Zamknij
REKLAMA

Koperty ślubne mają swoje miejsce! Wybierz pudełko, które wszystkich zachwyci

15:57, 07.10.2020 |

Chwila, w której świeżo poślubiona para staje pod kościołem bądź urzędem stanu cywilnego, jest na swój sposób wyjątkowa. Przyjmowanie życzeń od gości przybyłych na uroczystość pozostaje w pamięci małżonków na całe życie. Warto postarać się, żeby był to czas szczególny, który w pięknym stylu zostanie uwieczniony na zdjęciach oraz filmie weselnym. Małe ślubne faux pas, wynikające z braku stosownego pudełka na koperty, prawdopodobnie zostałoby nowożeńcom wybaczone, ale lepiej go uniknąć. Sprawdź, czym się kierować, wybierając jedyne w swoim rodzaju pudełko na koperty ślubne!

Funkcjonalność i prostota kluczem do efektu WOW. Przegląd kształtów i modeli

Odpowiednio wykonane pudełko na koperty ślubne jest ważnym dodatkiem, o którego zakup należy zatroszczyć się z wyprzedzeniem. Chyba każdy wolałby uniknąć sytuacji w której okazuje się, że świadek nie ma do czego zebrać kopert, przyniesionych przez gości. Awaryjna ozdobna torebka zawsze się znajdzie, ale czy aby na pewno tak to powinno wyglądać? W dniu ślubu para młoda nie może przecież mieć żadnych zmartwień! Dlatego stosunkowo wcześniej trzeba wybrać i zamówić pudełko, które sprosta oczekiwaniom nowożeńców. Przede wszystkim pudełeczko powinno być praktyczne. Zbyt mały otwór nie pomieści większych kopert, co jest często spotykanym problemem. Uchylne wieczko też nie będzie najlepszym pomysłem – w ten sposób łatwo o utratę cennej zawartości. Rekomendowanym kształtem jest prostopadłościan, składany bez potrzeby klejenia. To bardzo funkcjonalne rozwiązanie, gdyż takie pudełko zmieści się niemal wszędzie i można je błyskawicznie złożyć. Jeśli chodzi o design, zaleca się minimalizm. Im mniej wymyślna forma, tym lepiej: to państwo młodzi mają być w centrum uwagi!

A może wyrób z personalizacją? Takie pudełko ślubne zrobi furorę wśród gości

Musimy wspomnieć o tym, że minimalizm może iść w parze z ładnym wzorem, utrzymanym na przykład w kolorze przewodnim całej uroczystości. Najlepszym tego dowodem są pudełka personalizowane, dostępne na stronie sklepu Puzzle4u.pl, gdzie można zamówić dokładnie takie akcesoria ślubne, o jakich się marzy. Kreator napisów i wzorów pozwoli Ci kupić eleganckie pudełko, wewnątrz którego zmieszczą się wszystkie koperty. Jeśli z przodu lub na jego wieku znajdzie się grafika nawiązująca do tej z zaproszeń ślubnych, goście będą pod wrażeniem. Sprawdź, co przygotował sklep i złóż zamówienie na wyjątkowe pudełko na Twój Wielki Dzień!

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA