Już w najbliższą niedzielę, po raz 28., tym razem pod hasłem 'Wiatr w żągle' zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Dochód z tegorocznej zbiórki zostanie przeznaczony na zakup najnowocześniejszych urządzeń do ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji. Jak podaje Starostwo Powiatowe w Płońsku, nasz szpital do tej pory, dzięki WOŚP, zyskał różnego rodzaju sprzęt medyczny za bagatela ponad pół miliona złotych. Mimo tego, głosów negatywnych nie brakuje. A Wy jak, gracie 12 stycznia z Orkiestrą?
Poniżej pokaźna lista przekazanych przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy na przestrzeni lat urządzeń z czerwonym serduszkiem akcji, które trafiły do płońskiego szpitala.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu plonskwsieci.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Odmulenie Rutek, dwa zbiorniki retencyjne i rewitalizac
Pani Lilianna prezentuje wysoki poziom i powinniśmy jej bezwzględnie zaufać. Gdy zobaczycie efekt nie będziecie dowierzać, że coś takiego było możliwe do zrobienia.
Wysoka kultura
14:53, 2025-07-05
Odmulenie Rutek, dwa zbiorniki retencyjne i rewitalizac
Kunpielisko!? Protestuje! ryby mnie ucieknom, wyndke zarzuce po prużnicy! Rzadnego kunpieliska!!!
Wyndkosz
10:03, 2025-07-05
Umowa podpisana - prawie 52 mln zł na zalew „Kraszewo”!
Jeśli przy okazji nie zrobicie z tego atrakcji turystycznej, kąpieliska, miejsca rozrywki dla rodzin na styl np. zalewu w Nowym Mieście, czy czegoś w tym rodzaju, to większość społeczeństwa nawet nie zauważy tej waszej super inwestycji
Cała Prawda
10:00, 2025-07-05
Czy będą płatne miejsca parkingowe przy Ogrodowej?
Gdzie teraz jest ta uśmiechnięta brygada od Prince polo?uśmiechamy się ,co tam miejsca parkingowe
Picia
20:27, 2025-07-04
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz