie za niektóre rzeczy. Tymczasem decydując się na usługi hurtowni i zamawiając w niej wszystkie sprzęty jakie są nam potrzebne do budowy domu oraz jego niezbędnego wyposażenia, możemy sporo zaoszczędzić. Większość hurtowni przystaje na takie właśnie transakcje ze względu na to, że budowa domu wiąże się z zakupem wielu materiałów typowo elektrycznych. Jest to zatem dla takich miejsc spory rynek zbytu.
10:54, 31.05.2019
Zakłady bukmacherskie przez Internet stają się coraz bardziej popularnie wśród Polaków, wzbudzając zainteresowanie nie tylko samych graczy, ale również i laików, którzy nigdy nie próbowali szczęścia u bukmachera. O bukmacherce zrobiło się głośno tuż po wejściu Ustawy Hazardowej w kwietniu 2017 roku. W tym dokumencie zostały dokładnie określone zasady dotyczące zakładów bukmacherskich oraz to, kto może zostać legalnym operatorem. Aby móc legalnie prowadzić działalność związaną z zakładami wzajemnymi, należy posiadać licencję Ministerstwa Finansów oraz zobowiązać się do odprowadzania 12% podatku od obrotu.
15:11, 28.05.2019
Rosnąca świadomość zanieczyszczenia środowiska powoduje, że coraz chętniej ograniczamy zużycie plastiku. Przedsiębiorcy zapewniają produkty biodegradowalne, restauracje rezygnują z tradycyjnych słomek, a miasta wprowadzają nowe ekologiczne regulacje. Konsumenci zmieniają swoje przyzwyczajenia, jednak wciąż wchodzą w posiadanie przedmiotów, które szybko przeobrażają się w odpady. Jak więc minimalizować ilość zbędnego plastiku we własnym domu?
11:44, 28.05.2019
W obliczu powszechnego zjawiska emigracji zarobkowej Polaków często pojawia się pytanie, gdzie dana osoba powinna odprowadzić podatek dochodowy? Gdzie się rozliczać? Co to jest unikanie podwójnego opodatkowania i na czym polega?
08:26, 21.05.2019
Jeszcze do niedawna ładowanie samochodu elektrycznego wzbudzało spore wątpliwości. Czas ładowania, warunki, w jakich może się ono odbyć, i szereg innych kwestii stawiało to wyzwanie raczej na straconej pozycji. Dziś nie dość, że świat motoryzacji uporał się z wszelkimi wątpliwymi kwestiami w tej dziedzinie, to wprowadza innowację pod postacią mat ładujących, dzięki którym ładowanie może odbywać się bezprzewodowo.
1
11:24, 17.05.2019
Na wstępie należy wyjaśnić, iż internetowej domeny nie kupujemy lub sprzedajemy, lecz kupujemy lub sprzedajemy prawa do dysponowania domeną poprzez wykonanie cesji tychże praw do dysponowania. Tak samo jak nie jesteśmy właścicielem domeny, a jedynie jej abonentem na określony czas.
5
09:09, 15.05.2019
Marzysz o pięknym ogrodzie? Zachwycają Cię ogrody znajomych, czy zdjęcia pięknych wnętrz ogrodowych w internecie, gazetach? Zastanawiasz się, gdzie popełniasz błąd? Poznaj tych kilka zasad, a już nigdy się nie rozczarujesz. Piękny ogród jest Twoim marzeniem? Zastanawiasz się jak osiągnąć sukces w ogrodnictwie? Zachwycają cię ogrody sąsiadów, znajomych, natomiast u siebie czujesz zawód? Poznaj kilka zasad ogrodnika, aby Twój ogród był zachwycający.
13:57, 08.05.2019
Bukmacherzy w Polsce muszą spełnić wiele surowych warunków, aby otrzymać licencję zezwalającą na przyjmowanie zakładów wzajemnych w Internecie.
12:31, 29.04.2019
Biorąc pod uwagę różnorodność gatunków whiskey, warto nauczyć się kilku zasad degustacji tego alkoholu. Wydarzenia związane z whiskey (lub innymi alkoholami) niezależnie od tego, czy są to pokazy, degustacje, czy festiwale, to wspaniałe miejsca do odkrywania nowych gatunków trunków. Możesz się dowiedzieć, które gatunki należą do Twoich ulubionych, a których nie znosisz.
19:32, 25.04.2019
Firmy wykonujące usługi remontowo-budowlane nierzadko dysponują własnym sprzętem ciężkim. Czasami bywa również tak, że są na etapie tworzenia lub rozbudowy swojego parku maszynowego i szukają dobrych ofert na maszyny budowlane. Podobnie gospodarstwa rolne wymagają uzupełnienia czy stworzenia zespołu maszynowego. Nie każda firma może sobie pozwolić na zakup czy leasing nowego sprzętu, bardzo często poszukiwane są oferty na sprzęt używany. Gdzie warto wyposażać firmę czy gospodarstwo w odpowiednie maszyny budowlane i rolnicze?
19:09, 24.04.2019
Profesjonalna księgowość dla każdego przedsiębiorcy Prowadzenie własnej firmy to niezależność oraz możliwość kreatywnego wprowadzania w życie swojego pomysłu na biznes. Jednak oprócz obowiązków związanych z pracą w swojej działalności gospodarczej, przedsiębiorca ma również obowiązki wobec ZUS-u czy urzędu skarbowego. Comiesięczne rozliczenia przychodów i rozchodów są bowiem podstawą np. do obliczenia należnego podatku dochodowego czy podatku VAT. Wszyscy, którzy nie znają przepisów czy obawiają się natłoku zadań, powinni skorzystać z usług biura księgowego.
12:56, 19.04.2019
Niestety, nie mamy dobrych informacji. Zbliżające się święta wielkanocne będą najdroższe w historii. Wszystkiemu winna inflacja oraz słabe plony niektórych produktów rolnych, spowodowane niekorzystnymi warunkami pogodowymi. Czy jednak to oznacza, że trzeba będzie zrezygnować z wystawnych świąt? Niekoniecznie.
REKLAMA
© plonskwsieci.pl | Prawa zastrzeżone