Zamknij
REKLAMA

W Czerwińsku wszyscy grali do jednej bramki!

14:47, 07.12.2020 | za info Ks. Akacjusza Cybulskiego dodał RED
Skomentuj Podczas mkołajkowej, plenerowej imprezy sportowo-rekreacyjnej w Czerwińsku humory dopisywały [Foto: zbiory organizatora]
REKLAMA

6 grudnia - w dzień Świętego Mikołaja - na terenie Opactwa Romańskiego w Czerwińsku nad Wisłą Stowarzyszenie Lokalne Salezjańskiej Organizacji Sportowej Salos Wiślanie zorganizowało Rodzinny Turniej Mikołajkowy pod hasłem "Wszyscy gramy do jednej bramki!".

Turniej miał charakter otwarty, dlatego do rywalizacji sportowej mogły przystąpić nieformalne zespoły z Czerwińska i okolic. Ostatecznie przybyło pięć drużyn. By wyłonić zwycięzców turnieju, rozegrano 10 meczy.

Po zaciekłej piłkarskiej rywalizacji podium prezentowało się w sposób następujący: miejsce III - Don Bosco, II - Salos Wiślanie Czerwińsk i I - Impostorzy. Poza podium pozostali: Boscy Alvaro oraz FC Smakosze.

W turnieju został także wyłoniony król strzelców - Kacper Drożyński (7 strzelonych goli).

Zwycięzców uhonorowano pamiątkowymi pucharami. Czas podczas turnieju umilała muzyka i kącik z kawką, herbatką i ciasteczkiem. Warto zaznaczyć również, że rozgrywki sportowe poprzedził Bieg Mikołajkowy. Uczestnicy w czapkach mikołajowych i z włączoną aplikacją rejestrującą trasę, pokonali dystans 4 kilometrów i w ten sposób pozyskali fundusze dla najbardziej potrzebujących.

 Ze względu na sytuację epidemiologiczną wydarzenie odbywało się niestety bez udziału publiczności

Jak zapewniają organizatorzy zrzeszeni w SL Salos Wiślanie Czerwińsk, po nowym roku odbędą się kolejne inicjatywy sportowe skierowane do mieszkańców Gminy Czerwińsk nad Wisłą.

(za info Ks. Akacjusza Cybulskiego dodał RED )

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%