Zamknij
REKLAMA

W Sochocinie zagrali na rekord. Zebrano blisko 17 tysięcy złotych

12:01, 13.01.2020 | za info Kamila Wojciechowskiego dodał RED
Skomentuj W Gminnym Domu Kultury orkiestrowe puszki zapełniały się szybko [Foto: UG Sochocin]
REKLAMA

Do godziny 13 na sochocińskich ulicach można było spotkać wolontariuszy z puszkami i czerwonymi serduszkami Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, a po południu mieszkańcy gminy Sochocin mogli wspólnie grać z orkiestrą w Gminnym Ośrodku Kultury.

Na ulicach Sochocina kwestowało 25 wolontariuszy. Do puszek WOŚP trafiło 9080,54 zł. Dużą popularnością cieszyły się również licytacje, z których uzyskano 7710,00 zł. W sumie podczas 28. finału WOŚP w Sochocinie zebrano 16 790,54 zł. To oznacza, że został pobity rekord z roku 2019. Przypomnijmy, w trakcie 27. finału udało się zebrać 12 446,24 zł.

Podczas niedzielnej akcji dopisali nie tylko mieszkańcy gminy Sochocin, którzy licznie przybyli do sochocińskiego domu kultury, ale także lokalni artyści. Na scenie można było zobaczyć sekcję teatralną, taneczną i wokalną. Nie zabrakło koncertu grupy „Buczące Rysie”, działającego przy ZSO w Płońsku. Dodatkową atrakcją był pokaz sprzętu bojowego, którym dysponuje „Stowarzyszenie Grupa Taktyczna - Airsoft & Survival”.

Sztab przy Gminnym Ośrodku Kultury serdecznie dziękuje wszystkim osobom zaangażowanym w organizację akcji oraz przekazującym przedmioty na licytację.

Więcej zdjęć z wydarzenia znajdziecie tutaj

(za info Kamila Wojciechowskiego dodał RED)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA