W środę w Szerominku uroczyście świętowano jubileusz 80-lecia istnienia Nadleśnictwa Płońsk. Był czas na gratulacje, życzenia od gości i podsumowanie dotychczasowej działalności rodzimej jednostki Lasów Państwowych. - Jest to również okazja do wyrażenia wdzięczności wobec wszystkich tych, którzy współtworzyli Nadleśnictwo Płońsk przez cały okres jego funkcjonowania, a więc dla leśników, pracowników biurowych, wcześniej robotników leśnych, jednostek współpracujących oraz całej lokalnej społeczności - podkreślano. W trakcie wydarzenia odsłonięto okazałą tablicę dedykowaną właśnie miejscowym leśnikom oraz posadzono pamiątkowy dąb. Do naszej foto-galerii trafiło ponad 100 zdjęć z tychże obchodów.
::addons{"type":"youtube","url":"https://youtu.be/nNhOWIJLC4k?si=UOrS9_MUv28hQIQQ"}
::photoreport{"type":"check-for-article","item":"1617"}
Wojtek10:09, 16.10.2025
Cieszcie się, że macie prace bo jak sprywatyzują lasy to już nie będzie do śmiechu,
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu plonskwsieci.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Jechał ciągnikiem i kosił trawę. Miał ponad 4 promile
Wierutne bzdury i bajdurzenia pismaków. Prawdziwy Polak-katolik nigdy nie pije alkoholu. wręcz ma drgawki z obrzydzenia na widok tego wymysłu samego szatana. A kysz, maro nieczysta!
Latryna
21:49, 2026-06-25
Zalew w Nowym Mieście bez strzeżonego kąpieliska
Mgwebe tutej gada do was, woda muti myt dla mudżina bo tam Mgwebe kupa robiła i tera tam nie modżna komponowat se
Mudżinm z Aprika
17:13, 2026-06-25
Płońsk: Kurtyny wodne stanęły w dwóch miejscach
Tyle wody marnować? Gdzie są ekolodzy, gdzie są ekolodzy pytam się?!?!?!!
Klej do asfaltu
16:49, 2026-06-25
Płońsk: Kurtyny wodne stanęły w dwóch miejscach
Oficjalnie oswiadczam- jestem jasnowidzem😁 gdzie mieszkancy beda mogli sie chlodzic kiedy urzad zabramia korzystania z fontanny? Przy urzedzie gdzie urzedasy ustawili chlodzenie dla siebie😁😁 Doslownie plucie mieszkancom w twarz😁 Wy sie usmażcie a car z carewna beda sie chlodzic😁
Ja
13:37, 2026-06-25