Zamknij
REKLAMA

Powiat Płoński i Gmina Miasto Raciąż podpisały porozumienie

13.20, 16.01.2023 za info starostwa dodał RED Aktualizacja: 13.37, 16.01.2023
Skomentuj ​​​​​​​Porozumienie zostało zawarte 13 stycznia w Płońsku. Od lewej: skarbnik Powiatu Anetta Gołaszewska, Artur Adamski, członek Zarządu Powiatu Płońskiego, wicestarosta Krzysztof Wrzesiński i burmistrz Raciąża Mariusz Godlewski [fot.: zbiory Starostwa Powiatowego w Płońsku]
REKLAMA

Powiat Płoński i Gmina Miasto Raciąż podpisały porozumienie w sprawie wsparcia realizacji zadania dotyczącego przebudowy drogi powiatowej nr 3021W Płońsk – Raciąż (ul. Warszawska w Raciążu), w tym przekazania do realizacji Powiatowi Płońskiemu robót budowlanych związanych z budową sieci kanalizacji sanitarnej wraz z przyłączeniami we wspomnianej ul. Warszawskiej, informuje Starostwo Powiatowe w Płońsku. 

Miasto Raciąż przekaże na realizację inwestycji kwotę 150 tysięcy złotych. Roboty budowlane będą wykonywane w ramach realizacji projektu dofinansowanego ze środków Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych, obejmującego przebudowę drogi powiatowej nr 3021W Płońsk – Raciąż (ul. Warszawska w Raciążu).

***

13 stycznia w starostwie odbyło się również spotkanie w sprawie planowanych remontów dróg w 2023 roku na terenie gminy Baboszewo oraz gminy Raciąż, m.in. w sprawie drogi powiatowej Drobin – Gralewo - Mystkowo. Ponadto wicestarosta Wrzesiński rozmawiał z burmistrzem Miasta i Gminy Sochocin Jerzym Ryzińskim i radnymi Rady Powiatu Płońskiego oraz Rady Miasta Gminy Sochocin w sprawie remontu drogi powiatowej Sochocin - Kondrajec - Karolinowo, jak i z Aleksandrem Jarosławskim, wójtem gminy Płońsk na temat planów remontów od ulicy Młodzieżowej, od pasa kolejowego do obwodnicy zachodniej Płońska.

[ZT]11955[/ZT]

(za info starostwa dodał RED)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%