Mieszkańcy i strażacy Sosenkowa w gminie Naruszewo jeszcze w tym roku będą mogli korzystać ze świetlico-strażnicy. Jej budowa dobiegła końca, teraz czas na wyposażenie i zagospodarowanie terenu wokół obiektu. Mieszkańcy i strażacy po latach oczekiwań doczekają się ogrzewanego i nowoczesnego miejsca do spotkań wiejskich i integracji.
- Tak naprawdę do świąt Bożego Narodzenia inwestycja powinna być zakończona. Na tę świetlicę mieszkańcy oczekiwali już dość długo. Poza mieszkańcami oczekiwali też członkowie Ochotniczej Straży Pożarnej z Sosenkowa, jak również tamtejsze Koło Gospodyń Wiejskich
- mówi Beata Pierścińska, wójt gminy Naruszewo.

[FOTORELACJA]1160[/FOTORELACJA]
Świetlica wiejska w Sosenkowie oprócz sali spotkań i garażu, ma swoją kuchnię i toalety, w tym dla osób z niepełnosprawnościami. Obiekt jest ogrzewany pompą ciepła, zamontowano też panele fotowoltaiczne
Koszt inwestycji to ponad 1,5 miliona złotych.

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu plonskwsieci.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Chłodzić, nie kąpać się. Ważny komunikat w sprawie font
Nie może tak być, gdzie goje do fontanny
231
07:51, 2026-06-24
Pijany 23-latek spowodował kolizję trzech aut w Szeromi
Znowu wsiok, znowu katolicki, znowu nachalny i znowu opel, wtf polanda?
I znowu
07:12, 2026-06-24
Chłodzić, nie kąpać się. Ważny komunikat w sprawie font
Ale podmyć się to mi nikt tam nie zabroni!!!
Pan żul
07:10, 2026-06-24
Chłodzić, nie kąpać się. Ważny komunikat w sprawie font
Te ostatnie najbardziej najgorętsze dni spędziliśmy na fontannie, to było piękne tyle dzieci , bawiących się w upał. Bo gdzie indziej iść z nimi wakacje, Płońsk brak basenu bo w wakacje zamknięty.. he rutki brudne Płonka brudna, co druga ławka to menel , zaznaczam że w rynku najwięcej ich jest , jeżeli jest fontanna to i woda powinna być czysta bez bakterii tyle kasy nasz Płońsk podnno ma burmistrza co buduje nowe bloki , jeden za drugim a nie potrafi zadbać o to żeby najmłodsi mieli trochę radości z tego że jest ciepło i można się ochłodzić w naszym pięknym rynku zabetonowanym parku na dawnym Rutkowskiego... Gdzie kiedyś rosła tam sama trawa i to było piękne a na środku ogromne drzewo.. a teraz ... BETON I WSZYSTKO ZABRONIONE. . POZDRO dla wszystkich którzy korzystali w upały z fontanny było ekstra. 😂
W..B
00:47, 2026-06-24