Zamknij
REKLAMA

REKLAMA
2
10:24, 11.07.2019
Każdy kierowca, który uległ wypadkowi samochodowemu nie ze swojej winy, ma prawo do odszkodowania wypłacanego z polisy OC sprawcy. A co w przypadku, gdy nie podróżował on sam? Czy pasażerowie również mogą ubiegać się o rekompensatę za doznane krzywdy fizyczne i psychiczne? Prawo mówi: tak. Zgodnie z art. 822 kodeksu cywilnego także pasażer samochodu uczestniczącego w wypadku może otrzymać odszkodowanie – niezależnie od tego, czy jechał w samochodzie sprawcy, czy ofiary.
11:43, 10.07.2019
Są okazje, którym nadajemy szczególną rangę i oprawę, zazwyczaj z autentycznej chęci podkreślenia ich wagi, niezależnie od różnych istniejących w tym zakresie wzorców kulturowych. Ślubom, jubileuszom i innym uroczystościom rodzinnym, imprezom firmowym, czy wydarzeniom towarzyszącym wszelkiego typu działalności publicznej powinna towarzyszyć praca kompetentnego fotografa, który uwieczni je w najkorzystniejszy możliwy sposób. Na tym jednak zagadnienie to się nie kończy.
10:10, 09.07.2019
Wyjazd na targi to niezwykle istotny moment w życiu każdej firmy, zwłaszcza jeśli uczestniczy w nich pierwszy raz. Umożliwiają bowiem bezpośrednią promocję produktów i usług, kontakt w cztery oczy z potencjalnymi klientami, a także budowanie marki i jej rozpoznawalności wśród odbiorców. Jednak sama oferta nie wystarczy, żeby przyciągnąć do siebie ludzi. Jesteśmy wzrokowcami, dlatego tylko dobrze zaprojektowane i ciekawe stoisko jest w stanie zatrzymać przechodzących na dłużej. Jak stworzyć przestrzeń, która przyczyni się do sukcesu sprzedażowego?
09:04, 09.07.2019
Jeżeli planujesz budowę domu jednorodzinnego, to pewnie zastanawiasz się, czy wybrać dom z piwnicą czy bez. Masz rację. Jedna decyzja, a może poważnie wpłynąć na koszt inwestycji. A także na komfort korzystania z domu nie tylko przez najbliższe kilka lat, ale też przez kolejne kilkadziesiąt. W końcu stawiasz dom dla rodziny, czyli również dla kolejnych pokoleń.
12:23, 08.07.2019
Ludzka wyobraźnia nie zna granic, jednak czasami śmiałe wizje nie mają żadnych szans na stanie się rzeczywistością. Na przeszkodzie stoją wysokie koszty, niemożność zdobycia właściwego tworzywa czy brak technologii, która podołałyby wyzwaniu. Jednak to, co jeszcze wczoraj było niemożliwe, dzisiaj staje się jak najbardziej wykonalne. Współczesne wycinarki laserowe radzą sobie z wszelkimi materiałami, a do tego zapewniają niezrównane efekty. Dzięki temu znajdują zastosowanie w wielu branżach, od przemysłu po marketing.
12:08, 08.07.2019
Czegoś takiego jeszcze nie było. Dmuchane zamki, animacje, konkursy, zabawy, bańkowy happening i zajęcia sportowe z Płońskim Towarzystwem Siatkówki. To wszystko czeka na dzieci – i nie tylko – w każdą niedzielę w płońskim ogródku jordanowskim.
14:26, 05.07.2019
Dokonywanie wszelkiego typu zakupów jest jedną z tych dziedzin, które upowszechnienie się internetu zmieniło bardzo mocno. Z takiego sposobu korzysta już ponad połowa Polaków i wskaźnik ten rośnie. Wygoda, całodobowa dostępność oferty i możliwość łatwego porównania cen to jedne z najważniejszych sprzyjających temu czynników. Pod wieloma względami jest on wygodny także dla przedsiębiorców, samo otwarcie sklepu jednak nie wystarczy.
13:25, 03.07.2019
Firma lub osoba pomówiona w Internecie chroniona jest zarówno przez przepisy zawarte w Kodeksie karnym, jak i Kodeksie Cywilnym. Zarówno przestępstwo zniesławienia, jak i znieważenia należą do grupy przestępstw prywatnoskargowych. Oznacza to, że uprawnienia oskarżyciela posiada sam pokrzywdzony lub osoby działające w jego imieniu i to z jego inicjatywy może nastąpić ściganie sprawcy.
08:44, 02.07.2019
Jak zorganizować naprawdę dobrą imprezę, która zapadnie miło w pamięci uczestnikom wydarzenia? Zaczerpnij wiedzy o organizacji imprez firmowych i plenerowych od doświadczonych osób. Oto sposoby na rewelacyjną imprezę w plenerze!
2
09:39, 28.06.2019
Wielu z nas wydaje się, że nasze funkcjonowanie w sieci jest anonimowe. Nic bardziej mylnego. Każdy nasz ruch jaki wykonujemy w sieci jest widoczny i pozostawia po sobie trwały ślad umożliwiający naszą identyfikację. Wszystkie komputery (niezależnie od ich rodzaju), posiadają swój unikalny numer nazywany „numerem IP”. I to właśnie za pomocą numeru IP wszyscy użytkownicy Internetu są identyfikowani w sieci.
13:52, 27.06.2019
Na rynku jest mnóstwo biur rachunkowych, które pomagają firmą się rozwijać, lepiej prosperować, wykonywać każde zadanie zgodnie z obowiązującym prawem.
10:23, 27.06.2019
Zanim zaczniesz zastanawiać się nad tym, czy warto zarejestrować stary samochód jako zabytek, w pierwszej kolejności sprawdź, czy modelowi, jaki posiadasz, może zostać przyznane takie miano. Podpowiadamy, jakie kryteria musi spełnić pojazd, aby został zarejestrowany jako zabytek.
10:55, 21.06.2019
Sprzedaż mieszkania przed upływem 5 lat od jego nabycia wiąże się z obowiązkiem zapłaty podatku dochodowego od osób fizycznych, bowiem odpłatne zbycie nieruchomości, jej części lub udziału w nieruchomości i praw wymienionych w art. 10 ust.1 pkt. 8 ustawy o podatku od osób fizycznych, przed upływem pięciu lat, licząc od końca roku kalendarzowego, w którym nastąpiło nabycie rodzi obowiązek podatkowy w postaci zapłaty podatku dochodowego.
2
12:40, 19.06.2019
Jednym z poważniejszych powikłań okołoporodowych zagrażających życiu ciężarnej pacjentki i jej dziecka jest pęknięcie macicy. Zazwyczaj dochodzi do niego w wyniku źle przeprowadzonych zabiegów położniczych, rzadziej samoistnie. Kiedy uraz nastąpi wskutek błędu lekarskiego, poszkodowana ma prawo wystąpić o odszkodowanie medyczne. Jednak czy zawsze wniesienie roszczenia prowadzi do wypłaty rekompensaty pieniężnej?
10:18, 18.06.2019
Targi to dla każdego obecnego na nim przedsiębiorstwa wielka okazja do zaprezentowania się szerokiemu gronu nieprzypadkowych odbiorców, toteż mimo wzrostu znaczenia innych form promocji, wiele branżowych wydarzeń ciągle cieszy się szerokim zainteresowaniem. Taki wyjazd może w znacznym stopniu przyczynić się do sukcesu danego podmiotu – jeśli tylko wykorzystamy w pełni związane z nim możliwości. Wymaga to przygotowania zarówno technicznego, jak i merytorycznego.
REKLAMA
© plonskwsieci.pl | Prawa zastrzeżone