Zamknij
REKLAMA

Nowe ławki i betonowe kosze zamiast metalowych

14:33, 17.07.2019 | za info UM w Raciążu dodał DRED
REKLAMA
Skomentuj
Tak prezentuje się teraz mała architektura w miejskim parku [Foto: UM w Raciążu]

Aby poprawić wygląd estetyczny małego parku miejskiego, władze Raciąża zadecydował o renowacji znajdujących się w nim ławek, a także zakupie nowych koszów na śmieci. 

Odrestaurowane ławki wraz z koszami zainstalowano kilka dni temu na terenie parku oraz w jego bliskim sąsiedztwie. Koszt naprawy 45 ławek wyniósł nieco ponad 3 300 złotych. Wysłużone, metalowe kosze na śmieci zastąpiły kosze betonowe – koszt ich zakupu to ponad 13 tysięcy złotych. Są one znacznie cięższe niż ich metalowe odpowiedniki, w związku z czym trudniej o ich przestawienie.

''Urząd Miejski w Raciążu systematycznie stara się poprawiać wygląd obu parków miejskich, poprzez inwestycje infrastrukturalne, a także dokonywanie nowych nasadzeń i dbanie o już rosnącą zieleń poprzez koszenie trawników, przycinanie drzewek czy pielęgnacje kwiatów i roślin ozdobnych. Staramy się, aby komfort korzystania z terenów zielonych w naszym mieście sukcesywnie się podnosił. Prosimy także o używanie nowych elementów infrastruktury zgodnie z ich przeznaczeniem, ponieważ niestety nadal borykamy się z problemem uszkadzania zarówno ławek, jak i koszów na śmieci" - czytamy na fan page'u raciąskiego ratusza. 

REKLAMA
(za info UM w Raciążu dodał DRED)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

PAPANOSTREPAPANOSTRE

1 0

W plonskich parkach tez by sie przydalo wiecej lawek, patrz Park Wolnosci 14:46, 17.07.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© plonskwsieci.pl | Prawa zastrzeżone