Zamknij
REKLAMA

Rusza długo oczekiwany remont drewnianego mostu w Kępie. Jakie objazdy?

12:42, 04.06.2020 | za info UM Sochocin dodał RED
Skomentuj Drewniany most w Kępie idzie do generalnego remontu [Foto: kajaki-wazka.pl]
REKLAMA

Już wkrótce rusza długo oczekiwany remont drewnianego mostu na rzece Wkrze w miejscowości Kępa. Prace rozpoczną się 5 czerwca i potrwają około sześciu miesięcy.

Przeprawa leży w ciągu drogi powiatowej na terenie gminy Sochocin i obydwa samorządy będą partycypować w kosztach tej inwestycji. W tym czasie most będzie zamknięty dla ruchu, a kierowcy będą musieli uzbroić się w cierpliwość i korzystać z objazdów drogami: Malużyn–Sadek–Kępa.

Jak będzie w tym czasie wyglądała organizacja ruchu? Jakie będą objazdy? Mapy, na których przedstawione są wszystkie zmiany na czas planowanego remontu mostu w Kępie, znajdziecie na facebook'owym profilu Gminy Sochocin: https://www.facebook.com/GminaSochocin2014/. Warto zapoznać się z nimi już wcześniej, aby wiedzieć, czego można się spodziewać - przekazuje Urząd Gminy w Sochocinie.

(za info UM Sochocin dodał RED)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (1)

EwaEwa

0 0

Jaka będzie konstrukcja mostu?
09:53, 26.06.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA