Zamknij
REKLAMA

Duże wyróżnienie dla Anny Magnuszewskiej, Powiatowego Rzecznika Konsumentów w Płońsku

12:47, 14.03.2019 | NOT. DT
REKLAMA
Skomentuj
Anna Magnuszewska (druga z prawej) w Ministerstwie Przedsiębiorczości i Technologii ze statuetką za zasługi na rzecz ochrony konsumentów

13 marca podczas konferencji UOKiK w Warszawie na temat: „Systemu ochrony konsumentów w Polsce – wyzwania” z okazji Światowego Dnia Konsumenta, Prezes Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów spośród 371 rzeczników konsumentów w Polsce postanowił wyróżnić za zasługi na rzecz ochrony konsumentów 30 z nich. W tym gronie, wśród nagrodzonych znalazła się Anna Magnuszewska z Płońska. - To potwierdzenie tego, że to co robię przez prawie 18 lat ma sens, że ta praca służy konsumentom - mówi naszej redakcji.

Naszą powiatową rzecznik doceniono za zaangażowanie oraz działalność, która w szczególny sposób przyczynia się do lepszej ochrony praw i interesów konsumentów oraz aktywną współpracę ze środowiskiem konsumenckim w regionie.

- Jest mi niezmiernie miło i jestem tak szczęśliwa, że wyróżniono moją pracę. Nie ukrywam, że byłam tym troszeczkę zaskoczona. Jest nas blisko 400 osób, więc to wyróżnienie ma dla mnie ogromne znaczenie, tym bardziej, że jeśli spojrzy się na listę nagrodzonych, to dominują tam rzecznicy z dużych miast. Więc to szczególnie cenne - dzieli się wrażeniami Anna Magnuszewska. - Rola rzecznika jest rolą służebną, ja pomagam ludziom, do mnie trafiają osoby niezadowolone, osoby, które mają problem i nie są w stanie same załatwić swoich spraw, dużo osób starszych, nieporadnych, którzy nie potrafią odnaleźć się w dzisiejszej rzeczywistości, tak zmieniającej się - także na rynku konsumenckim. Trzeba umieć do tych ludzi dotrzeć i wytłumaczyć pewne rzeczy, starać im się za wszelką cenę pomóc. Konsumenci nie zawsze mają rację w związku z tym trzeba to im umiejętnie przekazać. Jestem przede wszystkim dla ludzi i pracuję na ich rzecz - kontynuuje Powiatowy Rzecznik Konsumentów w Płońsku. - Staram się poruszyć niebo i ziemię, aby pomagać ludziom i mam nadzieję, że ludzie to widzą - kończy Anna Magnuszewska. 

(NOT. DT)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© plonskwsieci.pl | Prawa zastrzeżone