Burmistrz Miasta i Gminy Nowe Miasto uprzejmie informuje, że w dniu 4 września (niedziela) na parkingu przed kościołem w Nowym Mieście w godzinach 10:00 – 14:00 zostanie ustawiony Mobilny Punkt Szczepień, w którym będzie możliwość przyjęcia drugiej dawki przypominającej, czyli czwartego szczepienia przeciw COVID-19. Szczepienia będzie można przyjmować przed i po Mszy świętej.
Szczepienia będą mogły przyjąć osoby które:
Na szczepienie zarejestrować się można telefonicznie:
Zachęcamy Państwa do udziału w Narodowym Programie Szczepień. Zadbajmy o siebie i swoich najbliższych.

Płońsk: Toyota zjechała do rowu i przewróciła się na bo
Edek, stary chlorze, to znowu ty?
Marychna
17:39, 2026-06-22
W środę w ZUS możliwe utrudnienia w obsłudze
Największy złodziej społeczeństwa jakim jest ZUS będzie strajkował? Skończyły się ciastka i kawa?? Przez to strajki? Czy inne obiadki zabrali?
Anon
16:45, 2026-06-22
Płońsk: Toyota zjechała do rowu i przewróciła się na bo
Dobrze że bydlak nikomu krzywdy niezrobił. Powinien zdechnąć w więzieniu
123
15:50, 2026-06-22
Mieszkańcy wybiorą patrona stadionu. Na liście jest już
To ci zaskoczenie z nazwą,już nikt że wzgórz odległych nie jest brany pod uwagę?,
123
15:50, 2026-06-22