Zamknij
REKLAMA

Szkoła w Chociszewie pospieszyła z darami na płoński oddział dziecięcy

15:53, 06.12.2019 | za info SP ZZOZ w Płońsku dodał RED
Skomentuj Chociszewska społeczność przygotowała na 6 grudnia prezenty dla małych pacjentów płońskiego szpitala
REKLAMA

Szkoła Podstawowa w Chociszewie w gminie Czerwińsk zrobiła na Mikołajki nie lada prezent małym pacjentom oddziału dziecięcego płońskiego szpitala. 

Wśród przekazanych prezentów znalazły się maskotki, puzzle i kolorowanki dla dzieci. 

- W imieniu dzieci i rodziców przebywających w oddziale dziecięcym szpitala w Płońsku w dniu Mikołajek oraz własnym pragnę złożyć serdeczne podziękowania: dyrekcji, pracownikom Szkoły Podstawowej w Chociszewie, Pani Barbarze Wdowiak, radnej powiatu płońskiego,Pani Ewie Bogumile Szymańskiej, Pani  Agnieszce Pruskiej, Kołu PCK oraz Wolontariuszom za przekazanie małym pacjentom miłych podarunków - wymienia Paweł Obermeyer, dyrektor SO ZZOZ w Płońsku.

- Wizyta Mikołaja oraz przygotowane prezenty były dla dzieci chwilą niezapomnianych wrażeń, radości  i uśmiechu. Spotkanie to wyzwoliło pozytywne emocje i pozwoliło zapomnieć o stresie związanym z pobytem w szpitalu. Prezenty umilą pobyt małych pacjentów w szpitalu i będą służyły dzieciom podczas ich zmagań z chorobami. Pobyt dziecka w szpitalu zawsze jest dla niego stresem, a zabawa pomaga go zmniejszyć. Dzieciom będzie łatwiej zapomnieć o lękach związanych z chorobą. Za okazane serce jeszcze raz dziękujemy - dodaje lek. Alicja Dworakowska, ordynator oddziału dziecięcego. 

(za info SP ZZOZ w Płońsku dodał RED)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA