Dziś około piątej nad ranem mieszkańców Raciąża mógł obudzić dźwięk syren wozów strażackich. Służby ratunkowe interweniowały bowiem przy ulicy Kilińskiego, gdzie doszło do pożaru garażu.
Na miejscu zdarzenia zjawiły się dwa zastępy JRG i cztery OSP. - Pożar zlokalizowano w garażu w piwnicy, w budynku typu bliźniak. Właściciela obiektu nie było, a zgłoszenie wpłynęło od sąsiada. Gdyby nie jego reakcja, zniszczenia spowodowane pożarem byłyby zapewne dużo większe, a tak straty oszacowano na około 30 tys. zł - słyszymy od dyżurnego Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Płońsku. - Z garażu wyniesiono butlę z gazem oraz wyciągnięto na zewnątrz samochód. Nie ma osób poszkodowanych. Przyczyna zdarzenia na tę chwilę nie jest ustalona - dodają strażacy.
[ZT]23196[/ZT]
Odmulenie Rutek, dwa zbiorniki retencyjne i rewitalizac
Pani Lilianna prezentuje wysoki poziom i powinniśmy jej bezwzględnie zaufać. Gdy zobaczycie efekt nie będziecie dowierzać, że coś takiego było możliwe do zrobienia.
Wysoka kultura
14:53, 2025-07-05
Odmulenie Rutek, dwa zbiorniki retencyjne i rewitalizac
Kunpielisko!? Protestuje! ryby mnie ucieknom, wyndke zarzuce po prużnicy! Rzadnego kunpieliska!!!
Wyndkosz
10:03, 2025-07-05
Umowa podpisana - prawie 52 mln zł na zalew „Kraszewo”!
Jeśli przy okazji nie zrobicie z tego atrakcji turystycznej, kąpieliska, miejsca rozrywki dla rodzin na styl np. zalewu w Nowym Mieście, czy czegoś w tym rodzaju, to większość społeczeństwa nawet nie zauważy tej waszej super inwestycji
Cała Prawda
10:00, 2025-07-05
Czy będą płatne miejsca parkingowe przy Ogrodowej?
Gdzie teraz jest ta uśmiechnięta brygada od Prince polo?uśmiechamy się ,co tam miejsca parkingowe
Picia
20:27, 2025-07-04
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz