Zbliża się do końca budowa ronda w Czerwińsku. - Dziś rozpoczęło się układanie konstrukcji nawierzchni na tarczy ronda. W związku z tym kierowcy mogą spodziewać się utrudnień. Prace prowadzone są 'połówkowo', czyli połowa ronda jest zamknięta a drugą prowadzony jest ruch wahadłowy - informuje Małgorzata Tarnowska, rzeczniczka oddziału GDDKiA na Mazowszu.
Ponadto wykonawca prowadzi prace związane z wykonaniem rowów przydrożnych, nasadzeń drzew i krzewów, montażem oświetlenia ulicznego. Pod koniec robót zamontowane zostaną urządzenia bezpieczeństwa ruchu drogowego oraz wykonane będzie oznakowanie pionowe i poziome.
Planowany termin zakończenia budowy przewidziany na wrzesień 2020 r. na chwilę obecną nie jest zagrożony.
Przypomnijmy, że w ramach poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego GDDKiA przebudowuje istniejące skrzyżowanie DK62 z drogami: wojewódzką i gminną w Czerwińsku.

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Nocna kontrola policji zakończona zatrzymaniem 33-latki
Pytanie do drobnych dilerow. Jaka jest logika waszej żenującej działalności? Zamiast iść do normalnej roboty, ganiacie z towarem oglądając się co chwila za siebie. Zarabiacie niewiele więcej od chłopaków co robią gdzieś na budowie czy w magazynach a i tak potem wszystko wydacie na adwokata albo zasądzone karty. Mieszkacie za starszymi na kwadracie, jeździcie startymi szrotami a gdy inni jadą na wczasy do Egiptu, wy spędzacie lato na ławce pod blokiem. Weźcie się zastanówcie.
Do skakańców
15:42, 2025-12-17
Radna twierdzi, że w Płońsku nie ma dla niej pracy
Tak to jest jak siedzi się na ciepłych posadkach. Dużo Płońszczan, wstaje o 4:30 by pojechać za niemałe pieniądze za aut. do pracy. Bo w Płońsku większość pracy w urzędach po znajomości, a firm nie ma, mimo b. dobrej lokalizacji między s7 a d10.
321
15:28, 2025-12-17
Radna twierdzi, że w Płońsku nie ma dla niej pracy
Ja wam starosty nie wybieram,jak powiedział mędrzec,swoją drogą leśne dziadki w samorzadach to mocne nieporozumienie
123
14:59, 2025-12-17
Szpital musi zwrócić ponad 300 tysięcy złotych
Czy osoby odpowiedzialne poniosły konsekwencje?
Gocha
14:48, 2025-12-17