Zamknij
REKLAMA

Budynki gospodarcze w ogniu. Pożar strawił ciągnik, samochód i plony z tegorocznych żniw. Apel o pomoc

19:53, 28.10.2019 | RED/Foto: wirtualnynowydwor.pl
Skomentuj Pożar wybuchł w niedzielę nad ranem - straty są bardzo duże. Rodzina bez pomocy ludzi dobrej woli nie zdoła sama finansowo podźwignąć się z tej tragedii [Foto: serwis Wirtualy Nowy Dwór]
REKLAMA

W niedzielę o godzinie 4:28 w Borkowie w gminie Nasielsk doszło do pożaru. W ogniu stanęły budynki gospodarcze wypełnione zbożem, ale i rolniczy sprzęt. - Szukamy pomocy na odbudowanie tego wszystkiego. Im więcej osób to zobaczy, tym większa szansa na wsparcie finansowe - pisze do nas pan Dawid, który zna poszkodowaną rodzinę spod Cieksyna. 

(...) Gdy na miejsce pożaru przybył pierwszy zastęp z pobliskiej OSP w Cieksynie, ogniem zajęty był jeden z budynków gospodarskich. Strażacy w pierwszej kolejności ewakuowali krowę z cielakami, a następnie przystąpili do gaszenia pożaru. Niestety ogień był tak duży, że przeniósł się na drugi budynek ze zbożem i maszynami rolniczymi. W płomieniach stanął również ciągnik siodłowy (...) - czytamy w serwisie Wirtualny Nowy Dwór. 

Na pomagamy.pl ruszyła zbiórka datków dla pogorzelców z takim oto dopiskiem: 

Jestem Natalia. Niedzielnego poranka spłonęły dwa budynki gospodarcze u mojej cioci w miejscowości Borkowo, koło Cieksyna. To dla nas wielka tragedia. W jednym z budynków znajdował się ciągnik i samochód oraz plony z tegorocznych żniw. To dla rodziny wielki cios, ponieważ jakiś czas temu dowiedzieli się o chorobie jednej z córek. Cierpi ona na nieuleczalną odmianę cukrzycy. Pożar pochłonął także należące do dziewczynek zabawki. Bardzo chciałabym pomóc i liczę na Państwa wsparcie. Liczy się każda złotówka. Zebrana kwota zostanie przeznaczona na odbudowę budynków, będących również domem dla zwierząt, które na szczęście nie ucierpiały. Warto pamiętać o tym, że my kiedyś również możemy potrzebować pomocy lub znaleźć się w podobnej sytuacji. 

Kto może - niech pomoże - kliknij tu.

(RED/Foto: wirtualnynowydwor.pl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA