Zamknij
REKLAMA

Romex zaczyna płońskie rozgrywki trzema wygranymi i przewodzi stawce HLPNA [FOTO]

19:06, 28.10.2019 | KJ
Skomentuj Piłkarze Romex-u jak na razie pewnie wygrywają swoje mecze [Foto: Krystian Jobski]
REKLAMA

Nie zabrakło emocji w pierwszej kolejce Halowej Ligi Piłki Nożnej Amatorów organizowanej przez Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji. W rozgrywkach bierze udział dziewięć drużyn. Na czele stawki  z kompletem trzech zwycięstw plasuje się Romex, który wyprzedza Lod Mors lepszym stosunkiem bramek. Trzeci jest Pal-Rob z sześcioma punktami na koncie, jednak Palmowscy i spółka mają jeden mecz rozegrany mniej. Bez punktu pozostają Oldboye z Raciąża oraz GUKS Orzeł Siedlin.

W najciekawiej zapowiadającym się  pojedynku ubiegłoroczny triumfator rozgrywek Oldboy Liberpol Płońsk uległ aż 0:5 ekipie Pal-Rob-u.

Po pierwszej serii gier najskuteczniejszym zawodnikiem jest Krzysztof Salak reprezentujący barwy Romex-u. 18-latek ośmiokrotnie znajdował drogę do bramki rywali. Co ciekawe, zawodnik występujący na co dzień w juniorskiej drużynie Polonii Warszawa jest również liderem klasyfikacji strzelców baboszewskiej ligi futsalowej.

W tegorocznej edycji nastąpiła zmiana sędziego prowadzącego zawody. Po wielu latach Jacka Sadowskiego zastąpił Andrzej Malon. Czy jest to dobra zmiana? Ocenę pracy nowego arbitra pozostawimy uczestnikom rozgrywek...

Komplet wyników:

GUKS Orzeł Siedlin - Lod Mors 0:2

Oldboy Raciąż - Smakosze 1:2

Tynk-Pol - BHP Fire 1:1 

Lod Mors - Smakosze 4:3 

GUKS Orzeł Siedlin - Tynk-Pol 0:4

Oldboy Raciąż - Liberpol Oldboy Płońsk 1:8

Lod Mors - BHP Fire 1:0

Smakosze - Romex 1:6 

Liberpol Oldboy Płońsk - Pal-Rob Płońsk 0:5 

Romex - BHP Fire 6:1

Oldboy Raciąż - Pal-Rob Płońsk 1:4

Romex - Liberpol Oldboy Płońsk 4:1

Więcej zdjęć z pierwszego turnieju znajdziecie poniżej. 

(KJ)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA