Zamknij
REKLAMA

Bombka za paczkę z wyprawką dla fundacji

15.43, 01.12.2021 za info UMiG w Sochocinie dodał RED
Skomentuj [Grafika: Adrian Perec Foto: Kamil Wojciechowski]
REKLAMA

Urząd Miasta i Gminy Sochocin przystąpił do inicjatywy pod nazwą „Paczuszka dla maluszka”, której organizatorem jest Fundacja Małych Stópek. Jedną z form pomocy jest skompletowanie wyprawki dla niemowlęcia. 

To już ósma edycja tej szczytnej akcji. W akcję można włączyć się przygotowując paczkę z artykułami higienicznymi i kosmetycznymi, m.in. takimi jak: proszki i płyny do prania, kremy, szampony, oliwki, pieluchy, mydła, odzież, i zostawiając ją pod żywą choinką, która znajduje się w holu Urzędu Miasta i Gminy Sochocin.

Wystarczy wziąć bombkę z choinkowego drzewka i w zamian za nią przynieść prezent - paczuszkę. Zebrane paczki zostaną przekazane do Fundacja Domy Samotnych Matek z Dziećmi w Kraśniewie. Akcja trwa do 21 grudnia, a jej finał odbędzie się 6 stycznia 2022 roku – jest to ostateczny termin przekazania darów.

– Serdecznie zachęcamy wszystkich, by włączyli się do pomocy, a przez to dali coś z siebie potrzebującym

– mówi burmistrz Miasta i Gminy Sochocin Jerzy Ryziński.

„Paczuszka dla maluszka” to bożonarodzeniowa akcja, do której od 2013 r., zaprasza Fundacja Małych Stópek. Jej adresatami są m.in.: domy dziecka, domy małego dziecka, domy samotnej matki i hospicja. Paczki trafiają do mam w trudnej sytuacji życiowej, oczekujących narodzin dzieciątka oraz do podopiecznych organizacji, których maluchy już pojawiły się na świecie. Tylko w ubiegłym roku zebrano dary o wartości 2 mln zł. Pamiętajmy, w czasie bożonarodzeniowych przygotowań, o tych najmniejszych i najbardziej potrzebujących.

Więcej informacji dostępnych jest na stronie internetowej: https://paczuszkadlamaluszka.pl/.

- Choinkę przekazał bezpłatnie Wojciech Korytowski z Kołozębia, za co oczywiście bardzo serdecznie dziękujemy, podaje UMiG w Sochocinie. 

(za info UMiG w Sochocinie dodał RED)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%