Zamknij
REKLAMA

Złote Gody par z gminy Nowe Miasto

09.31, 06.12.2021 za info UG Nowe Miasto dodał RED
Skomentuj [fot. zbiory urzędowe]
REKLAMA

Z okazji jubileuszu Złotych Godów wójt gminy Nowe Miasto Sławomir Zalewski wręczył medale przyznane przez prezydenta RP dla par obchodzących 50-lecie pożycia małżeńskiego. 

Jubileusz 50–lecia świętowali: Halina i Zygmunt Bąbelewscy, Janina i Eugeniusz Gburzyńscy, Henryka i Feliks Legler, Zofia i Kazimierz Liberadzcy, Teresa i Wiesław Misztal, Krystyna i Stanisław Nowak, Aniela i Zenon Smakulscy oraz Halina i Tadeusz Wojciechowscy. 

Wójt Sławomir Zalewski podczas wydarzenia odbywającego się w Wiejskim Ośrodku Kultury w Nowym Mieście, wręczył szanownym Jubilatom kwiaty, składając
serdeczne życzenia  zdrowia, spokoju, rodzinnego ciepła, miłości bliskich oraz wszelkiej pomyślności na dalsze lata wspólnego życia. Podziękował Jubilatom za wspólne lata przeżyte razem, za trud wniesiony w wychowanie dzieci, za pracę na rzecz swojej rodziny, najbliższego środowiska i całej  gminy.   

Do życzeń dołączyła się sekretarz Gminy Mariola Bugalska, kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Gabriela Gizińska i jej zastępca Jolanta Bandurska. Ponadto  w uroczystości udział wziął dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury Janusz Prokopczyk.

Jubilatom oraz przybyłym gościom krótki program artystyczny zaprezentował zespół „Warto Żyć”. Spotkanie odbyło się w miłej atmosferze. Nie zabrakło gratulacji, tortu, szampana, pamiątkowych zdjęć oraz nastrojowej muzyki.

WIĘCEJ ZDJĘĆ Z UROCZYSTOŚCI W FOTO-GALERII PONIŻEJ. 

(za info UG Nowe Miasto dodał RED)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%