Zamknij
REKLAMA

Szybka wymiana podań oficjeli i można grać! [FOTO-VIDEO]

18:43, 25.08.2019 | DRED
Skomentuj
REKLAMA

Takiej murawy jak jest na nowym boisku w pobliskim Arcelinie mogą tylko pozazdrościć w Płońsku. W upalną niedzielę miało miejsce oficjalne otwarcie przebudowanego terenu sportowo-rekreacyjnego - boiska do piłki nożnej z naturalnej trawy oraz plenerowej siłowni - we wspomnianej wsi w naszej gminie. 

Dziś na pachnącej nowością murawie zaprezentowali się w towarzyskim meczu gospodarze z GKS-u Victorii Arcelin oraz piłkarze Gladiatora Słoszewo, którzy mieli już okazję wypróbować nowe boisko w pucharowej rywalizacji z Guminem. 

Ale zanim rozbrzmiał pierwszy gwizdek sędziego, zmodernizowany teren poświęcił ks. Tomasz Markowicz, proboszcz Parafii pw. św. Ojca Pio. Miejscowi zawodnicy podziękowali za inwestycję, wręczając na ręce wójta Aleksandra Jarosławskiego album o tematyce piłkarskiej. W otwarciu, oprócz gminnych decydentów, brały również udział władze powiatowe, jak i przedstawicielka UM w Płońsku. 

Gwoli przypomnienia, całkowita wartość sportowo-rekreacyjnej inwestycji wyniosła ok. 270 tys. zł. Gmina pozyskała na to przedsięwzięcie dofinansowanie z kasy woj. mazowieckiego w kwocie prawie 200 tys. zł. Wykonawstwem zajęła się płońska spółka - Zarząd Dróg i Mostów. 

Więcej zdjęć znajdziecie poniżej. 

(DRED)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA