Zamknij
REKLAMA

16 sierpnia - utrudnienia w ruchu na terenie powiatu płońskiego

12:41, 13.08.2019 | za info Starostwa Powiatowego w Płońsku
REKLAMA
Skomentuj

Wyścig Mazowsze Tour o Puchar Marszałka Województwa Mazowieckiego - szlakiem Bitwy Warszawskiej 1920 wystartuje 16 sierpnia, w piątek o godzinie 12 z Radzymina, a do Płońska dotrze ok. godz. 16. Wyścig przejedzie przez gminy Załuski, Naruszewo, Baboszewo, Płońsk i Dzierzążnia. 

Przejazd wyścigu w Płońsku spodziewany jest około godziny 16. Przebiegać on będzie ulicami: Warszawską przez Plac 15 sierpnia, Grunwaldzką i Młodzieżową. W związku z tym spodziewane są utrudnienia w ruchu na ww. ulicach.

Szczegółową mapę przebiegu trasy znajdziecie tutaj

Wyścig kolarski Mazowsze Tour o Puchar Marszałka Województwa Mazowieckiego – szlakiem Bitwy Warszawskiej 1920 odbędzie się po raz pierwszy w dniach 16-18 sierpnia. Organizatorem wyścigu jest Klub Kolarski Panorama. Pierwszego dnia na trasę o długości 200 km kolarze wyruszą z Radzymina. Peleton odwiedzi takie miasta jak Radzymin, Nieporęt, Legionowo, Wieliszew, Serock, Nasielsk, Nowy Dwór Mazowiecki, Płońsk oraz Płock. Organizator Klub Kolarski Panorama zaprasza do obserwowania wyścigu mieszkańców i prosi o wyrozumiałość kierowców. 

 

REKLAMA
(za info Starostwa Powiatowego w Płońsku)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© plonskwsieci.pl | Prawa zastrzeżone