Zamknij
REKLAMA

Joniecki GOPS poszukuje wolontariuszy

11.55, 03.02.2022 za info Gminy Joniec dodał RED Aktualizacja: 12.01, 03.02.2022
Skomentuj grafika: zbiory UG w Jońcu
REKLAMA

Jesteś gotowy pomóc innym? A może potrzebujesz pomocy wolontariusza? Zgłoś się do nas! - zaprasza Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Jońcu. 

Jeżeli jesteś osobą empatyczną, pełną energii do działania, odpowiedzialną i chcesz podzielić się swoim czasem i potencjałem z potrzebującymi wsparcia, to czekamy właśnie na Ciebie. Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Jońcu poszukuje wolontariuszy, którzy są chętni wesprzeć mieszkańców gminy Joniec.

Poszukujemy osób gotowych do współpracy, podjęcia dobrowolnych i bezpłatnych działań na rzecz osób potrzebujących, zgodnie z własnymi możliwościami i kompetencjami. Poszukujemy wolontariuszy w zakresie:

  • pomocy osobom starszym, samotnym, niepełnosprawnym, pomoc rodzinom/ osobom w kwarantannie ( udzielenie wsparcia w codziennym funkcjonowaniu i przeciwdziałaniu osamotnieniu poprzez m.in. rozmowę, wspólne spędzanie czasu, dostarczanie książek z biblioteki, czytanie książek/prasy, pomoc w zakupach, odbieraniu poczty, wyprowadzaniu psów itp.);
  • wsparcie działań GOPS (wsparcie w organizowaniu imprez, wydarzeń, wydawania żywności itp.);
  • inne formy (w zależności od  potrzeb oraz kreatywności wolontariuszy);

Możesz również pomóc w formie przekazania zbędnych Tobie, a dobrych i niezniszczonych rzeczy (meble, sprzęt itp.) lub zgłosić potrzebę w tym zakresie.

A może potrzebujesz pomocy, bądź znasz osoby, które potrzebują wsparcia? Zgłoś się do tutejszego Ośrodka, postaramy się pomóc. 

Osoby chętne do pomocy oraz potrzebujące wsparcia zachęcamy do kontaktu poprzez zgłoszenie w formie telefonicznej lub e-mail: Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Jońcu, tel.: 23 661 64 30, e-mail: [email protected].

(za info Gminy Joniec dodał RED)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%