Zamknij
REKLAMA

Odwołane imprezy sportowe w gminie Naruszewo

10:06, 13.03.2020 | za info UG Naruszewo dodał RED
Skomentuj Wójt Beata Pierścińska [Foto: zbiory prywatne]
REKLAMA

Wójt Gminy Naruszewo Beata Pierścińska informuje, że planowany na 21 marca I Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy w Naruszewie oraz planowane na 19 kwietnia zawody biegowe w Strzembowie - „V Bieg Wiosny – Tustań 2020” - zostały odwołane. 

Decyzja wójta gminy Naruszewo, będącego również Szefem Gminnego Zespołu Zarządzania Kryzysowego w Naruszewie wypracowana została na posiedzeniu Gminnego Zespołu Zarządzania Kryzysowego, które odbyło się w Urzędzie Gminy w Naruszewie 12 marca i podyktowana jest przede wszystkim względami bezpieczeństwa, zarówno uczestników zawodów sportowych, jak i pracowników Urzędu Gminy w Naruszewie oraz innych usługodawców i wykonawców mających obsługiwać ww. imprezy. Powodem podjęcia takiej decyzji jest obserwowany w ostatnich dniach wzrost liczby zachorowań w Polsce na COVID – 19, chorobę wywoływaną przez koronawirus SARS-CoV-2 - przekazuje Urząd Gminy w Naruszewie.

Gminny Zespół Zarządzania Kryzysowego, decydując się na taki krok, miał na uwadze m.in. zalecenia Światowej Organizacji Zdrowia (WHO), Głównego Inspektoratu Sanitarnego, Ministerstwa Zdrowia oraz Prezesa Naczelnej Rady Lekarskiej w kraju.

(za info UG Naruszewo dodał RED)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%