Zamknij
REKLAMA

Cmentarz w Radzyminie na szlaku akcji 'Pamięć o lokalnych Bohaterach'

13.01, 26.04.2021 za info fundacji dodał RED Aktualizacja: 16.13, 26.04.2021
Skomentuj W ubiegłą sobotę ekipa Fundacji 'Ludzie są Najważniejsi' odwiedziła Radzymin i wspólnie z Jednostką Strzelecką 1006 Płońsk i panią sołtys podjęła się prac na lokalnym cmentarzu, na mogile powstańczej [foto: zbiory fundacji]
REKLAMA

W ubiegłą sobotę Radzymin w gminie Naruszewo odwiedzili przedstawiciele fundacji „Ludzie są Najważniejsi”.  Wolontariusze działający na rzecz fundacji, we współpracy z Jednostką Strzelecką 1006 Płońsk, zaopiekowali się mogiłą Powstańców 1863 roku, gdzie spoczywa 16-letni Edmund Moczarski. 

Ich działania obejmowały wyczyszczenie pamiątkowej płyty oraz uporządkowanie terenu wokół. Akcja, w ramach której podjęto działania, ma wymiar ogólnopolski, a Radzymin to kolejny punkt na mapie Polski, do którego zawitali członkowie fundacji.

W trakcie akcji obecni byli również lokalni działacze, w tym sołtys sołectwa Radzymin Justyna Zawadzka. Na jej ręce i na ręce Mileny Jakubiak jako przedstawicielki jednostki płońskich strzelców, fundacja przekazała okolicznościowe podziękowania za włączenie się w to szczytne przedsięwzięcie.

Nagranie z akcji znajdziecie TUTAJ.

(za info fundacji dodał RED)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%