
Od pięciu lat zabieramy Was w tę sentymentalną podróż po starym Płońsku, prezentując archiwalne fotografie naszego kochanego miasta. W słoneczny piątek proponujemy Wam pocztówkę z 1973 roku, na której dumnie prezentują się dziś już zabytkowe auta stojące w płońskim rynku.
(Autorem zdjęcia jest M. Raczkowski. Wydawca: Biuro Wydawniczo-Propagandowe Robotniczej Spółdzielni Wydawniczej ''Prasa - Książka - Ruch. Oryginał pocztówki w zbiorach Pracowni Dokumentacji Dziejów Miasta Płońska/Z publikacji ''Płońsk dawniej i dziś'')
::addons{"type":"history"}
JaPks17:06, 07.07.2023
Później wszystko rozkopano i zabetonowano inwestując miliony.
Motociekawy17:25, 07.07.2023
Co komu te drzewa zrobiły pod różą że ktoś postanowił je wyciąć.
Fan Starego Rynku 21:13, 10.07.2023
Rosły.
A pod nimi stały ławki
drwal09:46, 14.07.2023
ptaki srrrali tośmy wyrżli, beton to przyszłość a nie jakieś tam drewno
Ryneczek00:01, 08.07.2023
Rynek z dawnych lat wyglądał ładniej niż obecnie. Zagęściło się trochę.
Mieszkanka08:36, 08.07.2023
Chyba nie jesteś z Plonska.
Pozostałe komentarze
Wedel 20:10, 07.07.2023
W Płońsku wszystko wycina się w pień jedyne takie miasto, gdzie urzędnicy pozwalają na bez prawno wycinkę drzew.???
ja21:16, 07.07.2023
Właśnie, proszę o racjonalny powód wycięcia drzew w rynku. Mam nadzieję, że po wyborach , wiosną, będziemy mieli nowego, lepszego burmistrza.
Realista21:14, 10.07.2023
Obawiam się, że Andrzej już zaczął rozdawać pieczarki w ramach kampanii...
Słaba nadzieja.21:31, 07.09.2023
Może ktoś zna takiego kandydata, chętnie go poznamy wcześniej.
A21:57, 07.07.2023
co u pani Eli i jej ferajny?
wujek07:43, 08.07.2023
Ma się dobrze. Wsparcie PiS bezcenne.
Danili13:00, 08.07.2023
A co ma być słychać? Korupcja i bezprawie całą mordą, przy przygladach.
Stary Rynkowiec21:12, 10.07.2023
To jest mój Rynek : Czysty, piękny, zielony, zadbany i zamieszkany...
kryn13:47, 14.07.2023
tu chodziłem po wodę
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu plonskwsieci.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
„Najważniejsze, żeby odzyskać dom”. Dramat rodziny z ok
Do anty PsP OsP Jak widać w tym dniu twoi ulubieńcy mieli co robić pewnie jazda za kółkiem.im odpadnie🤣🤣
Nikt wazny
00:44, 2026-06-23
Tragiczny wypadek dwóch motocykli crossowych
Ludzie ogarnijcie się to jest niewyobrażalna tragedia dla najbliższych, a wy dajecie takie komentarze nie na miejscu. Postawcie się na miejscu rodziny, zawsze mogło to trafiać na waszą bliską osobę. Czasem trzeba pomyśleć zanim coś się napisze
Xxx
00:03, 2026-06-23
Dyżurny samowolnie opuścił posterunek w Raciążu
Ciekawe to by były wiadomości o szumnie zapowiadanym bezpośrednim połączeniu kolejowym z Gdynią, Warszawą
231
21:38, 2026-06-22
Tragiczny wypadek dwóch motocykli crossowych
Sezon rozpoczęty
RIP
21:32, 2026-06-22