W Wichorowie w sobotę otwarcie nowej świetlicy połączono z powitaniem lata w artystycznej otoczce [fot.: Marta Jankowska]
W miejscowości Wichorowo w gminie Naruszewo w sobotę otworzono miejsce stworzone z myślą o tamtejszych mieszkańcach, przestrzeń, która będzie służyła integracji, aktywności społecznej, kulturalnej i edukacyjnej. Wydarzenie to połączono z plenerowym powitaniem gorącego lata. Występów artystycznych i innych atrakcji było co niemiara.
Oddajmy głos Beacie Pierścińskiej, wójt gminy Naruszewo:
::addons{"type":"youtube","url":"https://youtu.be/fPDrm1skBYg?si=VZnLHJGJMVi3sEVn"}
Poniżej w naszej portalowej foto-galerii zdjęcia z sobotniego święta w sołectwie Wichorowo.
::photoreport{"type":"check-for-article","item":"1796"}
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu plonskwsieci.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Policjant z płońskiej komendy z zarzutami
Wojsko,Policja,SW,Sop,Straż Graniczna,każda formacja uzbrojona robi największą robotę w tym kraju,straż pożarna to nieuzbrojona formacja,powinna być jak straż miejska pod miejscowy samorząd i bez przywilejów,w Osp robią to samo ,prawie charytatywnieW psp łażą do psychiatrów i psychologów żeby załatwić % do emerytury, w służach z bronią typu sw, policja nie bo gdyby zabronili im kontaktu z bronią to by zabrakło dla nich etatów bez broni na jednostce i burtaStrażacy nie strajkują bo mają dużo wolnego i dorabiają drugą pensjęW straży nie brakuje ludzi do pracy.Straż jest formacją nieuzbrojoną,nie powinni być podpięci pod mswia i mieć przywilejów emerytalnych,powinni być jak straż miejska pod miejscowym samorządem.PSP ŻARTOBLIWIE SAMI STRAŻACY NAZ. NOCLEGOWNIĄ BO WYSPANI PO 24 H IDĄ DO DRUGiej roboty w bhp albo lotnisko modlin, na tiry albo handlują cebulą bo mają gospodarstwaStrażaki z psp dorabiają w bhp ,lotnisko modlin w straży lotniska,handlują cebulą na fb i jeżdżą na tirach,ciekawe czy mają zgody przełożonych?wyspani po nocy bez wyjazdu zabierają prace innymW psp w małych miastach robota jest z polecenia po znajomości,ojciec odchodzący na emeryt. Wstawia na swoje miejsce syna ,albo wójt jakiejś gminy poleca kogoś z osp
Michał
12:04, 2026-06-28
Policjant z płońskiej komendy z zarzutami
Mam nadzieję , że wobec strażaków PSP teźtak szybko wszczynane są procedury wydalenia a nie czekanie na prawomocny wyrok skazujący
Wojtek
11:56, 2026-06-28
Policjant z płońskiej komendy z zarzutami
I tak że go nie skazali na karę ś.... Już wam inni polecą i będą się użerać z patusami. Niewdzięczna i niebezpieczna robota.
Ktoś
11:43, 2026-06-28
Policjant z płońskiej komendy z zarzutami
Masz ci los
Stary sierżant
11:39, 2026-06-28