Zamknij
REKLAMA

Raciąż: nowy sprzęt dla PGKiM

19:58, 07.01.2021 | RED
Skomentuj [Foto: zbiory UM w Raciążu]
REKLAMA

Po  inwestycjach w infrastrukturę drogową, których w 2020 roku w Raciążu było najwięcej, w grudniu władze miasta sfinansowały zakup sprzętu dla miejskiej spółki odpowiedzialnej za utrzymanie czystości i porządku. 

Na początku grudnia ubiegłego roku zakupiona została piaskarko-solarka, która już miała okazję, aby się „wykazać”, a tuż przed sylwestrem sfinalizowano zakup nowego ciągnika, który będzie używany do różnorodnych prac związanych z utrzymaniem porządku w mieście. Zastąpi wysłużonego ursusa.

Na temat najnowszego miejskiego zakupu kilka słów powiedział naszej redakcji burmistrz Raciąża.

- Zakup nowego traktora na potrzeby Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Raciążu to kolejny etap powiększania i udoskonalania zaplecza sprzętowego spółki. Pracownicy PGKiM wykonują wiele działań z zakresu gospodarki komunalnej, sprzątania miasta i towarzyszących temu prac, dlatego zakup nowego sprzętu był niezbędny. Wierzę, że ta maszyna posłuży nam wiele lat i będzie to inwestycja, która z pewnością się zwróci. Jestem w stałym kontakcie z prezesem Robertem Pniewskim, z którym na bieżąco omawiamy potrzeby w kwestii wyposażenia. Naszym kolejnym celem zakupowym najprawdopodobniej będzie kosiarka bijakowa – stwierdza Mariusz Godlewski.

Ciągnik marki Zetor jest wyposażony w pług śnieżny, a także ładowacz czołowy.

(RED)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA