Zamknij

Sona rzutem na taśmę sięga po pierwszy punkt w tym sezonie [Foto-Video]

11:59, 09.08.2020 KJ Aktualizacja: 12:01, 09.08.2020
Skomentuj Jeszcze tylko chwila niepewności i piłka po strzale Sokołowskiego minie linię bramkową, co zapewni cenny remis piłkarzom z Nowego Miasta [Foto: Krystian Jobski] Jeszcze tylko chwila niepewności i piłka po strzale Sokołowskiego minie linię bramkową, co zapewni cenny remis piłkarzom z Nowego Miasta [Foto: Krystian Jobski]

Po wstydliwej porażce na otwarcie nowego sezonu w LO 0:8 z Szydłowem, piłkarze nowomiejskiej Sony podejmowali w upalną sobotę GKS Pokrzywnica.  Podopieczni Bartosza Kaczora zdołali w ostatnich minutach tego meczu sięgnąć po jeden punkt, a wyrównującego  gola w 92. minucie zdobył  Szymon Sokołowski. Dwie pozostałe bramki dla gospodarzy zdobył Łukasz Młudzikowski. Sona 3 - Pokrzywnica 3. Obejrzyjcie zdjęcia z tego spotkania i posłuchajcie pomeczowej wypowiedzi grającego trenera Sony.