Zamknij
REKLAMA

REKLAMA
10:21, 02.04.2020
Miłośnicy aut stale szukają rozwiązań co zrobić, by ich samochód był lepszy oraz jak przy tym nie uszczuplić znacznie portfela. W końcu samochód dla każdego dorosłego mężczyzny to jedna z ważniejszych rzeczy. Jednym z ciekawszych rozwiązań jest właśnie instalacja gazowa LPG.
09:28, 19.03.2020
Rysunek i malarstwo towarzyszą nam od zarania dziejów. Ich funkcją jest jednak nie tylko kwestia dekorowania wnętrz domów czy sprawiania frajdy z samego faktu tworzenia dzieła. Idąc na kurs rysunku możemy także nauczyć się wielu praktycznych rzeczy, jak zdolności manualne, umiejętność skupienia na dłuższy czas i tak dalej.
14:55, 13.03.2020
Ciężka, żmudna i niezwykle wymagająca praca w różnych sektorach przemysłu (choć nie tylko tutaj) często nazywana jest „brudną robotą”. Nie da się ukryć, że wykonywanie pewnych czynności wiąże się z powstawaniem rozmaitych zanieczyszczeń, które na pewnym etapie trzeba będzie usunąć. Stanowisko pracy musi pozostawać w nienagannym stanie: dotyczy to zarówno konserwacji maszyn, jak też przygotowywania wieloskładnikowych dań w kuchni. Do usuwania typowych plam często używa się wielowarstwowych ręczników jednorazowych – jednak eksperci przekonują, że czyściwo bawełniane ma znacznie więcej zalet.
13:44, 13.03.2020
Jak się pożyczyło albo kupiło, to trzeba oddać lub uregulować rachunki – niby proste, jednak rzeczywistość często okazuje się zdecydowanie bardziej skomplikowana. Problemy z szeroko pojmowaną windykacją stanowią zmorę wielu polskich przedsiębiorstw. Dlatego też z roku na rok coraz więcej osób decyduje się skorzystać z usług kancelarii prawnych, wyspecjalizowanych w odzyskiwaniu długów. Dysponują one nie tylko fachowcami o odpowiednim wykształceniu, ale też zaawansowanymi narzędziami, dzięki którym ich klienci mogą liczyć na wysoką skuteczność.
13:39, 14.02.2020
Jest rzeczą najzupełniej oczywistą, że wzniesienie efektownej, fikcjonalnej, a przede wszystkim trwałej budowli stanowi zadanie absorbujące wielką uwagę architektów i wykonawców oraz niemałe koszty. Wyzwaniem jeszcze do niedawna okazywały się jednak także te, które, przeciwnie, potrzebne nam są jedynie przez krótki czas. Powód jest oczywisty: pieniądze. Wolimy nie wydawać zbyt wielu na obiekty, które niebawem sami usuniemy. Jednocześnie jednak nie chcemy rezygnować z komfortu i bezpieczeństwa. Dziś nie jest to najmniejszy problem.
16:05, 04.02.2020
Należy przypomnieć, że 1 stycznia 2020 roku weszła w życie, tzw. prezydencka ustawa frankowa. Za jej sprawą zmienią się zasady udzielania pomocy finansowej z Funduszu Wsparcia Kredytobiorców. Sami frankowicze uważają, że nie poprawi ona ich sytuacji i sugerują, że po wyroku Trybunału Sprawiedliwości UE lepiej jest zawnioskować do sądu w celu weryfikacji umowy i jej unieważnienia niż starać się o pomoc państwa w tym zakresie. Co dają nowe przepisy?
13:49, 31.01.2020
Wyszukiwanie w internecie stało się podstawową metodą zdobywania informacji oraz robienia zakupów. Dotyczy to nawet tak prozaicznych czynności, jak poranne wyjście po sprawunki – Google wydatnie pomaga w znalezieniu właściwych sklepów czy wybraniu najkorzystniejszej oferty. Mikroprzedsiębiorstwa muszą zatem odpowiednio zadbać o zaznaczenie swojej obecności w przestrzeni internetowej. Pytanie brzmi, czy są w stanie zrobić to wystarczająco skutecznie?
16:41, 22.01.2020
Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej w Luksemburgu (TSUE) 3 października 2019 r. udzielił odpowiedzi na tzw. pytania prejudycjalne skierowane przez polski sąd rozpatrujący indywidualną sprawę polskiego małżeństwa, które pozwało Raiffeisen Bank SA, w związku z zaciągniętym w 2008 r, kredytem hipotecznym indeksowanym do CHF, w którym zdaniem pozywających bank zastosował niedozwoloną klauzulę indeksacyjną przez stosowanie kursów franka według specjalnie stworzonej dla siebie tabeli.
14:31, 16.01.2020
Nic nie cieszy tak bardzo, jak upominek wręczony od serca. O ile bukiet kwiatów wywołuje chwilowy uśmiech, pięknie zapakowana biżuteria wzbudza entuzjazm, który szybko nie mija. Kiedy więc chcemy sprawić kobiecie przyjemność i mile ją zaskoczyć, sięgnijmy po wyroby biżuteryjne. Dla pewności, że ozdoby przypadną wybrance do gustu, postawmy na złote kolczyki.
14:58, 02.01.2020
Nie ma sezonu, by w makijażu nie pojawiło się tradycyjne smokey eyes. To klasyka, która nie wychodzi z mody. Pasuje młodszym i starszym kobietom, w dziennej oraz wieczorowej wersji make-upu. To banalnie prosta technika, a efekt za każdym razem jest niezwykle elegancki.
00:01, 25.12.2019
Niektóre są praktyczne, niektóre osobiste, mogą być zabawne, symboliczne, ale mogą być także... nietrafione. Bożonarodzeniowe podarunki, choć są ważnym elementem ludzkich relacji sprawiają nie lada kłopoty. Jesteś rozczarowany tegorocznymi prezentami? Nic straconego. Jeszcze można to naprawić! Sprawdź, jak to zrobić.
00:00, 23.12.2019
W domu świętego Mikołaja trwają przygotowania do rozwożenia gwiazdkowych prezentów. Wigilia tuż, tuż. Renifery czekają na znak by ciągnąć zaprzęg świętego Mikołaja. Tylko śniegu brak. Czy Mikołajowi uda się dotrzeć nawet tam, gdzie nie ma śniegu?
12:11, 18.12.2019
Płońskie Studio Slim Figura, miejsce, w którym znajdziecie dużo pozytywnej energii i chęci do działania, zaprosiło Panie na dzień otwarty obfitujący w wiele atrakcji. Jedną z głównych niespodzianek było spotkanie z popularną wizażystką i charakteryzatorką, gwiazdą TVN Style - Anną Orłowską.
15:09, 12.12.2019
"Polacy wykazują się świąteczną rozwagą kupując prezenty świąteczne. Większość z nas zamiast wychodzenia z domu wybierze zakupy przez internet" - czytamy w badaniu. Połowa Polaków przeznaczy na zakupy świąteczne od 2 do 4 godzin. Co piąty na poszukiwaniu prezentów spędzi od 5 do 8 godzin, a co dziesiąty powyżej 8 godzin.
1
14:54, 10.12.2019
Nośniki przekazu marketingowego oraz elementy identyfikacji wizualnej pełnią niezwykle istotną funkcję w prowadzeniu biznesu. Nie tylko przyciągają wzrok odbiorców – w tym oczywiście zachęcając klientów do skorzystania z oferty – ale też budują oraz utrwalają wizerunek całej firmy. Rozpadające się szyldy czy szpetne reklamy z pewnością przeszkadzają w efektywnym prowadzeniu interesu, niezależnie od branży. Dlatego przy zamawianiu elementów promocyjnych należy zwrócić szczególną uwagę na jakość wykonania.
REKLAMA
© plonskwsieci.pl | Prawa zastrzeżone