Za pośrednictwem swojej strony internetowej Urząd Miejski w Raciążu poinformował, że na tę chwilę nie będzie zmian, jeśli chodzi o wysokość stawki za odbiór odpadów komunalnych.
[…] stawka za gospodarowanie odpadami komunalnymi do końca kwietnia 2026 roku pozostaje bez zmian i utrzyma się na poziomie 44 zł od osoby miesięcznie za odpady segregowane. Przypominamy jednak, że w przypadku stwierdzenia braku obowiązkowej segregacji, stawka jest podwójna i wynosi 88 zł – czytamy.
Urzędnicy przypomnieli także, że na wysokość opłaty wpływają przede wszystkim prawidłowa segregacja, zgodne z prawdą deklaracje dotyczące liczby domowników czy terminowe opłaty.
Do końca kwietnia 2026 obowiązuje także harmonogram odbioru odpadów. Jakiekolwiek zmiany nastąpią zatem ewentualnie dopiero z początkiem maja.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu plonskwsieci.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Kontrole lekarzy weterynarii w gospodarstwach z drobiem
Zakarzą jak chowania świniaka dla siebie żebyście zdrowego jajka nie jedli
Tomek
07:28, 2026-04-22
Kolizja przy Armii Krajowej. Wraca temat bezpieczeństwa
Pytanie do pani tak mądrej o ruchu drogowym i o to jak mocno dba o ludzi na chodniku, ile było wypadków na tej ulicy z udziałem pieszych? Bo pewnie zero ale okej a to że ludzie jeżdżą po chodnikach i parkują na chodniku już nie widzi no tak na to jest ślepota a na głupotę ludzka już widzi rozwiązanie co za ograniczeni ludzie
Anon
06:37, 2026-04-22
Zatrzymania w Płońsku i Raciążu
Tępić patolę, ćpuunów i snusiarzy z bezwzględną stanowczością. Do imentu.
O. Pałka
15:28, 2026-04-21
''Czarny tydzień" w powiatowych szpitalach
Próżny trud tłumaczyć zapóźnionemu cywilizacyjnie płońskiemu ciemnogrodowi takie niuanse. Dla nich liczy się tylko pełna micha, flacha i żeby drugi miał gorzej.
do Komentarz
15:13, 2026-04-21