Zdejmujesz produkt z półki, skanujesz telefonem, pakujesz w to, co ci wygodnie, płacisz online i…wychodzisz. Proste i przyjemne, i – co w dzisiejszych czasach jest atutem - bezpieczniejsze dzięki Rossmann GO, nowej funkcjonalności w aplikacji Rossmann PL.
Marcin Grabara, wiceprezes Rossmann: - Rossmann GO to nowy sposób robienia zakupów w naszych drogeriach, z możliwością płacenia przy użyciu płatności mobilnych w telefonie, bez konieczności podchodzenia do kasy. Nasi klienci, nawet jeśli robią też zakupy online, ciągle wolą osobiście przychodzić do sklepów, by sprawdzić kolor czy skład produktu, oglądać nowości, wreszcie zasięgnąć porady. Naszym zadaniem jest sprawić, by te zakupy były proste i przyjemne.
Rossmann jest w Polsce liderem jeśli chodzi o wprowadzanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych w sklepach i drogerii online. Przykładem jest jedna z najpopularniejszych aplikacji zakupowych Rossmann PL, z której korzysta 7 mln użytkowników.
Podczas pandemii nie wstrzymaliśmy inwestycji. Odpowiedzieliśmy na sygnalizowaną przez naszych klientów potrzebę zakupów jeszcze bardziej bezpiecznych, bezdotykowych. W każdej z 1500 naszych drogerii wprowadziliśmy kasy samoobsługowe.
1 grudnia robimy kolejny, milowy krok. Startujemy z nową formą zakupów, dzięki której będą one jeszcze prostsze, i także bezpieczniejsze. Po prostu: wchodzisz, skanujesz produkty telefonem dzięki aplikacji Rossmann PL, wkładasz do swojej torby, płacisz online (ale jeśli chcesz, jest też możliwość zapłacenia w kasie samoobsługowej lub tradycyjnej), wychodzisz.
Według nas to najprzyjemniejsza forma kupowania prezentów i robienia bożonarodzeniowych sprawunków – bez przekładania z koszyka do plecaka lub torby czy oglądania się na przedświąteczny tłok przy kasie. I jeszcze jedno: jesteś smart shopperem! Cały czas widzisz w aplikacji ile już byś wydał/a za zakupy, czyli łatwiej możesz w ten sposób kontrolować swoje wydatki.


Alarm w bibliotece przy ul. Północnej
Na co straż podjechała tak blisko?jakby faktycznie coś tam było i byłby wybuch to by im rozwaliło te pojazdy i by nic już nie pomogli
Darek
13:07, 2026-06-28
Policjant z płońskiej komendy z zarzutami
Znowu kpp Płońsk,co tam się dzieje?policjanci piją ze stresu?o co tam chodzi?
Krzysiek
13:04, 2026-06-28
Policjant z płońskiej komendy z zarzutami
Służba i poświęcenie itd
124
12:50, 2026-06-28
Policjant z płońskiej komendy z zarzutami
Pomagamy i chronimy (jak mamy wspólny interes).
Darek
12:42, 2026-06-28