Takiej murawy jak jest na nowym boisku w pobliskim Arcelinie mogą tylko pozazdrościć w Płońsku. W upalną niedzielę miało miejsce oficjalne otwarcie przebudowanego terenu sportowo-rekreacyjnego - boiska do piłki nożnej z naturalnej trawy oraz plenerowej siłowni - we wspomnianej wsi w naszej gminie.
Dziś na pachnącej nowością murawie zaprezentowali się w towarzyskim meczu gospodarze z GKS-u Victorii Arcelin oraz piłkarze Gladiatora Słoszewo, którzy mieli już okazję wypróbować nowe boisko w pucharowej rywalizacji z Guminem.
Ale zanim rozbrzmiał pierwszy gwizdek sędziego, zmodernizowany teren poświęcił ks. Tomasz Markowicz, proboszcz Parafii pw. św. Ojca Pio. Miejscowi zawodnicy podziękowali za inwestycję, wręczając na ręce wójta Aleksandra Jarosławskiego album o tematyce piłkarskiej. W otwarciu, oprócz gminnych decydentów, brały również udział władze powiatowe, jak i przedstawicielka UM w Płońsku.
Gwoli przypomnienia, całkowita wartość sportowo-rekreacyjnej inwestycji wyniosła ok. 270 tys. zł. Gmina pozyskała na to przedsięwzięcie dofinansowanie z kasy woj. mazowieckiego w kwocie prawie 200 tys. zł. Wykonawstwem zajęła się płońska spółka - Zarząd Dróg i Mostów.
Więcej zdjęć znajdziecie poniżej.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu plonskwsieci.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Ciąg dalszy modernizacji hali sportowej ZS w Raciążu
Nie obrażaj
Do 111
20:41, 2025-09-17
Kradzież w markecie. 22-latka nie zapłaciła za towar wa
A kiedy wraca dekarz z Grunwaldzkiej WO Cygan?
Pekes
18:46, 2025-09-17
Kradzież w markecie. 22-latka nie zapłaciła za towar wa
patola 800plus. chleją za nasze...
Pracujacyobywatel
17:50, 2025-09-17
Gmina Naruszewo: Piorun uderzył w komin domu
Tyn pierun to przecie kara za grzechy i wszelakie bezeceństwa! Buk niecne łuczynki kara, a prowych i sprawiedliwych wynagradza. Najświyntsza panienko, miej w łopiece nas, a tych bezbożników nynkaj ile wlazie. A pana Batyra i Kaczyniaka od łognia piykielnego łuchowaj! Dasz bur.
Pelagia
15:06, 2025-09-17