Zamknij
REKLAMA

Guz pnia mózgu u 15-latki z naszego powiatu! Konieczna jest pilna operacja!

15:30, 01.06.2022 | RED
Skomentuj Mamy zaledwie dwa tygodnie na zebranie 300 tysięcy złotych! Ta kolosalna kwota jest potrzebna, żeby ocalić życie Wiktorii - piszą jej rodzice [fot.: siepomaga.pl]
REKLAMA

Na portalu charytatywnym Siepomaga.pl ruszyła zbiórka funduszy dla 15-letniej Wiktorii Kamińskiej z Czerwińska, która choruje na nowotwór mózgu i rdzenia kręgowego. Rodzice dziewczynki proszą Was o wsparcie finansowe. Kto może - niech pomoże. Podajmy link do zbiórki.

(...) Przeszliśmy już tak wiele. 15 lat, które nie tak powinno spędzić dziecko. Szpitale, kroplówki, toczenia, operacje. Ból i strach, który nie opuszcza jej nawet na chwilę. Ileż można wzbudzać nadzieję i co chwilę ją tracić? Wierzę, że tym razem to już ostatnie starcie w drodze do zdrowia Wiktorii. Przeszkodą są ogromne, koszty, jakich nasza rodzina nie jest w stanie niestety udźwignąć.

Błagamy pomóż nam uratować życie naszego dziecka. To jedyna rzecz, o jaką prosimy od 15 lat Boga, wierząc niezmiennie, że nasze prośby zostaną w końcu wysłuchane, a nasza córka będzie mogła żyć tak jak jej rówieśnicy. Wystarczy już tego bólu i strachu… Tylko z Wami możemy wygrać ostateczną bitwę o życie Wiktorii'' - piszą na stronie portalu jej rodzice.  

Całą historię Wiktorii możecie przeczytać na stronie fundacji, tam też znajdziecie miejsca, z którego możecie bezpośrednio wesprzeć ją datkami w tej heroicznej walce - KLIKNIJ TUTAJ.  

(RED)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

CzyCzy

1 0

czasami ZUS, nie ściąga obowiązkowego haraczu? A jak przychodzi co do czego, to każe ludziom żebrać. Oto prawdziwy obraz okrągłostołowego socjalizmu i opiekuńczego państwa zarazem, wielka mistyfikacja, oszustwo. Gdyby ludzie nie byli zmuszeni do płacenia comiesięcznego trybutu do ZUS mogliby zawierać różne ubezpieczenia, mieliby po prostu na to środki. Odkładaliby na emerytury z których nie okradaliby ich donald z kaczorem, kupowali abonamenty medyczne z wysokospecjalistycznymi procedurami włącznie i taka operacja byłaby być z nich sfinansowana. Jeśli nie ubezpieczyliby się mogliby mieć pretensje tylko do siebie, a tak ani pieniędzy, ani ochrony, jedynie ponad 40 tysięcy gęb do wykarmienia. Chcecie opieki państwa to tak ona właśnie wygląda. 22:28, 07.06.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%