Zamknij
REKLAMA

Budynki gospodarcze w ogniu. Pożar strawił ciągnik, samochód i plony z tegorocznych żniw. Apel o pomoc

19:53, 28.10.2019 | RED/Foto: wirtualnynowydwor.pl
Skomentuj
Pożar wybuchł w niedzielę nad ranem - straty są bardzo duże. Rodzina bez pomocy ludzi dobrej woli nie zdoła sama finansowo podźwignąć się z tej tragedii [Foto: serwis Wirtualy Nowy Dwór]
REKLAMA

W niedzielę o godzinie 4:28 w Borkowie w gminie Nasielsk doszło do pożaru. W ogniu stanęły budynki gospodarcze wypełnione zbożem, ale i rolniczy sprzęt. - Szukamy pomocy na odbudowanie tego wszystkiego. Im więcej osób to zobaczy, tym większa szansa na wsparcie finansowe - pisze do nas pan Dawid, który zna poszkodowaną rodzinę spod Cieksyna. 

(...) Gdy na miejsce pożaru przybył pierwszy zastęp z pobliskiej OSP w Cieksynie, ogniem zajęty był jeden z budynków gospodarskich. Strażacy w pierwszej kolejności ewakuowali krowę z cielakami, a następnie przystąpili do gaszenia pożaru. Niestety ogień był tak duży, że przeniósł się na drugi budynek ze zbożem i maszynami rolniczymi. W płomieniach stanął również ciągnik siodłowy (...) - czytamy w serwisie Wirtualny Nowy Dwór. 

Na pomagamy.pl ruszyła zbiórka datków dla pogorzelców z takim oto dopiskiem: 

Jestem Natalia. Niedzielnego poranka spłonęły dwa budynki gospodarcze u mojej cioci w miejscowości Borkowo, koło Cieksyna. To dla nas wielka tragedia. W jednym z budynków znajdował się ciągnik i samochód oraz plony z tegorocznych żniw. To dla rodziny wielki cios, ponieważ jakiś czas temu dowiedzieli się o chorobie jednej z córek. Cierpi ona na nieuleczalną odmianę cukrzycy. Pożar pochłonął także należące do dziewczynek zabawki. Bardzo chciałabym pomóc i liczę na Państwa wsparcie. Liczy się każda złotówka. Zebrana kwota zostanie przeznaczona na odbudowę budynków, będących również domem dla zwierząt, które na szczęście nie ucierpiały. Warto pamiętać o tym, że my kiedyś również możemy potrzebować pomocy lub znaleźć się w podobnej sytuacji. 

Kto może - niech pomoże - kliknij tu.

(RED/Foto: wirtualnynowydwor.pl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA