Ochotnicza Straż Pożarna w Naruszewie zwraca się z prośbą o wsparcie finansowe na zakup mobilnego agregatu wysokociśnieniowego, do napełniania butli ze sprężonym powietrzem, służącego do ochrony dróg oddechowych strażaków, podczas prowadzonych działań ratowniczych.
- Sami nie jesteśmy w stanie zrealizować tak ogromnej dla nas inwestycji, gdyż koszt zakupu takiego agregatu wynosi około 60 tysięcy złotych
- przekazują nam tamtejsi strażacy.
- Nasza jednostka jest w Krajowym Systemie Ratowniczo Gaśniczym, a to sprawia, że działamy profesjonalnie. Jesteśmy dysponowani do ponad 100 zdarzeń na terenie gminy jaki i powiatu w ciągu roku. Najbliższy mobilny agregat jest poza granicami naszego powiatu, co powoduje, że czas oczekiwania na dojazd takiego sprzętu jest strasznie długi. Dlatego też liczymy na pomoc ludzi dobrej woli. Pieniądze można przelać na konto naszej jednostki lub przekazać 1% podatku
- apelują strażacy z OSP KSRG Naruszewo, kończąc słowami, które są głównym mottem i stanowią najważniejszy cel działania każdego druha pełniącego służbę w szeregach Ochotniczej Straży Pożarnej: ''Bogu na chwałę, ludziom na pożytek''.
LINK DO ZBIÓRKI ZNAJDZIECIE TUTAJ.
Osp 16:19, 13.02.2022
Z tego co kojarzę taki agregat otrzymało osp w Radzyminie więc tutaj doszło do pomyłki bo w Powiecie jest
DruhBoruh17:42, 13.02.2022
Z tego co kojarzę agregat który otrzymało OSP Radzymin nie spełni swojej funkcji podczas długotrwałej akcji gdzie potrzeba jest szybkiego nabicia dużej ilości butli aby zachować ciągłość działań strażaków w strefie zadymienia z racji tego że ma mała wydajność a po nabiciu musi się wystudzić. Więc można przyjąć że jest na powiecie ale na potrzeby własne jednostki do nabicia butli po akcji a nie podczas działań
Strażak Sam18:04, 13.02.2022
chłopie jak możesz kojarzyć że TAKI jak nie jest napisane jaki chcą kupić w Naruszewie ?♂️ weź się zapytaj u źródła i przestań kojarzyć bo ci nie wychodzi
Nabrzmiały Pyton 18:10, 13.02.2022
Boli niektórych ?
Rudolf 18:21, 13.02.2022
Pytonie? Co boli? I kogo? Możesz rozwinąć myśl?
Nabrzmiały Pyton 19:10, 13.02.2022
Bo ktoś chce coś kupić żeby ułatwić sobie pracę a komuś jeszcze to przeszkadza
Rudolf 19:23, 13.02.2022
Zgadzam się z Tobą Pytonie. I wydaje mi się, że taki kompresor na pewno przyda się w strukturach Straży w powiecie.
Bubo09:22, 17.02.2022
Czy ktoś z dowództwa straży pożarnej może wychamować i uświadomić druchom OSP że są do pomocy PSP? Te wszystkie ciężkie wozy bojowe, specjalistyczne wyposażenie rozdawane przez rządzących dla zapewnienia sobie głosów w przyszłych wyborach powinno trafiać do PSP a np po 3 latach użytkowania być wymienione i przekazane OSP. Druch po weekendowym kursie w pełnym wyposażeniu z butla tlenową i minimalnym płaconym przez gminę ubezpieczeniem wchodzi w miejsca o których wykształcony strażak PSP nawet nie myśli! Chylę czoła przed bezinteresowną pomocą z którą przychodzicie potrzebującym ale myślę że trzeba znać miejsce w szeregu.
Statystycznie18:11, 20.02.2022
Patrząc na liczbę strażaków w PSP, to raczej oni pomagają ochotnikom a nie na odwrót.spojrzmy na liczby 230tys wyjeżdżających strażaków z prawie 4.5 tys straży w KSRG do 5 tys strażaków PSP. Zgodzę się samochody i sprzet moglby być przekazywane dla OSP ale czy wystarczyłoby dla wszystkich tych potrzebujących, wątpię.
Druh 11:25, 13.04.2022
Ciekawe czy był byś taki mądry jak by coś się działo i byś potrzebował pomocy . Strażacy z PSP często docierają na miejsce zdarzenia 10-15 minut po OSP bo niestety dojazd w najdalsze miejsca powiatu zajmuje czasami 30-40 minut i to stażacy OSP robią w takich sytuacjach całą robotę a bez odpowiedniego sprzętu nie było by to możliwe .
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu plonskwsieci.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Czy będą płatne miejsca parkingowe przy Ogrodowej?
O, kanapowa opozycja się odezwała. Jak były wybory to siedzieliście na zadkach w domciu zamiast iść zagłosować, to teraz się nie odzywajcie.
ja
21:50, 2025-06-30
Z końcem czerwca zawieszona będzie działalność filii PU
Panie Starost w Płońsku też należy to zamknąć szkoda pieniędzy na tą instytucje. Dajcie z 2 urzędników w Starostwie ogarną wszystko.
Brawo
19:34, 2025-06-30
Czy będą płatne miejsca parkingowe przy Ogrodowej?
Może wreszcie RM i Burmistrz ściągnie do miasta inwestycje aby ludzie mieli gdzie zarabiać na te Myto co fundujecie. Parodia. Banda patałachów w tj RM. A ulica Ogrodowa przecież mieszka tam jeden z radnych i co nie przeszkadza a Przewodniczący osiedla Nowakowski za co bierze kasę. Nieroby. My mieszkańcy na was pracujemy za nasze pieniądze macie podatki i wynagrodzenie. 1/2 do zwolnienia.
Mieszkaniec
19:29, 2025-06-30
Czy będą płatne miejsca parkingowe przy Ogrodowej?
Drodzy, bardzo drodzy mieszkańcy, wszyscy poza tymi za pisem, cicho tam bo każę was spacyfikować.
Wódz naczelny
19:26, 2025-06-30
2 0
A MSWiA to żadna łaska, aby tym strażakom zakupić niezbędny sprzęt! Na wszystko społeczeństwo musi się składać a wg rządu jest tak dobrze, to komu wierzyć?