Zamknij
REKLAMA
REKLAMA
09:45, 23.02.2021
Zakład Pogrzebowy Kalla to rodzinna firma zajmująca się od prawie dziesięciu lat organizacją godnych i eleganckich ceremonii pogrzebowych. Motto naszej firmy brzmi „Godnie, Solidnie i z Szacunkiem”. Właściciel firmy Pan Łukasz Kozdryk osobiście dba o jakość oferowanych usług pogrzebowych. Świadczy o tym ilość ukończonych kursów organizowanych przez Francuzki Instytut Tanatopraksji, jest specjalistą balsamacji, tanakosmetyki, wizażu pośmiertnego, rekonstrukcji pośmiertnych oraz laborantem sekcyjnym. Zakład Pogrzebowy Kalla jest również wieloletnim członkiem Polskiej Izby Branży Pogrzebowej.
14:45, 22.02.2021
Określona liczba doskonale wyszkolonych druhów, odpowiednie wyposażenie sprzętowe, skuteczny system łączności powiadamiania i alarmowania i oczywiście stała gotowość do podejmowania działań ratowniczych – te wszystkie wymagania musieli spełnić druhowie z Siedlina, aby mogli zostać włączeni do Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego. Ochotnicza Straż Pożarna w Siedlinie jest pierwszą jednostką z terenu Gminy Płońsk, która zasiliła KSRG.
16:30, 12.02.2021
Siła robocza w rolnictwie to niezbędny element, bez którego nie powstałby chleb, nie dostarczono by jabłek do sklepu, czy nie zebrano truskawek z pola. Niestety znalezienie dobrego pracownika w szczycie pracy to nie lada wyczyn dla sadownika/rolnika. Czy jest łatwy, szybki i pewny sposób na pozyskanie dobrego pracownika lub znalezienie pracy w rolnictwie?
14:15, 12.02.2021
Ogrzewanie na podczerwień ma swoich zwolenników oraz przeciwników, zresztą jak każdy sposób ogrzewania domu. Nie jest to rozwiązanie idealne, gdyż ma zarówno wady, ale również wiele zalet. Bez wątpienia warto rozważyć takie rozwiązanie w domu. Dlaczego?
13:44, 10.02.2021
Ostatnimi czasy coraz więcej rodziców decyduje się na zakup drona dla swojego dziecka. Nie powinno jednak nikogo to dziwić, bowiem są to świetne zabawki edukacyjne, które na pewno spodobają się każdemu maluchowi. Zanim jednak dziecko będzie czerpało największą frajdę z drona, to musi nauczyć się nim latać. Jak wybrać dobry model drona dla dziecka? Jak pomóc dziecku w nauce? Sprawdź!
REKLAMA
12:26, 08.02.2021
Kiedy do naszego zespołu przyjmujemy nowego pracownika, najczęściej obserwujemy jego doświadczenie, wiedzę oraz sprawdzamy czy posiada umiejętności potrzebne do realizacji zadań na swoim stanowisku. Na efekty pracy wpływa jednak również motywacja, o której bardzo często zapomina się na etapie rekrutacji. Będzie ona później wspaniałą bazą do pracy dla trenerów oraz liderów, prowadzących zespoły pracownicze.
08:09, 02.02.2021
Meta description: Chcesz poprawić widoczność strony www? Postaw na pozycjonowanie i optymalizację. Sprawdź, jak procesy te przekładają się na zwiększenie zysków firm.
08:41, 27.01.2021
Stanowisko do grania.
09:53, 18.01.2021
Pożyczka hipoteczna pozwala pozyskać dodatkowe środki finansowe właścicielom nieruchomości. Pieniądze można przeznaczyć na dowolny cel, spłacając zobowiązanie w długim horyzoncie czasu. Warto pamiętać, że pożyczka i kredyt hipoteczny to nie to samo. Sprawdź, co różni oba produkty finansowe oraz który z nich jest korzystniejszy!
20:49, 14.01.2021
Czasem mimo szczerych chęci nie udaje nam się spamiętać wszystkich ważnych dat. Z głowy uciekają rocznice i urodziny bliskich, a czas nie pozwala na to, aby regularnie zaglądać do notatnika i sprawdzać, czy aby zbliża się jakaś okazja. Żeby jednak nie wyjść na osobę zapominalską, warto mieć w zanadrzu kilka uniwersalnych pomysłów na tak zwane upominki na ostatnią chwilę. Z prezentami dla kobiet zwykle nie ma problemu, gorzej, gdy trzeba znaleźć podarunek dla mężczyzny. Prezentujemy stylowe bransoletki, które wpiszą się w gust każdego pasjonata mody męskiej!
REKLAMA
20:39, 14.01.2021
Bardzo często o wrażeniach po odbyciu urlopu decyduje nie tylko dokładna lokalizacja wyjazdu, ale również samo miejsce noclegowe, w którym przecież spędzisz przynajmniej kilkanaście godzin podczas każdych ferii i wakacji. Warto zadbać o to, aby hotel, schronisko lub mieszkanie było nie tylko świetnym miejscem do spania, ale również ważną atrakcją w Twoim urlopowym planie.
08:15, 05.01.2021
Czym musi charakteryzować się dobra współpraca ze sklepem budowlanym, w którym chcemy zaopatrzyć się w niezbędne materiały? Oprócz najwyższej jakości asortymentu ogromną rolę odgrywa logistyka, czyli transport do klienta. Powinien być nie tylko terminowy, ale przede wszystkim szybki. Wiadomo bowiem, że często materiały potrzebne są od razu, dlatego też czekanie kilkanaście dni na dostarczenie zakupów na budowę to prawdziwe utrapienie zarówno dla firm realizujących prace, jak i dla inwestorów.
09:17, 23.12.2020
I okazuje się, że razem wychodzi to nam całkiem nieźle! Klienci Rossmanna już to wiedzą, bo tak dzieje się od czterech lat: robiąc zakupy, pomagają. To pomaganie jest bardzo proste.
13:19, 21.12.2020
Sufity napinane Warszawa - to oryginalny i przystępny cenowo sposób wykańczania wnętrz. W jakich pokojach i pomieszczeniach można wykorzystywać płótna napinane, a w których najlepiej zrezygnować z takiego pomysłu?
00:01, 18.12.2020
Zakupy, porządki, przygotowanie wigilijnych potraw - lista rzeczy do zrobienia przed świętami jest długa. Warto jednak na chwilę zatrzymać się, a także podzielić się magicznymi chwilami i powalczyć o nagrody. Jak to zrobić? 
REKLAMA
REKLAMA