Zamknij
INFORMACJE

Dodaj komentarz

Kilka ton kasztanów w jednym miejscu, przy jednej z podstawówek w gminie Załuski! [FOTO/VIDEO]

Łukasz Wielechowski Łukasz Wielechowski 14:56, 13.10.2020 Aktualizacja: 15:21, 14.10.2020
13

Szkoła Podstawowa im. św. Stanisława Kostki w Szczytnie w gminie Załuski od 10 lat może pochwalić się akcją zbierania kasztanów. Przedsięwzięcie angażuje uczniów i ich rodziców, a pieniądze ze zbiórki przeznaczane są na przykład na klasowe wycieczki. Brawo za pomysł! 

Ta jesień, jeśli chodzi o kasztanową akcję, będzie rekordowa. Około pięciu ton kasztanów zostanie przekazanych do firmy parającej się m.in. produkcją ziołowych mieszanek. Za kilogram rośliny z rodziny bukowatych odbierający transport płaci 1 zł. Tak więc przy tej ilości 'towaru" kwota, jaką wędruje na konto danej klasy, wcale nie jest mała, a na pewno przydaje się na organizację chociażby szkolnych wycieczek, np. na tzw. zieloną szkołę. Głos oddajemy jednemu z rodziców wychowanka podstawówki w Szczytnie oraz panu Maciejowi, który trzyma pieczę nad całą akcją.

Więcej zdjęć z akcji w Szczytnie znajdziecie poniżej :-)

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (13)

WYRÓŻNIONE KOMENTARZE

Na górnym zdjęciuNa górnym zdjęciu

2 0

To jeszcze rękę w kieszeni trzyma. Wstyd, wstyd, wstyd.

07:26, 15.10.2020

Pozostałe komentarze

PorażkaPorażka

4 9

Kto to promuje? Zbieranie pieniędzy na wycieczki? WYCIECZKI?!?! w czasie pandemi wycieczki chyba żeby wirusy roznosić. Emeryci i dzieci powinny siedzieć w domach. To jest niepoważne

16:53, 13.10.2020
Wyświetl odpowiedzi:2
Odpowiedz

TataTata

1 0

Porażka to Twoje drugie imię ??

10:33, 14.10.2020

przecieżprzecież

4 5

taki dobrobyt w kraju, a oni kasztany zbierają jak żebracy. Wstyd !!!

08:30, 14.10.2020
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz

TataTata

1 1

No,, przecież " Twój intelekt jest wielkości kasztana

10:36, 14.10.2020

Mama Mama

1 2

Zapomnieli powiedzieć, że pieniądze przeznaczą na prezenty dla nauczycieli w przeważającej części.

14:59, 14.10.2020
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Mama ze szkoły w SzcMama ze szkoły w Szc

0 2

Pani Gunia ma kulturę jakby nadawała się tylko do zbioru kasztanów. Jacy rodzice - takie dzieci w szkole. Nie dziwi nic.

07:57, 15.10.2020
Wyświetl odpowiedzi:3
Odpowiedz

KasiaKasia

2 0

Wnioskujac po nicku - "takie dzieci w szkole..." tyczy sie również pani dziecka? No cóż, rodziców się nie wybiera... Niestety

07:25, 16.10.2020

Do Kasi Do Kasi

0 2

Owszem, moje dziecko jest takie jak ja.

08:14, 16.10.2020

KasiaKasia

1 0

To współczuje. Dziecku. Publicznie ocenić i wyśmiać kogoś, czytając jeden jego komentarz to dopiero świadectwo kultury. Na najwyższym poziomie.... ?

10:48, 18.10.2020


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu plonskwsieci.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%