Zamknij
REKLAMA

Tekturowy stand reklamowy – piękno tkwi w prostocie. O zastosowaniu w sklepach

09:14, 10.05.2022 | Materiał zewnętrzny
[fot.: od zleceniodawcy materiału]

Standy reklamowe są od wielu lat jedną z najpopularniejszych opcji na zareklamowanie swojego towaru. Wybierane przez wielu producentów, wiodą na rynku swoisty prym – będąc jedną z najtańszych, aczkolwiek wciąż skutecznych form przyciągnięcia uwagi potencjalnego Klienta. Wszystko dzięki licznym zaletom, które prezentują obecne stojaki.

Tektura – miłość od pierwszego zastosowania. O plusach kartonowych reklam

Jedną z największych zalet, na którą często zwraca się uwagę, jest przede wszystkim cena. Materiał do wykonywania tego rodzaju stojaków jest tani, a jednocześnie uniwersalność jaką posiada tektura daje ogrom możliwości. Prócz ceny, jakość tektury z roku na rok ulega polepszeniu – producenci pracują nad unowocześnieniami materiału, aby ten jeszcze lepiej spełniał swoją funkcję. Obecnie uważa się, że standy wykonane z tektury są lekkie, acz przy tym trwałe. Dodatkowo posiadają wiele form i formatów – można z nich wybrać poszczególne produkty, tworząc przy tym spójne stoisko, wyspę sklepową czy stojak dumnie prezentujący ofertę sklepową. Jednymi z najpopularniejszych form reklamowych sklepowych są ekspozytory sklepowe i totemy reklamowe. Pierwsze sprawdzają się perfekcyjnie, jeżeli chcemy wyodrębnić promowany produkt i skupić na nim całą uwagę klienta. Drugie zaś swoje zastosowanie odnajdują w sklepach odzieżowych – prezentowana jest na nich zazwyczaj najnowsza kolekcja lub oferta promocyjna na dany element garderoby. Bazując na powyższych informacjach, wiemy już jaka jest funkcja tego typu stojaków – mają przede wszystkim zwrócić uwagę na jeden lub kilka wyszczególnionych w ofercie produktów i tym samym zachęcić klienta do zakupu. Standy reklamowe cechują się również banalnym montażem, którego można dokonać samodzielnie w domowym zaciszu.

Aby się wyróżniać – obecne możliwości jakie dają nam producenci stojaków

Popularność tego typu przedmiotów jest tak duża, że niektórzy zaczęli tworzyć je zawodowo, z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Jedną z firm, która fachowo zajmuje się tworzeniem i sprzedażą stojaków reklamowych jest STprint. Pełną ofertę sklepu obejrzeć można na jego stronie internetowej stojakitekturowe.pl. Dodatkowo dostępna jest opcja stworzenia własnego standu, wedle wymyślonej przez siebie idei, z pomocą wykwalifikowanych osób. Taka możliwość ma same zalety – w końcu doskonale wykonany stand ma na celu przyciągnąć wzrok klientów i przynieść dodatkowe zyski. Im bardziej awangardowy pomysł, tym lepiej. Korzystając z usług renomowanych producentów, masz gwarancję designerskiego sukcesu idącego w parze z solidnym wykonaniem!

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%